Rozrywka

Kroger ujawnia ogromną aktualizację, która obiecuje klientom ogromną zmianę w ich wyprawie na zakupy

Firma THE Kroger ogłosiła ogromną aktualizację, obiecując klientom ogromną zmianę w ich wyprawie na zakupy.

Według firmy handlu detalicznego nowa witryna „spoke” została uruchomiona, budując sieć realizacji e-commerce.

2

Centrum logistyczne o powierzchni 50 000 stóp kwadratowych znajduje się w Birmingham w stanie Alabama, stając się dziesiątym tego typu obiektem.

Kroger powiedział w oświadczeniu, że centrum będzie obsługiwać swoje automatyczne centrum obsługi klientów w Forest Park w stanie Georgia, które oficjalnie zostało otwarte w lutym tego roku po miękkim uruchomieniu w grudniu.

Centrum będzie obsługiwać rynek Atlanty i jest w stanie realizować tysiące zamówień spożywczych online dziennie.

„Kroger Delivery zaczyna się od przeniesienia doświadczeń zakupowych wszędzie tam, gdzie nasi klienci, niezależnie od tego, czy korzystają z aplikacji Kroger, czy przeglądają nasze cotygodniowe ogłoszenia na Kroger.com”, powiedział wiceprezes Bill Bennett.

Ujawniła się dokładna metoda stosowana przez zwycięzców loterii, którzy zgarnęli 48 milionów dolarów
13 najlepszych zdrapek, aby zostać natychmiastowym milionerem z ujawnionymi najlepszymi jackpotami

„Tutaj klienci mogą uzyskać dostęp do naszego bezproblemowego doświadczenia, które obiecuje szeroki asortyment, tysiące cyfrowych kuponów i całkowicie spersonalizowaną podróż na zakupy.

„Dzięki tej bezkompromisowej usłudze klienci mogą otrzymać świeże, niedrogie artykuły spożywcze dostarczane do ich drzwi dzięki najlepszej w swojej klasie dostawie w białych rękawiczkach, którą umożliwiają nasze chłodnie i niesamowicie wyszkoleni kierowcy. Ta najnowocześniejsza technologia wyznacza nowy, niezrównany standard dostaw artykułów spożywczych”.

Firma dodała, że ​​nowa szprycha w Birmingham sprawia, że ​​sieć dostaw Krogera dociera do klientów, którzy mieszkają do 90 minut od Forest Park CFC.

W nowym obiekcie zatrudnionych zostanie ponad 160 współpracowników.

Obecnie Kroger prowadzi 10 supermarketów w Alabamie.

„Dla ludzi, którzy mieszkają na pustyniach spożywczych, kupowanie artykułów spożywczych może być prawdziwym wyzwaniem. Wyeliminowanie odległości do sklepu spożywczego od progu może pozytywnie wpłynąć na naszych obywateli, którzy najbardziej potrzebują zdrowej żywności” – powiedział Cornell Wesley, dyrektor Departamentu Innowacji i Możliwości Ekonomicznych w Birmingham.

„Jako społeczność jesteśmy podekscytowani tym, że Kroger wybrał Birmingham do tej ekspansji i chętnie współpracujemy z nimi w odkrywaniu nowych sposobów rozwiązania problemu pustyń żywnościowych”.

Do tej pory Kroger ogłosił 12 zautomatyzowanych obiektów o powierzchni od 40 000 do 80 000 stóp kwadratowych.

Pozostałe zakłady operacyjne znajdują się w Tennessee, Illinois, Florydzie, Ohio, Indianie, Kentucky i Teksasie, a dwie kolejne lokalizacje zostaną otwarte w Oklahoma City i Austin.

„Na dłuższą metę jedną z naszych wizji jest służenie Ameryce, ponieważ uważamy, że każdy zasługuje na świeże, niedrogie jedzenie” – powiedział w wywiadzie dla Supermarket News dyrektor generalny Rodney McMullen.

Kevin Federline budzi niepokój podczas palenia na meczu piłki nożnej córki
Wewnątrz mrożącego krew w żyłach serialu o autostopowiczu, który został zgwałcony i zniewolony przez chorą parę

“[The Ocado partnership] pozwala nam wejść na nowe rynki z czymś innym niż to, co już jest i zrobić to w sposób efektywny.

„I możesz to z czasem zmniejszyć. To kolejny sposób dbania o klientów i wspierania społeczności.

Planowanych jest łącznie 12 tego typu obiektów, a dwa kolejne mają zostać otwarte w Oklahomie i Austin w Teksasie

2

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button