Rozrywka

Kruki ponownie spotykają się z weteranami, byłymi sokołami, rozpoczynającymi linebacker

Getty Linebacker Steven Means reaguje po meczu w 2021 roku.

Baltimore Ravens podpisało kontrakt z zewnętrznym obrońcą Stevenem Meansem, ogłosił zespół 17 czerwca, sprowadzając byłego startera Atlanta Falcons z powrotem do Baltimore po jego krótkim pobycie z Ravens w 2014 roku.

Means był wybrany w piątej rundzie draftu przez Tampa Bay Buccaneers, który został odcięty wkrótce po rozpoczęciu drugiego sezonu. The Ravens dodały go do składu treningowego w 2014 roku i aktywowały go na konkurs w tygodniu 17 przeciwko Cleveland Browns, chociaż Means nie zagrał ani jednego snapa.

Teraz Means będzie miał kolejną szansę na grę w obronie Ravens po spędzeniu ostatnich trzech sezonów z Atlanta Falcons, z 25 startami w ostatnich dwóch sezonach. Zanotował tylko 3,0 worków i pięć odbiorów za przegraną w tym odcinku, w tym rozczarowującą 14-startową kampanię w 2021 roku, w której nie było żadnych worków. Ogólna ocena defensywna Means 46,5 z Pro Football Focus była drugim najgorszym spośród wszystkich obrońców krawędzi NFL w zeszłym roku, ustępując jedynie Jasonowi Pierre-Paulowi, który odwiedził z Ravens na początku tego miesiąca.

31-latek wziął udział w obowiązkowym miniobozie Kruków w zeszłym tygodniu na zasadzie prób i udowodnił, że jest na tyle, by zostać w Baltimore, gdy zbliża się przedsezon.

Kruki wciąż potrzebują głębokości OLB

Means będzie rywalizować o miejsce w składzie z zewnętrzną grupą linebackerów, która właśnie stała się jeszcze chudsza po tragicznym odejściu Jaylona Fergusona z trzeciej rundy w 2019 roku.

The Ravens zwracają tylko jeden startowy zawodnik z zeszłego sezonu w drugim roku kandydata do ucieczki, Odafe Oweh, z Justinem Houstonem wciąż wolnym agentem i Tyusem Bowserem wracającym do zdrowia po rozdartym Achillesie w styczniu.

Wybrany w drugiej rundzie 2022 David Ojabo za celował październikowy powrót swojego rozdartego Achillesa, ale nawet wtedy będzie musiał robić postępy, zanim będzie codziennym starterem NFL. Dopóki Ojabo i Bowser nie będą zdrowi, Kruki będą potrzebowały kogoś, kto by się wzmocnił.

Może to być piąty zawodnik z 2021 r. Daelin Hayes, który zrobił wrażenie w obozie po przegranym sezonie debiutantów, lub były Miami Dolphin Vince Biegel, który podpisał kontrakt z Ravens w maju.

Kruki mogą też chcieć sprowadzić innego weterana. Pierre-Paul wydawał się mieć pozytywną wizytę, a użycie przez Baltimore tagu UFA na Houston daje im wyłączne prawa negocjacyjne, jeśli nie podpisze kontraktu z inną drużyną do 22 lipca.

Wybór z pierwszej rundy na liście kandydatów do rozczarowania w 2022 r.

The Ravens będą oczekiwać dużego wkładu debiutanta pierwszej rundy, Kyle’a Hamiltona, ale Maurice Moton z Bleacher Report nie jest pewien, czy zagra na tyle, by wywrzeć wpływ.

„Kruki mają dwóch sprawdzonych starterów w zakresie bezpieczeństwa: Chucka Clarka i Marcusa Williamsa, którzy właśnie podpisali pięcioletnią umowę o wartości 70 milionów dolarów”, napisał Moton 21 czerwca. „Nowy koordynator defensywy, Mike Macdonald, będzie musiał wykazać się kreatywnością, jeśli chce Hamilton na boisku, aby zrobić znaczące fotki.

Ale wczesne oznaki wskazują, że Hamilton będzie ogromną częścią obrony Ravens pod nowym koordynatorem defensywy, Mikem Macdonaldem. Produkt Notre Dame konsekwentnie brał udział w zabawach na miniobozie dla początkujących, OTA i obowiązkowym miniobozie zeszłego tygodnia.

Podczas gdy głębia Kruków może powstrzymać Hamiltona przed zagraniem każdego defensywnego snapu w Baltimore, jego talentu nie można przeoczyć i nie utrzyma go z dala od boiska.

Więcej Heavy on Ravens News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button