Rozrywka

Książę Harry i Meghan Markle gościli Jamesa Cordena i jego dzieci na zabawie w ich domu w Kalifornii: „To było piękne”

James Corden, książę Harry i Meghan Markle. Agencja prasowa/NurPhoto/Shutterstock; Facundo Arrizabalaga/EPA-EFE/Shutterstock

Królewsko dobry czas. James Corden otworzył się o swojej przyjaźni z Książę Harry oraz Meghan Markleujawniając, że ich dzieci bawiły się w domu księcia i księżnej w Kalifornii.

Przeczytaj artykuł

„Mam [been to their home]”, powiedział 43-letni gospodarz talk-show Słońce w wywiadzie opublikowanym w czwartek, 12 maja, o odwiedzeniu domu rodziny królewskiej w Montecito w Kalifornii. „To był bardziej rodzaj scenariusza randkowego [with the kids]. Potem poszliśmy na kolację, było cudownie. Oczywiście już ci nie mówię. Oczywiście.”

Kontynuował: „Słuchaj, jestem wielkim fanem ich obu. Oczywiście znam Harry’ego lepiej niż Meghan, ale myślę, że naprawdę trudno jest osądzać lub osądzać.

Corden, który poślubił żonę Julia Carey we wrześniu 2012 roku ma troje dzieci: Max (10 lat), Carey (7 lat) i Charlotte (3 lata) Harry (37 lat) i Markle (40 lat) powitali syna Archiego w maju 2019 r. i córkę Lilibet w czerwcu 2021 r.

Przeczytaj artykuł

Podczas, gdy Koty gwiazda nie mówiła wiele o domu pary, był niesamowicie wylewny w stosunku do Harry’ego jako przyjaciela i ojca. “[I have a] ogromny szacunek i podziw dla Harry’ego, a każdy, kto był przy nim i spędzał z nim czas, czułby się dokładnie tak samo” – powiedział. „Myślę, że jest oddanym i kochającym mężem i ojcem i myślę, że to, co zrobili [in turning away from royal life] jest niesamowicie odważny, a ja zawsze będę w ich kącie.”

Corden wcześniej otworzył się na temat swojej przyjaźni z księciem Sussex, ujawniając w maju 2018 roku, że para zna się od 2011 roku. „Miałem całkiem niezły weekend”, powiedział, odnosząc się do ślubu Harry’ego i Markle podczas odcinka z Późne późne przedstawienie. „Znam księcia Harry’ego od około siedmiu lat i było cudownie. To była jedna z najpiękniejszych uroczystości, na jakich kiedykolwiek byłam. To było cudowne, cała ta sprawa, była szczęśliwa i radosna. To było podnoszące na duchu”.

Harry pojawił się również na Późny późny pokaz w lutym 2021 roku, który był jego pierwszym występem w telewizji po tym, jak on i Markle ustąpili ze stanowiska Senior Royals. „W zależności od tego, jak minął dzień, robimy dla Archiego herbatę, kąpiemy się, czytamy mu książkę, kładziemy go i schodzimy na dół” — powiedział Harry o swojej typowej nocy spędzonej z księżną. „Meg może ugotować posiłek, zamówić jedzenie na wynos, pójść na górę, usiąść w łóżku, włączyć telewizor, pooglądać Niebezpieczeństwo!może obejrzyj trochę Netflixa”.

W zeszłym miesiącu Do lasu gwiazda ogłosiła, że ​​opuszcza Późny późny pokaz po ośmiu latach jako gospodarz. „To była naprawdę trudna decyzja o odejściu, ponieważ jestem niezmiernie dumny z programu. Cieszę się, że mogę się przedłużać [for a year]”, powiedział Corden w Ostatecznym czasie. „Zawsze myślałem, że będę to robił przez pięć lat, a potem odejdę, a potem zostałem. Naprawdę od dawna o tym myślałem, zastanawiając się, czy może być jeszcze jedna przygoda.”

Przeczytaj artykuł

Kontynuował: „Jest jeszcze kilka innych rzeczy, które czuję, że chcę zrobić. Chciałbym spróbować i napisać. Tam jest trochę [stories] chciałbym powiedzieć. Chciałbym zobaczyć, czy jestem do tego zdolny. Powodem jest to, że jest to przerażające.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button