Rozrywka

Książę William i Kate Middleton właśnie zaprezentowali swój pierwszy oficjalny wspólny portret, a fani nie mają dość: „40 nigdy nie wyglądało tak dobrze”

TL; DR:

  • Książę William i Kate Middleton odsłonili swój pierwszy oficjalny wspólny portret autorstwa Jamiego Coretha.
  • Reakcje fanów na Instagramie były zróżnicowane.
  • Portret jest wystawiony w Muzeum Fitzwilliam na Uniwersytecie w Cambridge.

To pierwszy raz dla księcia Williama i Kate Middleton. Książę i księżna Cambridge ujawnili swój pierwszy oficjalny wspólny portret. Jak dotąd reakcje na Instagramie wahały się od pochwał i niedowierzania, że ​​to obraz i nie zdjęcie na pytania dotyczące pozy Williama. Dowiedz się więcej o portrecie, co fani mają o nim do powiedzenia, a także dlaczego może wyglądać znajomo.

Książę William i Kate Middleton ujawniają swój pierwszy wspólny portret

Podczas wizyty 23 czerwca w ich regionie o tej samej nazwie, Cambridgeshire, książę i księżna Cambridge uczestniczyli w odsłonięciu ich pierwszego wspólnego portretu. Rodzice trójki dzieci udali się do Muzeum Fitzwilliam na Uniwersytecie w Cambridge, znajdującego się w Cambridge, aby obejrzeć portret, który został ujawniony opinii publicznej.

Per ET, zgodnie z oświadczeniem Pałacu Kensington, wspólny portret Williama i Kate został zamówiony w 2021 roku przez Cambridgeshire Royal Portrait Fund. Prezent dla Cambridgeshire, namalował obraz wielokrotnie nagradzany brytyjski artysta portretowy Jamie Coreth.

Oświadczenie zawierało również, w jaki sposób Coreth ukłonił się w Cambridge, używając tonów i kolorów podobnych do historycznych kamiennych budynków miasta.

Reakcje na portret księcia Williama i Kate Middleton są różne na Instagramie

Książę William i Kate Middleton | Paul Edwards – WPA Pool/Getty Images

Książę i księżna Cambridge udostępnili migawkę wspólnego portretu w poście na Instagramie z 23 czerwca. Przedstawia Kate, ubraną w zieloną cekinową suknię i perły, stojącą obok Williama w garniturze i niebieskim krawacie.

Fani szybko dzielili się swoimi przemyśleniami w komentarzach. „Jest absolutnie piękny i potężny!! Tak bardzo to kocham!!! Czysta perfekcja wielkie gratulacje dla Jamiego 👏🏻👏🏻👏🏻”, napisała jedna osoba.

„ZACHWYCAJĄCY!!! Piękne przedmioty i tak wielki talent, który uchwycił je tak dobrze, jak każda fotografia ”, dodał inny.

„Czy to jest prawdziwe??? To wspaniałe!! I KOCHAM wyraz twarzy Williama! Świetny, nowoczesny, ale ponadczasowy portret!” napisał inny.

Inni komentowali, jak bardzo obraz przypomina fotografię. „Nie mogę przeboleć kunsztu tego obrazu” – napisała jedna osoba w komentarzach. „To naprawdę wygląda jak zdjęcie. Uznanie dla artysty ”. Inny wtrącił się z czymś podobnym, mówiąc: „Trudno uwierzyć, że to obraz, a nie obraz. Niezwykle dobrze i fachowo zrobione.”

Są jak patrzenie na swoje dzieci i mówienie o zachowywaniu się oczami!

„Artyście udało się uczynić go glamour jednocześnie dostępnym ”, napisał inny. „Absolutnie genialne, 40 nigdy nie wyglądało tak dobrze!” inna osoba zauważyła. William skończył 40 lat 21 czerwca. Tymczasem Kate skończyła 40 lat w styczniu 2022 roku. Inna opisał portret Williama i Kate trzema słowami: „Regal, elegancki i wspaniały!”

Niektórzy zwrócili uwagę na postawę Williama z jedną nogą z boku i ręką w kieszeni. „Nigdy nie widziałem, żeby William tak stał! Ale myślę, że to kocham! ”, napisała jedna osoba. Inny nazwał to pozą „modelu GQ”.

Jeśli chodzi o to, dlaczego wspólny portret Williama i Kate może wyglądać znajomo, Vogue poinformował, że księżna Cambridge nosi tę samą suknię żony wampira, którą nosiła podczas wizyty w fabryce Guinnessa w 2020 roku.

Artystka postanowiła, że ​​Kate Middleton i książę William będą wyglądać na „zrelaksowanych i przystępnych”

Jamie Coreth stoi przed pierwszym wspólnym portretem księcia Williama i Kate Middleton
Jamie Coreth | Paul Edwards / Pool / AFP przez Getty Images

W oświadczeniu Coreth otworzył się na temat malowania wspólnego portretu Kate i Williama. Podzielił się swoim celem, aby wyglądały na „zrelaksowanych i przystępnych, a także eleganckich i dostojnych”.

Wzywając do doświadczenia „najbardziej niezwykłego przywileju” swojego życia, Coreth dodał, że chciał, aby portret „wywoływał poczucie równowagi między życiem publicznym i prywatnym”.

Po trzech latach wystawionych w Fitzwilliam Museum wspólny portret Williama i Kate zostanie przeniesiony do innych miejsc w Cambridge. W 2023 roku pojawi się również w Narodowej Galerii Portretów.

POWIĄZANE: Królowa Elżbieta podobno rzuca księciu Williamowi i Kate Middleton na 40. urodziny

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button