Rozrywka

Książę William i jego trójka dzieci dzielą się słodką rodzinną przystawką z okazji Dnia Ojca

Zdjęcie przedstawiające 39-letniego księcia Williama z trójką dzieci na wakacjach zostało wydane z okazji Dnia Ojca.

Zdjęcie przedstawia księcia Cambridge śmiejącego się, obejmując ramionami ośmioletniego księcia Jerzego i siedmioletnią księżniczkę Charlotte, podczas gdy czteroletni książę Louis siedzi na jego ramionach.

Zdjęcia zostały zrobione podczas rodzinnej wycieczki do starożytnego miasta Petra, jednego z siedmiu nowych cudów świata, które ogłoszono w 2007 roku po głosowaniu 100 milionów ludzi.

Wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO na południowo-zachodniej pustyni Jordanii datuje się na około 300 rpne i było stolicą Królestwa Nabatejskiego.

Zawiera grobowce i świątynie wyrzeźbione w klifach z różowego piaskowca i pojawiało się w filmach takich jak Indiana Jones i Ostatnia Krucjata oraz Powrót Mumii.

Książę Cambridge ze swoimi dziećmi, księciem Ludwikiem, księciem Jerzym (z prawej) i księżniczką Charlotte, zrobili zdjęcie w Jordanii z okazji Dnia Ojca Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Kate Middleton, 40-letnia księżna Cambridge, spędziła tam trzy lata swojego wczesnego dzieciństwa, podczas gdy jej ojciec, Michael Middleton, był dyspozytorem lotów British Airways, którego praca zabrała go do stolicy Bliskiego Wschodu, Ammanu.

William złożył oficjalną wizytę królewską w 2018 roku i powiedział wtedy: „Moja żona Katarzyna bardzo żałuje, że nie może być tu ze mną tak szybko po urodzeniu naszego syna Louisa, ale jej rodzina bardzo czule wspomina prawie trzy lata, kiedy spędziła tu jako dziecko, gdy jej ojciec pracował dla British Airways w Ammanie.

„Doświadczenie Catherine nie jest wyjątkowe – wymiana między naszymi dwoma krajami jest prawdziwa i głęboka: praca, nauka, turystyka i więzi rodzinne. Nasze historyczne więzi i przyjaźń rozgrywają się w życiu tysięcy ludzi, którzy uważają oba kraje za swój dom”.

Książę i księżna Cambridge, książę Jerzy i księżniczka Charlotte odwiedzili zamek w Cardiff, aby spotkać się z wykonawcami i ekipą biorącą udział w koncercie z okazji platynowego jubileuszu

Otrzymuj najnowsze plotki o celebrytach i wiadomości telewizyjne prosto na swoją skrzynkę odbiorczą. Zapisz się do naszego cotygodniowego biuletynu Showbiz tutaj.

Zdjęcie z okazji Dnia Ojca pokazuje Williama uśmiechającego się, podczas gdy dzieci mają bezczelne, szeroko otwarte usta. Pojawiają się w świetnym humorze, podobnym do psotnych wybryków Ludwika podczas Platynowego Jubileuszu Korowód, który podbił serca narodu.

Zakrył uszy dłońmi na balkonie Pałacu Buckingham w czwartek podczas przelotu RAF, gdy jego „Gan Gan”, królowa, słodko opowiedziała mu, co się dzieje.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button