Rozrywka

Krążą pogłoski o możliwym świątecznym serialu telewizyjnym o znaku rozpoznawczym

Crown Media Znak firmowy Boże Narodzenie

Kiedy czekamy, aż Hallmark oficjalnie ogłosi pełną listę świątecznych filmów, krążą plotki o tym, co może być częścią składu. Jedna z tych plotek mówi, że Hallmark to nie tylko premiera świątecznych filmów w tym roku – to także premiera świątecznego serialu telewizyjnego. To byłaby duża zmiana dla sieci, gdyby plotka okazała się trafna.

Jedno ze źródeł mówi, że świąteczny serial telewizyjny jest dla Hallmark

Według Hollywood North Buzz, nowy serial telewizyjny o Bożym Narodzeniu jest obecnie kręcony dla Hallmark. Należy zauważyć, że sam Hallmark nie potwierdził jeszcze tej plotki. Ale Hollywood North Buzz jest znany jako wiarygodne źródło.

Poinformowali: „Nowy serial Holidazed Hallmark śledzi sześć rodzin żyjących w tym samym ślepym zaułku, którzy radzą sobie z radościami i chaosem związanym z byciem w domu na święta”.

Według raportu, reżyserem jest David Weaver, a serial będzie kręcony od 19 września do 12 grudnia (nie jest jasne, czy oznacza to, że może nie być na nadchodzący sezon, czy nie). Little Engine, Unity Picture Groups i Na liście producentów wymieniono firmę Hallmark.

Konto na Twitterze @SleepyKittyPaw – znane z dzielenia się dokładnymi wiadomościami o filmach romcom TV – również podzieliło się, że kręcony jest świąteczny serial telewizyjny, ale nie byli jeszcze pozytywni, jeśli chodzi o Hallmark.

Jeśli HOLIDAZED jest dla Hallmark, nie jestem pewien, czy będzie to ten sezon, czy następny, ale w rzeczywistości czuję się dość pewny, że 37 z 40 obiecanych dodatkowych świątecznych tytułów filmowych i myślę, że wszystkie 40 mogą faktycznie być w produkcji do początku października – to wcześnie Hallmark standardy pic.twitter.com/razvwJ96ta

— Ho! Ho! Świąteczne oglądanie! (@SleepyKittyPaw) 17 września 2022

Konto napisało: „Ten limitowany serial HOLIDAZED, o grupie sąsiadów świętujących sezon, który ma zacząć kręcić w przyszłym tygodniu w BC, teraz słuchanie może być dla Hallmarka, a David Weaver ma wyreżyserować wszystkie lub większość eps. Jeśli to prawda, to jest bardzo interesujący nowy świąteczny kierunek dla sieci.”

Konto na Twitterze wcześniej odgadło, że ta limitowana seria może być przeznaczona dla usługi przesyłania strumieniowego.

Bardzo interesująca… Limitowana seria, najprawdopodobniej do streamingu, teraz w fazie przedprodukcyjnej i kręcona od przyszłego miesiąca do grudnia w Victorii w Kolumbii Brytyjskiej, zatytułowana HOLIDAZED od producentów wykonawczych za ISN’T IT ROMANTIC i 13 GOING ON 30.

— Ho! Ho! Świąteczne oglądanie! (@SleepyKittyPaw) 12 sierpnia 2022

Serial jest kręcony w Victorii w Kolumbii Brytyjskiej.

David Weaver reżyseruje serial

David Weaver reżyseruje serial telewizyjny. Według IMDb wyreżyserował film Brennan Elliott / Amanda Schull, który właśnie wyemitowano dla Hallmark, zatytułowany „Marry Go Round”. Wyreżyserował także Zakochane lokaje, Otwarte przed Bożym Narodzeniem, Podnieś kieliszek do miłości, Wesele 6 marca, Bawiąc się w Kupidyna, Gdybym tylko miał święta, Zaczyna bardzo przypominać Boże Narodzenie, „Miasteczko Bożego Narodzenia”, „Butelkowane z Miłością” i nie tylko.

Jeśli nazwa „Holidazed” brzmi znajomo, może to być spowodowane tym, że Jennie Garth, Cameron Mathison i Kristin Booth zagrały w bożonarodzeniowym filmie „Holidaze” w 2012 roku. To była jedna z tych alternatywnych historii wszechświata, w których budzi się pracoholik w alternatywnym wszechświecie.

PlayHolidaze – NOWY oryginalny film w dowolnej formie | FreeformUczcij Święto Święta nowym filmem ABC Family Original! Holidaze gra Jennie Garth (90210, Co lubię w tobie) jako Melody, odnoszącą sukcesy i żądną przygód kobietę biznesu, która niechętnie wraca do rodzinnego miasta, by pracować. Tam upada i budzi się w alternatywnej rzeczywistości, w której nigdy nie opuściła miasta i…2013-12-05T01:40:22Z

Co ciekawe, ten wydaje się być filmem rodzinnym ABC, a nie Hallmark.

Jeśli plotki okażą się prawdziwe, „Holidazed” stanie się jedną z pierwszych limitowanych serii, które wyemitował Hallmark. Hallmark pracuje obecnie nad dwoma nowymi serialami i kręci najnowszy sezon „When Calls the Heart”. Trwa emisja ostatniego sezonu „Chesapeake Shores”.

Jedna z nowych serii Hallmark, „Ride”, będzie miała premierę w 2023 roku. Według komunikatu prasowego udostępnionego Heavy, „Ride” odbywa się w Kolorado i śledzi życie trzech silnych kobiet z rodziny Murray, które są częścią rodeo dynastia.

Hallmark pracuje także nad „Drogą do domu”, nową serią twórców popularnego kanadyjskiego serialu „Heartland”. Ten nowy serial telewizyjny w najlepszej oglądalności to rodzinny dramat obejmujący wiele pokoleń, z wyjątkiem tego, że zawiera zwrot w czasie, jak donosi Deadline. Serial skupia się na trzech pokoleniach kobiet, które są częścią rodziny Landry, wraz z tajemnicą, która dawno temu podzieliła ich rodzinę.

CZYTAJ DALEJ: Hallmark ujawnia wczesne odliczanie do świątecznego składu

Więcej ciężkich w Hallmark News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button