Rozrywka

Książę Harry okazywał „smutek i możliwy żal” w spojrzeniu na księcia Williama podczas pogrzebu królowej, mówi ekspert od języka ciała

Ekspert od mowy ciała przeanalizował wyraz twarzy księcia Harry’ego podczas pogrzebu królowej, szczególnie w jednym momencie, w którym wydawał się okazywać „żal”. Ekspert wychwycił pewne subtelne znaki, które ujawniły uczucia Harry’ego podczas tej smutnej okazji.

Książę William i Książę Harry | Chris Ratcliffe/Bloomberg przez Getty Images

Książę Harry okazywał „smutek i żal”, mówi ekspert od mowy ciała

Ekspert od mowy ciała, Judi James, podzieliła się swoją analizą księcia Harry’ego podczas tego ponurego wydarzenia, zauważając, jak zauważyła nutkę żalu w spojrzeniu, które Harry skierował na Williama.

„Podczas nabożeństwa ocierał się łzami, a także często się rozglądał i były co najmniej dwa razy, kiedy jego spojrzenie, które było bardziej spojrzeniem skierowanym na Williama”, wyjaśnił James The Sun.

„Jego wyraz twarzy sugerował smutek i możliwy żal” – powiedziała.

„src=”https://www.youtube.com/embed/3Xdmdz3rhWA?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Ekspert zwraca uwagę na „emocjonalny pokaz” księcia Harry’ego na pogrzebie królowej

Okazja była wypełniona smutkiem i gdy bracia przygotowywali się do przejścia za trumną po nabożeństwie, James powiedział, że Harry wykonał „emocjonalny pokaz”.

Wyjaśniła: „Stając w kolejce, obserwował brata, z którym kiedyś był tak blisko; bratanek, z którym uwielbiał się bawić, i szwagierka, którą uważał za własną siostrę, stanęli przed nim bez jednego spojrzenia w jego kierunku”.

James kontynuował: „Jego twarz wydawała się zmarszczyć w bardziej intensywnym sygnale żalu, a jego usta ponownie wciągnęły”.

Harry wydawał się tłumić napięcie między sobą a Williamem, zauważył James. „Po trumnie obok jego brata pojawiły się pewne stłumione sygnały napięcia, takie jak zassana warga” – zauważyła. „Ale kiedy opuszczano trumnę, powtórzył gest przewracania ramion z ostatniego spaceru”.

James wyjaśnił: „Wydawało się, że nie tylko przygotowuje się lub przygotowuje na służbę w środku, ale także naśladuje gest, który wykonywali nosiciele trumien, co wyglądało na chęć podjęcia bardziej aktywnej roli”.

” src=”https://www.youtube.com/embed/BREUFBBPJAY?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Książę Harry i książę William podejmują „dziecięce kroki” w kierunku naprawy swojego związku

Kiedy książę William wyciągnął gałązkę oliwną do księcia Harry’ego i Meghan Markle, aby dołączyć do niego i Kate Middleton podczas spaceru po zamku Windsor, wielu zastanawiało się, czy ich związek się poprawił. Według Jamesa robią „małe kroki” podczas pojednania.

James wyjaśnił The Sun: „To fenomenalny pokaz jedności między Williamem i Harrym. Jako celowy gest oznacza jedność i pewną więź podyktowaną wzajemnym żalem”.

Ekspert zwrócił uwagę, że bracia nie byli dla siebie szczególnie ciepli podczas występu. „Wspólne przybycie i wyjście sygnalizuje bliskość i wspólne rozmowy i chociaż nie ma przesadnych pokazów przytulania lub dotyku, wygląda to jak małe kroki, które opierają się na deklaracji miłości Charlesa dla jego najmłodszego syna i jego żony” – powiedziała.

James zauważył, że „intensywne rytuały lustrzane” Williama i Harry’ego są „najbardziej wymownym językiem ciała”.

Wyjaśniła: „Ich pozy i gesty są często identyczne, co sugeruje silne więzi podprogowe, które istnieją pomimo wszystkich rozłamów”.

POWIĄZANE: Książę William, Kate Middleton, książę Harry i Meghan Markle wygląd nie ujawnił żadnych znaczących więzi, mówi ekspert od mowy ciała

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button