Rozrywka

Królewscy obserwatorzy reagują na pająka zauważonego na trumnie królowej Elżbiety II

Królewscy obserwatorzy nie mogą zapomnieć o niespodziewanym gościu na pogrzebie królowej Elżbiety II — pająku!

Przeczytaj artykuł

Trumna 96-letniego monarchy była ozdobiona przedmiotami z kolekcji klejnotów koronnych rodziny królewskiej, w tym Sovereign’s Orb i Sovereign’s Scepter With Cross, na poniedziałek, 19 września, na nabożeństwo w Opactwie Westminsterskim, ale mały czarny pająk czołgał się w poprzek. biała kartka napisana przez Król Karol III przykuł uwagę obserwujących w domu.

„Pająk złapał przejażdżkę na trumnie królowej” – napisała jedna z osób.

Drugi widz żartował„Witajcie naszą królową pająka ”.

„Wyobraź sobie, że jesteś pająkiem w ogrodzie i zasypiasz w różowej róży. Kiedy się budzisz, rozciągasz wszystkie swoje małe nóżki i zdajesz sobie sprawę, że nagle jesteś nagi w Opactwie Westminsterskim, na trumnie Królowej przed światowymi przywódcami i miliardami ludzi”, trzecia osoba napisał.

Królewscy obserwatorzy reagują na pająka zauważonego na trumnie królowej Elżbiety II
Królowa Elżbieta II Shutterstock

Inny użytkownik mediów społecznościowych porównał stwora do błędu, który wylądował na głowie Mike’a Pence’a podczas debaty wiceprezydenckiej Stanów Zjednoczonych w 2020 roku, tweetowanie: „Pająk na trumnie królowej Elżbiety jest teraz bardziej znany niż latanie na głowie Mike’a Pence’a”.

Przeczytaj artykuł

Inni ludzie, którzy dostroili się do państwowego pogrzebu, są przekonani, że pająk jest znakiem.

„Pająk widziany na liście do królowej Elżbiety II to dobry znak”, jeden z widzów napisał. „Pająki symbolizują wiele rzeczy, w tym kobiecą moc. Również królowa Elżbieta kochała przyrodę i wszystkie zwierzęta. Może to było tylko ostatnie skinienie Jej Królewskiej Mości. #KrólowaElizabethII #KrólowaElizabeth #pogrzeb królowej.”

Królewscy obserwatorzy reagują na pająka zauważonego na trumnie królowej Elżbiety II 3
Phil Noble/Pool/Shutterstock

Szósty użytkownik tweetował„Znaczenie i symbolika pająka obejmują artyzm, manifestację, cierpliwość, kobiecą moc, starożytną mądrość, iluzję, równowagę i wzajemne połączenia. #KrólowaElizabethPogrzeb #KrólowaElizabeth #KrólowaElizabethPogrzeb.”

„Mówi się, że królowa uwielbiała, gdy sprawy szły nie tak”, jeden z użytkowników mediów społecznościowych napisał. „Myślę, że byłaby zachwycona, gdy biskup upuściłby swoją gazetę na podłogę, a także pająka w jej kompozycji kwiatowej. #królowe pogrzeb”.

Przeczytaj artykuł

Wspomniana karta, którą wylądował pająk, zawierała wiadomość od 73-letniego króla, która brzmiała: „W kochającej i oddanej pamięci. Karol R.” Były książę Walii również wybrał dużą kompozycję kwiatową z jej trumny.

Królewscy obserwatorzy reagują na pająka zauważonego na trumnie królowej Elżbiety II 4
Phil Noble/Pool/Shutterstock

„Na prośbę Jego Królewskiej Mości wieniec zawiera kwiaty i liście wycięte z ogrodów Pałacu Buckingham, Clarence House i Highgrove House” – wyjaśnił w poniedziałek pałac. „Obejmuje to liście wybrane ze względu na swoją symbolikę”.

Podczas nabożeństwa Charles był podekscytowany, gdy „God Save the King” grał przed uczestnikami, w tym królową małżonką Camillą, książę William, księżną Kate, książę George, księżniczką Charlotte, książę Harry i Meghan Markle, którzy opuścili Opactwo Westminsterskie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button