Rozrywka

Książę Harry i Meghan Markle spędzili podobno tylko 15 minut z królową podczas jej jubileuszu

Platynowy jubileusz królowej Elżbiety na początku czerwca uczcił długie panowanie monarchy na tronie. Ale oczy świata zwrócone były na kilku innych członków rodziny królewskiej. Wszyscy obserwowali księcia Harry’ego i Meghan Markle podczas ich pierwszego wielkiego powrotu do Anglii. Jak więc dokładnie przebiegła wizyta księcia i księżnej Sussex?

Oficjalna 15-minutowa wizyta księcia Harry’ego i Meghan Markle u królowej

Meghan Markle i książę Harry 3 czerwca 2022 | Samir Hussein/WireImage

Wielu zakładało, że książę Harry i Meghan Markle wykorzystają swój czas w Anglii, aby złagodzić wszelkie napięcia pozostające między nimi a resztą rodziny królewskiej. Wygląda jednak na to, że para mogła nie dostać czasu na twarz z królową, której pragnęli.

Książę i księżna Sussex zapewnili tylko 15-minutową wizytę u królowej Elżbiety II podczas czterodniowej uroczystości, donosi Daily Mail. Krótki czas, jaki spędzili razem, był podobno trochę sztywny.

„To była szybka praca, która polegała na wejściu i wyjściu” – powiedział The Sun znawca pałacu. „To wszystko było dość formalne”.

Królowa nie była jedynym członkiem rodziny królewskiej trzymającym się z dala od Harry’ego i Meghan.

Dlaczego książę Harry i Meghan Markle opuścili Wielką Brytanię tak szybko po Jubileuszu

„Para była następnie trzymana na dystans przez starszych członków rodziny królewskiej podczas Jubileuszu” – kontynuowało anonimowe źródło. „Odlecieli z powrotem do Kalifornii w ostatnią niedzielę przed zakończeniem uroczystości, a Harry wkrótce… [seen] grając ponownie w polo w domu.”

Według niektórych źródeł, w tym Mirror, Sussexes szybko opuścili Wielką Brytanię, ponieważ Harry z trudem radził sobie z nową rolą drugorzędnego królewskiego. Na przykład on i jego rodzina nie mogli stać na balkonie Pałacu Buckingham i machać do wiwatujących tłumów podczas Trooping the Colour.

Dlaczego królowa Elżbieta nie zrobiłaby zdjęcia z prawnuczką Lilibet

Krótka, oficjalna wizyta nie była jedynym zniewagą, jaką znosili książę Harry i Meghan Markle. Według Słońceprośba pary, aby królowa zrobiła zdjęcie z Lilibet – którą królowa Elżbieta spotkała po raz pierwszy – została odrzucona.

„Teraz wiemy, że królowa, no cóż, mężczyźni w szarych ubraniach, którzy naprawdę radzą sobie z różnymi sprawami, nie pozwoliliby na zrobienie jej zdjęcia z Lilibet” — wyjaśnił królewski biograf Christoper Andersen.

„To mówiło wiele. To była naprawdę gorzka pigułka dla Meghan i Harry’ego do przełknięcia – kontynuował. „Musisz pamiętać, że Archie został sfotografowany z królową i księciem Filipem i Dorią Ragland, gdy miał 2 dni”.

„To tradycja fotografować się z monarchą, kiedy jest się wnukiem lub prawnukiem. Ale to było zupełnie inne uczucie” – zakończył pisarz.

The Sun twierdzi, że personel królowej nie chciał, aby zrobiła zdjęcie ze swoją prawnuczką z powodu obaw, że Harry i Meghan natychmiast udostępnią zdjęcie amerykańskim mediom.

Książę Harry i Meghan Markle publicznie powiedzieli, że ich relacje z królową Elżbietą są dobre i że regularnie się komunikują. Jednak ich ostatnia podróż do Wielkiej Brytanii pokazuje, że życie samotnie wygnanej rodziny królewskiej bardzo różni się od tego, czego oczekiwała para.

POWIĄZANE: Ekspert od języka ciała mówi „niespokojny” książę Harry szukał wsparcia Meghan Markle podczas nabożeństwa jubileuszowego

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button