Rozrywka

Książę William i Kate Middleton przerywają ciszę po pogrzebie królowej

Książę i księżna Walii oddali hołd zmarłej królowej po jej pogrzebie w stanie emocjonalnym.

NAJLEPSZE ZDJĘCIA: Royals żegnają się na pogrzebie królowej Windsor

Zabierając się do mediów społecznościowych, para udostępniła zdjęcie trumny królowej wnoszonej do nabożeństwa i podpisała post po prostu: „Pożegnanie królowej, matce, babci i prababci”.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Książę William, Książę Jerzy i Księżniczka Charlotte odchodzą z trumną Królowej

Gdy w poniedziałek odbył się państwowy pogrzeb królowej w opactwie Westminster, arystokracja zjednoczyła się w swoim żalu wraz z milionami widzów na całym świecie, którzy oglądali transmisję na żywo, dołączając do dzieci, wnuków i prawnuków Jej Królewskiej Mości, księcia Jerzego i księżniczki Charlotte w wylaniu smutek i pamięć.

Na państwowym pogrzebie królowej uczestniczyło 2000 osób, a rodzina królewska pogrążyła się w smutku, aby uczcić niezwykłe życie Jej Królewskiej Mości.

OBEJRZYJ: Moment, w którym książę Jerzy i księżniczka Charlotte idą za trumną swojej prababci

WIĘCEJ: Pogrążony w żalu książę Harry i Meghan stawiają zjednoczony front z rodziną królewską na pogrzebie królowej

Do Opactwa Westminsterskiego przybyli byli premierzy Boris Johnson, David Cameron i Theresa May, a także premierzy Partii Pracy Gordon Brown i Tony Blair z żonami Sarah i Cherie.

Królowa Elżbieta II zmarła 8 września w wieku 96 lat, otoczona miłością rodziny, w swojej letniej rezydencji Balmoral w Szkocji.

W przeddzień pogrzebu król Karol wyraził wdzięczność za to, że świat przygotował się do „ostatniego pożegnania” królowej, którą określił jako „ukochaną suwerenną i ukochaną matkę” w serdecznym hołdzie wkrótce po jej śmierci.

Król ujawnił, że zarówno on, jak i królowa-małżonka Camilla byli „tak głęboko poruszeni” i „poruszeni ponad miarę” kondolencjami, które otrzymali od śmierci królowej.

„Chciałem po prostu skorzystać z okazji, aby podziękować wszystkim niezliczonym ludziom, którzy byli wsparciem i pocieszeniem dla mojej rodziny i mnie w tym czasie żałoby” – powiedział.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button