Rozrywka

Królowa Rania oczarowuje w dopasowanych spodniach i szpilkach

Szafa Królowej Ranii Jordanii to skarbnica najbardziej eleganckich zestawów. 52-latek wygląda idealnie podczas każdego królewskiego zaręczyn, pozostawiając nam mnóstwo wyrafinowanych strojów, którymi możemy się zachwycać.

WIĘCEJ: Kto weźmie udział w pogrzebie Królowej – pełna lista

Jej najnowszy wygląd, który zniewala fanów? Czarny garnitur noszony podczas wywiadu z prezenterką Channel 4 Cathy Newman. Królowa Rania założyła piękną, drapowaną, czarną, dwurzędową marynarkę z satyny i krepy od Rasario, którą połączyła z dopasowanymi czarnymi spodniami od garnituru.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Królowa Rania broni rodziny królewskiej w okresie żałoby królowej

Unikalny strój był współczesnym akcentem klasycznej sylwetki blezera i ożywił tradycyjny strój pogrzebowy o posmaku nowoczesnej kobiecości.

ZOBACZ: Jak król Karol wprowadzi kraj w nową erę

Para czarnych lakierowanych czółenek Jennifer Chamandi dosłownie poprawiła jej wygląd, a także aksamitną mieszankę do makijażu. Modna królewska nosiła luźne loki w odcieniu karmelu w doskonale stylizowanym suszeniu, gdy szczerze rozmawiała z brytyjską prezenterką.

Królowa Rania jest obecnie w Londynie, poleciała do Wielkiej Brytanii przed pogrzebem Jej Królewskiej Mości Królowej Elżbiety II w poniedziałek. W swoim czasie przemawiała w obronie brytyjskiej monarchii.

Królowa Rania pięknie wyglądała w czarnym garniturze

Podczas wywiadu z królową Ranią prezenterka Channel 4 Cathy Newman zapytała, czy w świetle kryzysu związanego z kosztami życia ceremonię odejścia królowej można uznać za „wytworną”.

Królewska nigdy nie przestaje zachwycać swoimi eleganckimi strojami

Królowa Rania odpowiedziała: „To, o czym mówisz, widowisko i ceremonia, to część brytyjskiej marki. To właśnie wyróżnia cię na tle reszty świata. Ludzie patrzą na ten kraj z podziwem i myślę, że tak było. wiele szacunku z całego świata, patrząc tylko na to, jak wszystko zostało zrobione i przeprowadzone w tak uporządkowany sposób w ciągu ostatnich 10 dni”.

„Gładkie przejście z zaprzysiężeniem nowego króla i tym, jak ludzie naprawdę zwarli szeregi i się zjednoczyli”.

WIĘCEJ: Queen Consort dzieli się wzruszającym hołdem dla królowej: „Zawsze będę pamiętał jej uśmiech”

Mówiąc o nowym królu, królowa Rania mówiła o „ciągłości”, gdy przejmuje panowanie Jej Królewskiej Mości dzięki „wartościom”, które wpoił mu monarcha.

Upewnij się, że nigdy nie przegapisz KRÓLEWSKIEJ historii! Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać wszystkie wiadomości o gwiazdach i królach bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button