Rozrywka

Książę William i Kate Middleton szukali wsparcia u księcia Jerzego i księżniczki Charlotte na pogrzebie królowej Elżbiety, mówi ekspert od języka ciała

TL; DR:

  • Książę Jerzy i księżniczka Charlotte wzięli udział w pogrzebie królowej Elżbiety z rodzicami, księciem Williamem i Kate Middleton.
  • Według eksperta od języka ciała, książę William i Kate Middleton wydawali się znajdować „wsparcie i pocieszenie” w obecności swoich dzieci.
  • Książę George spojrzał na księcia Williama z „ciepłym uśmiechem”.

Książę George i księżniczka Charlotte byli tam dla swoich rodziców, gdy 19 września rozpoczął się pogrzeb królowej Elżbiety II. 9 i 7-latek dołączył do księcia Williama i Kate Middleton w Opactwie Westminsterskim, aby pożegnać się ze swoją prababką. Według eksperta od języka ciała, młodzi członkowie rodziny królewskiej byli tymi, którzy oferowali „wsparcie i zapewnienie” księciu i księżnej Walii.

William i Kate otrzymali „wsparcie i zapewnienie” od George’a i Charlotte, mówi ekspert od mowy ciała

George i Charlotte pocieszali swoich rodziców podczas służby państwowej dla królowej Elżbiety. Według ekspertki od mowy ciała, Judi James, okazało się, że sprawdzili Williama i Kate.

„Były chwile, kiedy wydawało się, że William i Kate korzystają ze wsparcia i zapewnień swoich dwójki małych dzieci, a nie na odwrót” – powiedział James w rozmowie z Fabulous dla The Sun.

James zauważył, że George, obecnie drugi w linii sukcesji w rodzinie królewskiej, nie potrzebuje żadnych zapewnień. Zamiast tego najstarsze z dzieci Williama i Kate wydawały się sprawdzać jego ojca.

„Książę George szedł obok swojego ojca i pomimo kilku spojrzeń rzucanych przez Williama w dół na jego syna, wyprostowana postawa George’a sugerowała, że ​​nie potrzebuje on zbyt wielu zapewnień” – powiedział James.

Kontynuowała, zauważając „wyrażenie”, jakie George dał Williamowi. „Wyglądało to bardziej na ciepły uśmiech troski, aby sprawdzić, czy wszystko w porządku” – powiedział James.

Nie tylko to, ale ekspert podkreślił również dojrzałe maniery George’a. „Naśladował część mowy ciała swojego ojca, sprawdzając i wygładzając marynarkę jak dorosły” – powiedział James.

” src=”https://www.youtube.com/embed/n7-KMlsfiFM?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Ekspert od mowy ciała mówi, że „rozdzierające serce” wyrażenie księcia Jerzego nie wzbudziło „niepokoju” księcia Williama

Chociaż George i Charlotte mogli udzielać wsparcia Williamowi i Kate, mieli również kilka emocjonalnych momentów. „Wyraz oczu” George’a, gdy obserwował wyłożoną ołowiem trumnę królowej, wydawał się „rozdzierającym sercem” Jamesowi.

„Widziałem, jak wycierał sobie oczy podczas rozpoczęcia nabożeństwa, ale nic nie wskazywało na to, że wzbudził jakiekolwiek zaniepokojenie ze strony Williama” – dodała.

Kate Middleton pocieszała księżniczkę Charlotte na pogrzebie królowej Elżbiety

Księżniczka Charlotte, Kate Middleton, książę Jerzy, królowa-małżonka Camilla i Meghan Markle | Phil Harris / Pool / AFP przez Getty Images

Tymczasem młodsza siostra George’a, Charlotte, otrzymała uspokajający gest ze strony Kate. Księżniczka Walii, lat 40, położyła rękę na plecach Charlotte, za Cosmopolitan, tuż przed rozpoczęciem nabożeństwa. Później, po zakończeniu godzinnego nabożeństwa, kamery uchwyciły płacz Charlotte.

Wcześniej Kate podzieliła się tym, jak George, Charlotte i czteroletni książę Ludwik radzili sobie od śmierci królowej 8 września.

Po pogrzebie królowej Elżbiety w Opactwie Westminsterskim jej trumna trafiła do zamku Windsor. Po krótkim nabożeństwie trumna królowej wejdzie do swojego miejsca spoczynku w kaplicy św. Jerzego.

POWIĄZANE: Szczegóły dotyczące przyczyny śmierci królowej Elżbiety „Prawdopodobnie” opóźnione zwolnienie — ekspert

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button