Rozrywka

Książę Harry i księżniczka Charlotte dzielą uroczy moment na pogrzebie królowej Elżbiety II

Książę Harry i jego siostrzenica, księżniczka Charlotte, wymienili emocjonalne spojrzenia podczas nabożeństwa królowej Elżbiety II w Windsor.

ZOBACZ: pocieszający uśmiech Meghan Markle do siostrzenicy księżniczki Charlotte

Siedmioletnia księżniczka Charlotte poprawiała kapelusz, zanim spojrzała na swojego wujka, który przez chwilę podniósł wzrok, przykuł jej wzrok i uśmiechnął się do młodej księżniczki. Młoda królewska siedziała obok wujka, w tej samej ławce, co jej rodzice, brat i ciotka Meghan Markle.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Meghan obdarzyła księżniczkę Charlotte słodkim uśmiechem

To był wielki dzień dla Charlotte. Na pogrzebie monarchy po raz pierwszy córka księżnej Walii śpiewa God Save the King wraz ze swoim bratem, księciem Jerzym. Młodzi członkowie rodziny królewskiej śpiewali, dołączając do swoich rodziców, księcia i księżnej Walii, a także innych członków rodziny królewskiej.

ZOBACZ: Księżniczka Charlotte mówi księciu George’owi, aby pokłonił się trumnie królowej

WIĘCEJ: Jak księżna Kate uspokoiła swoje dzieci podczas rozdzierającego serce pogrzebu

Na pogrzebie po raz pierwszy księżniczka Charlotte założyła uroczysty kapelusz. Kapelusz miał szerokie rondo i elegancką kokardkę z tyłu. Uważano, że jest to Jane Taylor, marka, do której jej matka, księżna Kate, często udaje się po swoje niesamowite opaski na głowę.

Trzecim kamieniem milowym księżniczki Charlotte było noszenie broszki – po raz pierwszy założyła biżuterię na królewskie zaręczyny.

To był wielki dzień dla młodych członków rodziny królewskiej

Swoją czarną sukienkę ozdobiła subtelną brylantową broszką w kształcie podkowy, która miała być delikatnym ukłonem w stronę Jej Królewskiej Mości, która uwielbiała konie. Rzeczywiście, zmarła monarchini była znana z pasji zarówno do koni, jak i wyścigów konnych, a swoją pierwszą lekcję jazdy konnej odbyła w wieku trzech lat.

WIĘCEJ: Czy król Karol III będzie nosił tę samą koronę, co królowa podczas swojej koronacji?

Królewska dołączyła również do swojej matki, księżnej Walii i ciotki Meghan Markle, u boku królowej małżonki Camilli, w dygnięciu.

Książę Harry nosił formalny garnitur na pogrzeb królowej Elżbiety

Książę Jerzy stał obok królewskich dam, pochylając głowę w odniesieniu do zmarłego monarchy, a krótko wcześniej królewscy obserwatorzy zauważyli uroczą chwilę między rodzeństwem Georgem i Charlotte.

CZYTAJ: Wyjaśniono łzy księżniczki Charlotte na pogrzebie królowej

Para była w Wellington Arch po nabożeństwie pogrzebowym Jej Królewskiej Mości w Opactwie Westminsterskim, gdzie można było zobaczyć Charlotte mówiącą swojemu starszemu bratu, że musi się pokłonić, gdy mija ich trumna królowej.

Upewnij się, że nigdy nie przegapisz KRÓLEWSKIEJ historii! Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać wszystkie wiadomości o gwiazdach i królach bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button