Rozrywka

Królewskie powiązania Love Island Charlie „ujawniły się” po twierdzeniu Windsor w programie ITV

Bomba z Love Island, Charlie Radnedge, właśnie wylądowała w willi telewizyjnej, ale wygląda na to, że elegancki przystojniak ma królewskie powiązania – przynajmniej jeśli narrator iain Stirling jest źródłem, z którego można się zapoznać.

28-letni umięśniony deweloper wstrząsnął pokazem w środowy wieczór (22 czerwca), kiedy wszedł do willi jako pierwsza bomba od jakiegoś czasu.

Zafundowano mu jednocześnie szokującą randkę ze wszystkimi paniami z wyspy, podczas gdy chłopcy byli zmuszeni do nerwowego oglądania z tarasu.

CZYTAJ WIĘCEJ: Rodzina Gemmy z Love Island wróciła po tym, jak twierdzi, że udaje atrakcyjność Luki

Jednak wydaje się, że narrator Iain Stirling nie marnował czasu na drwiny z dobrze wygadanego chłopaka za to, że jest „szykowny”.

Chcesz, żeby wszystkie ostatnie plotki o willi trafiły prosto do Twojej skrzynki odbiorczej? Zapisz się do naszego codziennego biuletynu Love Island TUTAJ.

Elegancki chłopiec Charlie spędził czas w Windsor – a przynajmniej tak było zgodnie z jowialnym twierdzeniem Iaina Stirlinga (Zdjęcie: ITV)

W czwartek wieczorem (23 czerwca) twierdził, że przybysz spędził czas w królewskich posiadłościach, takich jak Balmoral i Windsor – gdzie zaproszenia nie przychodzą łatwo.

Jednak może to być bezczelny żart, ale nie musi, a fani Love Island doskonale zdają sobie sprawę z dowcipnych żartów Iaina.

Iain powiedział: „Nowy chłopiec Charlie mówi, że tylko dlatego, że chodził do prywatnej szkoły i rozmawiał szykownie, ludzie uważają, że jest z klasy wyższej, ale Charlie w rzeczywistości spędził czas w jednych z najtrudniejszych posiadłości w kraju. Balmoral, Sandringham, a nawet weekend w święto Windsor.

Czy masz historię o jednej z tegorocznych gwiazd Love Island? Skontaktuj się z nami pod adresem [email protected]

Deweloper poszedł do prywatnej szkoły – ale Stirling powiedział, że odwiedził Balmoral (Zdjęcie: ITV)

Pewne jest to, że ma już przyjaciół w eleganckich miejscach, biorąc pod uwagę, że jest kumplem z gwiazdą Made In Chelsea, Milesem Nazaire.

Miles pokazał swoje wsparcie dla Charliego na Instagramie, gdy ujawniono wiadomość o jego wpisie do willi.

Napisał: „Sekret wyszedł na jaw, Charlie jest na Love Island. Wiemy od tygodni i zabijanie nas to, że nic nie mówimy.

Ja i chłopcy oczywiście o tym wiedzieliśmy i dlatego nie było go w mediach społecznościowych lub nie spotykaliśmy się z nim.

Jej Wysokość spędza dużo czasu w zamku Windsor (Zdjęcie: Getty Images)

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie i telewizji z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

„Jednakże, proszę, żeby wszyscy poszli i wspierali naszego chłopca Charliego. Jest niesamowity, jest naszym najlepszym kumplem i zamierza go zabić. Jest jednym z najzabawniejszych ludzi, jakich znamy”.

Charlie powiedział, że jest gotów się ustatkować po wielu randkach w Londynie i byciu singlem przez trzy lata.

Powiedział: „Często umawiam się na randki w Londynie i od trzech lat jestem singlem, więc nie odnoszę tak wielkich sukcesów w tym dziale, więc dlaczego nie spróbować czegoś nowego?”

Twierdził, że jest „nieco bardziej dojrzały” niż jego koledzy.

Charlie dodał: „Mam pewne rzeczy do rozwiązania. Myślę, że w zasadzie jestem gotowy, aby się ustatkować”.

CZYTAJ DALEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button