Rozrywka

Kristen Doute ujawnia, dlaczego pominęła ślub Stassi Schroedera

Getty Stassi Schroeder i Kristen Doute.

Kristen Doute ujawniła powód, dla którego zaginęła na wystawnym weselu Stasiego Schroedera w Rzymie 12 maja 2022 roku.

Była gwiazda „Vanderpump Rules” nie była częścią europejskiej podróży, w której znaleźli się jej dawni współpracownicy Katie Maloney i Tom Schwartz, a także gospodarz podcastów Taylor Strecker, który organizował zaślubiny według Us Weekly.

12 maja Schroeder i Clark odnowili swoje śluby zakonne w Rzymie. Para pierwotnie planowała zawiązać węzeł we włoskim mieście w październiku 2020 r., Ale została zmuszona do odroczenia ślubu z powodu ograniczeń w podróżowaniu z Covid-19. Zamiast tego wymienili śluby podczas tajnej ceremonii na podwórku we wrześniu 2020 r., Kiedy Schroeder była w ciąży z ich córką Hartford, według Hollywood Life.

Kristen Doute opublikowała wiadomość o ślubie Schroedera i wyjaśniła, dlaczego jej tam nie było

Doute był kiedyś jednym z najlepszych przyjaciół Schroedera i był częścią trio Czarownic z WeHo wraz z Maloney – wraz z linią wina – ale mieli poważną kłótnię podczas sezonu w „Zasadach Vanderpump”. Obaj pogodzili się po tym, jak obaj zostali zwolnieni z reality show Bravo w czerwcu 2020 roku.

Ale w maju 2022 roku, kiedy Schroeder organizowała wieczór panieński ze swoimi najlepszymi dziewczynami we włoskiej restauracji w Rzymie, Doute była w domu w Kalifornii, publikując na Instagramie filmy, na których oglądała „Shark Tank” i chodziła na siłownię. „Miałem pewne rzeczy ropiejące… wyszedłem na siłownię (i było to niesamowite)” – Doute napisała zdjęcie po treningu.

Gdy fani zaczęli spekulować na temat nieobecności Doute na uroczystościach weselnych w Rzymie, zaczęła publikować na Instagramie historie i zdjęcia, które drażniły ją, że jest w drodze na Hawaje ze swoim chłopakiem, Alexem Menache.

Doute poświęcił chwilę na wysłanie wiadomości z gratulacjami do Schroedera. W jej historii na Instagramie udostępnił zdjęcie autorki „Off With My Head” w sukni ślubnej z przesłaniem: „Spójrz na to eteryczne piękno! Kocham cię @stassischroeder.

Po tym, jak Doute opublikowała zdjęcia swoich hawajskich wakacji na Instagramie, fan zapytał ją wprost, dlaczego nie była na ślubie Schroedera.

„Ugh, tak smutno, że tęskniłem za Rzymem, ale mamy tu wesele, które już zarezerwowaliśmy!” Doute odpowiedział. „Jestem bardzo szczęśliwy, że dostała swój wymarzony ślub”.

Doute wzięła udział w pierwszej ceremonii ślubnej Schroedera w 2020 roku. W tym czasie opublikowała zdjęcie na Instagramie, gdy pozowała ze swoim ówczesnym kumplem w ciąży i napisała: „W końcu zostałam zaproszona na ślub!”

Dowód obecności Doute pojawił się kilka miesięcy po tym, jak Schroeder napisała o ich rozłamie w swojej ślubnej kolumnie dla Glamour w lutym 2020 roku.

„Prawda jest taka, że ​​po prostu jeszcze nie wiem, ale moje serce chce tam Kristen” – napisał wtedy Schroeder. „Ale nie mam pojęcia, jak potoczy się ten rok. Nie mam pojęcia, czy się dogadamy. Nie mam pojęcia, gdzie będzie nasz związek. Możemy skończyć oglądając ten sezon „Zasad Vanderpump” i być jeszcze bardziej na siebie wściekli. A dlaczego miałbym zaprosić kogoś, kto jest na mnie zły na jeden z najważniejszych dni mojego życia?”

Inne zasady Vanderpump Gwiazdy zostały wycięte z listy gości na wesele w Rzymie

Podczas gdy Doute pozornie zdobył zaproszenie, ale został zmuszony do odmowy, inne gwiazdy VPR po prostu nie dostały się. Informator powiedział nam Weekly. „Stassi musiała skrócić listę gości. Niektórzy z jej rodziny, przyjaciół i byłych kostiumów, w tym Scheana [Shay]musiał zostać odesłany”.

Według Page Six Shay został usunięty z wesela z powodów budżetowych. „Początkowo Scheana miała odejść, ale w pewnym momencie została wyproszona” – powiedział informator. „Wiedziała tylko, że to z „powodów budżetowych”, chociaż tak naprawdę nie wydawało się, żeby to kupowała”.

Ponadto źródło podało, że długoletni partner Schroedera „Vanderpump Rules”, Tom Sandoval, również nie został zaproszony na ślub. A Jax Taylor i Brittany Cartwright, którzy uczestniczyli w pierwszym ślubie Schroedera i Clarka w 2020 roku, również tym razem zostali w Kalifornii.

CZYTAJ DALEJ: Stassi Schroeder mówi o związku z mężem Beau Clark

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button