Rozrywka

Krążą pogłoski, że Tom Holland i Zendaya zerwali, ale czy są prawdziwe?

Odkąd pojawili się po raz pierwszy, Tom Holland i Zendaya byli jedną z najpotężniejszych i najdłużej działających par w Hollywood. Gwiazdy Spider-Mana są przedmiotem tysięcy hołdów TikTok, a większość fanów uważa każdy ich ruch za całkowicie czarujący. Teraz w Internecie zaczynają krążyć plotki, że ta dwójka się rozpadła, ale czy jest jakaś prawda w tych sugestiach?

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Czy Tom Holland i Zendaya zerwali?

Na szczęście wydaje się, że nie ma powodu do niepokoju. Tom Holland i Zendaya wciąż są razem i są silni, i w zasadzie nie ma powodu, by podejrzewać, że przeszli przez rozstanie.

Wydaje się, że plotka pojawiła się na stronie Discover Snapchata po tym, jak wielu użytkowników napisało posty sugerujące, że obaj się rozpadli.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Te posty okazały się kompletnie nieprawdziwe, niemniej jednak pozostawiły wielu fanów pary z dziurą w żołądku.

„Czekaj, czy Tom Holland i Zendaya zerwali, czy też mój Snapchat odkrył, że strona jest przynętą na kliknięcia?” jedna osoba napisała po obejrzeniu plotek.

„Szczerze mam nadzieję, że Tom i Zendaya nigdy się nie zerwą” – napisał inny fan. „Nie dbam o romantyczne życie celebrytów, ale ta dwójka jest dla mnie bardzo osobista. Są takie słodkie.

Tom cofnął się o krok od mediów społecznościowych.

Chociaż Tom i Zendaya prawie na pewno wciąż są razem, Tom niedawno ogłosił, że zrobi sobie przerwę od mediów społecznościowych, ponieważ uważał, że jest to przytłaczające.

W filmie opublikowanym na Instagramie Tom powiedział, że dostęp do Instagrama nie pomagał jego stanowi psychicznemu, więc postanowił usunąć aplikację i przynajmniej na jakiś czas odejść od mediów społecznościowych.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Przytłaczające, wpadam w pułapkę i kręcę się, gdy czytam różne rzeczy o mnie w Internecie” – powiedział aktor Uncharted podczas filmu. „Ostatecznie jest to bardzo szkodliwe dla mojego stanu psychicznego, więc zdecydowałem się cofnąć i usunąć aplikację”.

Tom nie podał żadnego harmonogramu, kiedy planuje wrócić, ale z pewnością ma prawo zrobić sobie przerwę od aplikacji, zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość analiz, które on i Zendaya regularnie poddają.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Toma Hollanda (@tomholland2013)

Tom powiedział, że Zendaya jest dla niego bardzo dobra.

W wywiadzie dla GQ z listopada 2021 r. Tom omówił swój związek z Zendayą i to, jak zmieniło to jego poglądy.

„Posiadanie jej w moim życiu było tak ważne dla mojego zdrowia psychicznego” – powiedział. „Jest tak dobra w byciu wzorem do naśladowania dla młodych chłopaków i dziewcząt. Kiedy ktoś podchodzi, pyta: „Czy mogę prosić o zdjęcie?” nigdy nie jest zły czas. Podczas gdy moja początkowa reakcja brzmiała: „Dlaczego do mnie mówisz? Zostaw mnie w spokoju.'”

Tom dodał również, że Zendaya nauczyła go, ile pracy może oznaczać bycie sławnym. Bycie wzorem do naśladowania nie zawsze jest łatwe, a Zendaya pomógł mu stworzyć publiczną twarz, która różni się od tego, kim naprawdę jest. To lekcja, którą oboje będą musieli wziąć sobie do serca, jeśli będą dalej spotykać się w przyszłości.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button