Rozrywka

Książę William zapewnia żałobnika, że ​​corgi królowej Elżbiety II są w dobrych rękach i zostaną „zepsute, zgniłe”

LONDYN, WIELKA BRYTANIA: Od śmierci królowej Elżbiety II przed Pałacem Buckingham zawsze można zobaczyć długą kolejkę żałobników. W sobotę 17 września podczas niespodziewanej wizyty księcia Williama u ludzi czekających w kolejce po trumnę monarchy rozmawiał z jednym fanem, który miał pytania dotyczące słynnego corgi zmarłego monarchy.

REKLAMA

40-letni książę Walii wie, że corgi jego babci są w dobrych rękach, ponieważ szybko zapewnił kobietę, że są pod doskonałą opieką. Książę nawet ujął dłoń kobiety w swoje dłonie, dając jej pewność siebie i dobre wieści w filmie nagranym przez Sky News.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ:

Pożegnanie z Gan Gan: Książę Jerzy i księżniczka Charlotte Pójdą za trumną królowej na pogrzebie

„Beyond bonkers”: Harry i Meghan mogli poczuć, że są wykluczeni po tym, jak „nie zostali zaproszeni” z recepcji państwowej, mówi kumpel

REKLAMA

Książę Williams w teledysku powiedział: „Widziałem ich pewnego dnia, to mnie bardzo zasmuciło”. „Będą pod dobrą opieką”. Książę William kontynuował: „To dwa bardzo przyjazne corgi, więc mają dobry dom. Będą się nimi bardzo dobrze opiekowali. Jestem pewien, że są zepsute”.

Źródło wcześniej potwierdziło magazynowi PEOPLE, że dwa corgi zmarłego monarchy są teraz z księciem i księżną Yorku, księciem Andrzejem i Sarą Ferguson. Wtajemniczony powiedział:
„Corgi powrócą, aby zamieszkać w Royal Lodge z księciem i księżną. To księżna znalazła szczenięta, które zostały podarowane Jej Królewskiej Mości przez Księcia”.

REKLAMA

Nie ma cienia wątpliwości, że zmarła królowa Elżbieta II była zagorzałą miłośniczką psów i była psią mamą ponad 30 miksów corgi i jamników z corgi, znanych jako „dorgi”. Jest dobrze znanym faktem, że corgi królowej były uwielbiane w obrębie murów pałacowych i poza nimi, czy to w sztuce oddania hołdu królowej, czy w wydarzeniach na cześć królowej Elżbiety II, które z natury celebrowały tę rasę. W 2002 roku Wielka Brytania wyemitowała nową monetę przedstawiającą królową wraz z corgi z okazji Złotego Jubileuszu monarchy (50-lecia jej zasiadania na tronie).

REKLAMA

Królowa nie chciała zostawić żadnego psa po śmierci, dlatego w połowie 2010 roku, zgodnie z telegrafem, zmarły monarcha zdecydował się przestać zajmować się corgi.

REKLAMA

Królowa Elżbieta II głaszcze corgi podczas wizyty w opactwie Sherborne 1 maja 2012 roku w Sherborne w Anglii.  Królowa i książę Edynburga odwiedzają południowo-zachodnią Anglię w ramach trasy Diamond Jubilee Tour po kraju.
Królowa Elżbieta II głaszcze corgi podczas wizyty w Sherborne Abbey 1 maja 2012 r. w Sherborne w Anglii (Arthur Edwards – WPA Pool/Getty Images)

Jednak niedługo przed śmiercią księcia Filipa i po utracie jednego psa zaledwie kilka tygodni później, królowa powitała nowe dodatki do królewskiego stada corgi po otrzymaniu dwóch szczeniąt od księcia Andrzeja w dniu, w którym Filip miał 100. urodziny w marcu 2021 r. .

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button