Rozrywka

Królewscy fani zauważają, jak podobny James, wicehrabia Severn patrzy na czuwanie królowej do młodego księcia Williama na pogrzebie Diany

LONDYN, WIELKA BRYTANIA: Fani Royal byli mile zaskoczeni spokojnym opanowaniem Jamesa, wicehrabiego Severn, który stał na straży podczas 15-minutowego czuwania dla królowej w sobotę 17 września. Uosabiający godność i wdzięk, 14-letni hrabia Wessex -stary syn przypominał ludziom młodego księcia Williama, który szedł za trumną swojej matki podczas jej pogrzebu w 1997 roku.

REKLAMA

James stał na straży przy trumnie swojej babci w Westminster, z pochyloną głową i przez cały czas zachowywał stoicki spokój. Ludzie korzystali z platform społecznościowych, aby wychwalać młodego chłopca za pokazanie dojrzałości znacznie przekraczającej jego wiek, gdy szedł obok swojej siostry, Lady Louise Winsdor, lat 18, w towarzystwie reszty jego kuzynów podczas czuwania.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„Nie płacz teraz”: emocjonalny książę William mówi, że procesja kobiety Queen przywołała wspomnienia z pogrzebu Diany

Książęta William i Harry chodzą obok siebie za trumną królowej, wywołując łamiące serce wspomnienia pogrzebu Diany

REKLAMA

Książę William, książę Walii, książę Harry, książę Sussex, księżniczka Eugenia z Yorku, księżniczka Beatrice z Yorku, Peter Phillips, Zara Tindall, Lady Louise Windsor, James, wicehrabia Severn przybywają na czuwanie ku czci królowej Elżbiety II o godz. Westminster Hall 17 września 2022 w Londynie, Anglia.  Wnuki królowej Elżbiety II czuwają nad jej trumną leżącą w stanie w Westminster Hall.  Królowa Elżbieta II zmarła w zamku Balmoral w Szkocji 8 września 2022 roku, a jej następcą został jej najstarszy syn, król Karol III.
James, wicehrabia Severn jest najmłodszym z ośmiorga wnucząt królowej (Aaron Chown-WPA Pool/Getty Images)

Widząc manierę młodego wicehrabiego, ludzie chwalili księcia Edwarda i hrabinę Wessex za wychowanie ich dzieci. Jeden z użytkowników napisał: „Przykro mi z powodu lady Louise Windsor, lat 18 i Jamesa Wicehrabiego Severn, lat 14 Zawsze nieskazitelnie dobrze wychowane i pełne szacunku, to zasługa księcia Edwarda i Sophie, hrabiny Wessex. Królowa byłaby tak dumna ich dzisiaj #Królowa #leżącewstanie #KrólowaElizabeth.” Podczas gdy inny napisał: „Skradli też moje serce. Louise ma 18 lat, a James ma 15 lat. Są bardzo odważni i sprawiają, że ich zmarła babcia i ich rodzice, którzy patrzą, są bardzo dumni. #LadyLouise #JamesViscountSevern # #KrólowaElizabeth”

REKLAMA

Dzieląc się porównaniem księcia Williama podczas pogrzebu księżnej Diany i Jamesa podczas czuwania królowej, jeden z użytkowników napisał: „James, wicehrabia Severn wygląda dziś uderzająco jak młody książę William”. Ktoś inny pochwalił godne opanowanie 14-latka, pisząc: „Młody James wicehrabia Severn wygląda tak bardzo jak książę William, kiedy był w podobnym wieku i musiał publicznie przejść przez tyle bólu, taki odważny młody człowiek #Respect”

REKLAMA

Młody James zyskał szacunek ludzi towarzysząc swoim kuzynom, z których wszyscy są znacznie starsi i mają dużo większe doświadczenie. „Szczerze mówiąc, nie wiem, jak James, wicehrabia Severn zdołał czuwać ze swoimi kuzynami. Jest 14-letnim chłopcem. Tak odważny. Nie mógłbym tego zrobić, gdybym to był ja”, napisał na Twitterze inny. Jeden z użytkowników nazwał go „godnym podziwu”, pisząc: „Nie słyszysz go ani nie widzisz zbyt wiele, ale po dzisiejszym dniu mam ogromny szacunek dla Jamesa, wicehrabiego Severn. Godny podziwu młody chłopak”.

REKLAMA

„Wyobraź sobie, że masz 14 lat i stoisz na straży przy trumnie swojej babci. To było godne podziwu ze strony Jamesa, wicehrabiego Severn” – sympatyzował inny.
REKLAMAREKLAMA


W tym samym czasie byli inni, dla których porównanie Jakuba i Williama nie pasowało. Jeden z użytkowników sprzeciwił się porównaniu, argumentując zamiast tego, że młody wicehrabia ma znacznie bardziej uderzające podobieństwo z księciem Harrym niż zwykłą „blond frędzle”, która przypomina Williama. – Um, przepraszam: to jest James, wicehrabia Severn i książę Harry. Harry też stał ze stoickim spokojem za trumną swojej matki. Z powodu cholernej blond grzywki mały bliźniak Harry’ego jest teraz kopią dzielnego Williama? m oficjalnie zespół Harry. #PrinceHarry #PrinceWilliam „, napisał osoba.

REKLAMAREKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button