Rozrywka

Książę Karol „jęknął” do Camilli podczas otwarcia parlamentu, mówi czytelnik ust

Książę Karol „jęknął” do Camilli, że wystąpił historycznie na uroczystym otwarciu parlamentu, twierdzi czytelnik warg.

Książę Walii był dziś w Westminster, wygłaszając przemówienie królowej w jej imieniu (wtorek, 10 maja), po tym, jak problemy z poruszaniem się zmusiły ją do wycofania się z formalnej tradycji.

Według najlepszego czytelnika, Jeremy’ego Freemana, kiedy Charles wysiadał z samochodu, dał swojej żonie Camilli, księżnej Kornwalii uczciwą ocenę ich podróży, donosi The Mirror.

Ubrany w mundur Admirała Floty, medale i odznaczenia honorowe, Charles zaczął przechodzić przez wejście do Suwerena, kiedy złożył skargę, mówi Freeman.

Słowa Charlesa pojawiły się, gdy para wysiadła z samochodu, mówi pan Freeman (Zdjęcie: Getty Images) Czytaj więcej pokrewnych artykułów Czytaj więcej pokrewnych artykułów

Powiedział Mirror, mówi, gdy wysiadali z samochodu, Charles powiedział Camilli: „Och, moje słowo, to było niewygodne”.

Niedługo potem widać było, jak Charles gestykuluje do Camilli, jakby mówił jej, po której stronie powinna stać.

A według Jeremy’ego, kiedy wskazuje, gdzie powinna stać Camilla, mówi: „Twoja strona”.

Tymczasem kilka minut później, gdy Charles wita się z oficerami ustawiającymi się na drodze do sali tronowej, podchodzi do ostatniego i mówi: „Mam nadzieję, że masz się dobrze”.

Książę Karol przeczytał przemówienie królowej do Parlamentu (Zdjęcie: Getty Images) Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Oficer pochyla się do przodu, ponieważ nie usłyszał uwagi i według Jeremy’ego mówi: „Co, przepraszam?”

Karol powtarza to, co powiedział oficerowi, który odpowiada: „No tak, próbuję”.

Karol i syn książę William wspólnie otworzyli parlament w imieniu królowej jako radcy stanu po tym, jak monarcha przekazał im ten ważny obowiązek.

Podczas przemówienia 73-letni książę zasiadał nie na tronie suwerennym, który został usunięty, ale na tronie małżonka, który niegdyś zajmował jego ojciec, książę Edynburga, a którego Karol ostatnio używał. lat.

Obok niego pozostało miejsce, gdzie zwykle znajduje się brakujący tron ​​królowej, pod okazałym baldachimem, z cesarską koroną monarchy na aksamitnej poduszce.

Aby uzyskać więcej niesamowitych historii z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj

Ceremonia była również pierwszą dla 39-letniego, drugiego w kolejce do tronu Williama, który również pewnego dnia zostanie królem.

Joe Little, redaktor naczelny magazynu Majesty, określił tę okazję jako „wielki moment w królewskiej historii”.

Pan Little powiedział o Charlesie: „To musiał być dla niego niezwykle ważny moment. To było dość wymowne, że gdy cesarska korona państwowa została umieszczona na stole obok niego, patrzył na nią przez kilka sekund.

„Zastanawiałeś się wtedy, co działo się w jego umyśle. Jak ludzie dzisiaj mówią, patrzymy w przyszłość.

„To był obowiązek, którego wolałby nie wypełniać, ale mimo wszystko po to on i William byli tam jako radcy stanu. To wielka chwila w królewskiej historii”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button