Rozrywka

Kowboje zaskakująco wypuszczają byłego brązowego gracza pomimo braku głębi

Trener Getty Mike McCarthy z Dallas Cowboys i właściciel Dallas Cowboys Jerry Jones.

The Dallas Cowboys mają plan, ale nie każdy fan jest pewien, co to jest po tym, jak zespół wydał pierwszą premierę minicampu dla początkujących.

Drużyna zrezygnowała z obrońcy Sewo Olonilua na początku maja, pozwalając byłemu TCU Horned Frog zaatakować darmową agencję, zanim rozpoczęły się minikampy dla początkujących w całej lidze. Ale dla kickera Chrisa Naggara jego wyjazd następuje po pierwszym dniu obozu.

The Cowboys ogłosili, że 13 maja wypuszczą byłego kickera z Cleveland Browns, jednocześnie wyjaśniając, że Dallas ma obecnie tylko dwóch kickerów.

„The Cowboys wypuścili kickera Chrisa Naggara w piątek, co oznacza, że ​​niedoświadczony debiutant Jonathan Garibay jest obecnie jedynym kickerem na liście”, stwierdza strona internetowa. „Simon Mathiesen bierze udział w miniobozie dla początkujących w tym tygodniu w trybie próbnym”.

Zasadniczo pozycja wygląda na szczupłą. Jak wspomniano powyżej, Dallas ma plan, ale od tej chwili zespół rusza w lato z jednym kickerem technicznie na liście.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości z Dallas Cowboys prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Cowboys tutaj!

Dołącz do Heavy na Cowboys!

Co warto wiedzieć o Garibay

Tak więc, podczas gdy Naggar znajduje nowy dom po nieudanych próbach z Cowboys i Browns, Garibay rozpoczyna karierę w NFL poza sezonem po pięciu latach w Texas Tech. Niektórzy fani Cowboys będą zaznajomieni z kickerem, ponieważ urodzony w Kalifornii gracz przygotował imponujący sezon dla Red Raiders.

Po stosunkowo przeciętnym sezonie 2020, który obejmował bitwę pozycyjną, która ograniczała jego liczbę powtórzeń, Garibay był twórcą różnic w 2021 roku. Na początek jego pierwsze dwa rzuty w sezonie 2021 były wygranymi meczami przeciwko Zachodniej Wirginii i Iowa State.

Kopnięcie przeciwko ISU było z 62 jardów, najdłuższe kopnięcie wykonane w ostatniej minucie meczu w historii NCAA. Był to drugi najdłuższy wykonany cel w historii konferencji Big 12.

Garibay zbudował swój mocny start, przygotowując prawie idealny sezon. Były Red Raider wykonał 49 z 50 dodatkowych prób punktowych i 15 z 16 prób celnych z pola według Sports Reference.

Zasadniczo Garibay był konsekwentny, sprzęgłowy i szczycił się dużą nogą. To są wszystkie niezbędne cechy kickera, a wydanie Naggara prawdopodobnie oznacza, że ​​Cowboys wierzą w umiejętności nowicjusza. Może to jednak również oznaczać, że zespół jest zainteresowany dodaniem kolejnego kickera do składu.

Darmowe opcje agencji dla kowbojów

Jeśli chodzi o opcje agencji bez weteranów, wybór jest niewielki. Spotrac ma sześciu kickerów na liście wolnych agentów z wcześniejszym doświadczeniem w NFL, a jednym z nich jest Naggar, więc tak naprawdę jest pięć opcji „weteranów” dla Dallas.

Najbardziej wyróżniającymi się nazwiskami są Matthew Wright, Sam Ficken i Michael Badgley. Badgley może pochwalić się najlepszym ogólnym CV jako jedyny kicker, który zagra w każdym meczu sezonu NFL, z Los Angeles Chargers w 2020 roku.

Ficken ma gorszy procent w karierze FG z 72,9% do 80,5% Badgley, ale Wright ma najlepszy procent w karierze z 89,5%, ale zagrał o dwa sezony mniej niż Ficken czy Badgley.

Wright rozpoczyna imponujący sezon z Jacksonville Jaguarami, w których wystąpił jako starter 14 meczów po premierze Josha Lambo na początku sezonu. Absolwent Centralnej Florydy przegapił dwa dodatkowe punkty, ale wykonał 21 z 24 prób, w tym zwycięski 53-metrowy mecz przeciwko Miami Dolphins w Londynie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button