Rozrywka

Kruki kończą weterana LB, miejsce 2 w rezerwie dla rannych

Maddie Meyer/Getty Images Szczegół hełmu Baltimore Ravens przed meczem AFC Divisional Playoff pomiędzy Ravens i Tennessee Titans na M&T Bank Stadium 11 stycznia 2020 r.

19 września Baltimore Ravens rozwiązali kontrakt z trenerem drużyny Kylerem Fackrellem, jednym z trzech ruchów zespołu po niedzielnej przegranej 42-38 z Miami Dolphins.

OLB Steven oznacza rezerwę na rannych

Decyzja o odcięciu Fackrella jest ciekawa, ponieważ sprawia, że ​​i tak już cienka grupa pozycji jest jeszcze cieńsza. W poniedziałek Kruki umieściły zewnętrznego obrońcę Stevena Meansa w rezerwie kontuzjowanej, ponieważ nie ma go na rok po tym, jak doznał rozerwania Achillesa w meczu z delfinami.

„Trudny dla niego; wcześniej go rozdarł” – powiedział główny trener Ravens, John Harbaugh. „Myślę, że to był ten drugi, niestety dla niego. Więc on wyjdzie. Zagrał dobrze, świetny człowieku i bardzo go doceniamy.

Means jest drugim poza linią obrońcy Ravens, który cierpi na zerwanie Achillesa w tym sezonie, po Vince Biegelu, który zszedł na obóz treningowy. Baltimore ma również dwóch innych zewnętrznych obrońców, którzy pracują nad powrotem po kontuzjach Achillesa, a mianowicie Tyus Bowser i debiutant z drugiej rundy, David Ojabo.

Kyler Fackrell ma 23,5 worków kariery

Niewykluczone, że Fackrell – 6 stóp – 5 cali i 245 funtów – mógł zapewnić pomoc w pośpiechu za Odafe Oweh i Justin Houston. Jest byłym typem trzeciej rundy Packers, który pierwsze cztery sezony swojej kariery spędził w Green Bay, występując w 61 meczach (z dziewięcioma startami). Po rozegraniu ostatniego sezonu kontraktu z debiutantem o wartości 3,1 miliona dolarów, dołączył do New York Giants na roczną umowę i rozpoczął dziewięć z 12 meczów dla Big Blue.

W 2021 roku pojawił się w 13 meczach (z jednym startem) dla Los Angeles Chargers, podczas których przypisano mu łącznie 17 wtargnięć, w tym cztery za przegraną, trzy worki i cztery uderzenia rozgrywającego, plus jeden wymuszony fumble i powrót do gry po fumble. , zgodnie z Pro Football Reference.

W marcu 2022 podpisał kontrakt z Las Vegas Raiders, by 29 lipca wylądować w rezerwie kontuzjowanej, a 31 sierpnia został odcięty z powodu kontuzji. ​​Produkt Utah State dołączył do treningowej drużyny Baltimore 7 września.

W sumie Fackrell pojawił się w 86 meczach w karierze, podczas których zanotował łącznie 186 wtargnięć, w tym 32 w przypadku przegranej, 23,5 worów i 46 uderzeń rozgrywających, a także trzy wymuszone fumble, parę odzyskanych fumble i przechwycenie. Miał wysokie w karierze 10,5 worków w 2018 roku.

W świetle uwolnienia Fackrella należy się spodziewać, że niedoświadczony debiutant Jeremiah Moon (Floryda) zostanie wyniesiony z drużyny treningowej na następny mecz drużyny, w Nowej Anglii 25 września. Wygląda na to, że Bowser i Ojabo nie mogą być zdrowi. wkrótce.

Ravens LB Josh Ross do rezerwy rannych, Too

W międzyczasie, Kruki umieściły w poniedziałek również obrońcę Josha Rossa na kontuzjowanej rezerwie. Ross zagrał 18 snapów specjalnych drużyn przeciwko delfinom, ale doznał kontuzji stopy podczas meczu.

Ross był jedynym niedoświadczonym debiutantem, który zdobył miejsce w początkowym 53-osobowym składzie Baltimore, imponując tym mocom podczas obozu treningowego i przedsezonu.

W pierwszych dwóch meczach Baltimore zagrał w sumie 36 specjalnych drużyn, a według Pro Football Reference przyznano mu dwa wślizgi (jeden solo).

Więcej Heavy on Ravens News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button