Rozrywka

Księżniczka Charlotte dyga u boku Meghan Markle i Kate Middleton na pogrzebie królowej – obejrzyj wideo

Siedmioletnia księżniczka Charlotte dołączyła do swojej matki, księżnej Walii i ciotki Meghan Markle, u boku królowej małżonki Camilli, dygając w dniu pogrzebu królowej Elżbiety II.

OBEJRZYJ: Pocieszający uśmiech Meghan Markle do siostrzenicy księżniczki Charlotte

Książę Jerzy stał obok królewskich dam, pochylając głowę w odniesieniu do zmarłego monarchy, a krótko wcześniej królewscy obserwatorzy zauważyli uroczą chwilę między rodzeństwem Georgem i Charlotte.

Ładowanie gracza…

ZOBACZ: Księżniczka Charlotte dyga u boku rodziny królewskiej

Para była w Wellington Arch po nabożeństwie pogrzebowym Jej Królewskiej Mości w Opactwie Westminsterskim, gdzie można było zobaczyć Charlotte mówiącą swojemu starszemu bratu, że musi się pokłonić, gdy mija ich trumna królowej.

OBEJRZYJ: Księżniczka Charlotte mówi księciu George’owi, aby pokłonił się trumnie królowej

WIĘCEJ: Jak księżna Kate uspokoiła swoje dzieci podczas rozdzierającego serce pogrzebu

Para została sfilmowana podczas wymiany słów, gdy czekali na umieszczenie trumny na królewskim karawanie, gdzie wyraźnie widać Charlotte mówiącą: „Musisz się pokłonić” George’owi, który wydaje się uważnie słuchać swojej siostry.

Drugi w kolejce do tronu rzeczywiście ukłonił się, gdy trumna minęła parę, a widzowie zabrali się na Twittera, by pochwalić słodką wymianę między bratem a siostrą. Jedna osoba napisała: „Mogą dodać lekkości w najbardziej uroczystych chwilach. Jej mówienie starszemu bratu, co ma robić, jest po prostu urocze”, podczas gdy inna osoba dodała: „Cieszę się, że mogą się nawzajem oprzeć o wsparcie i w przyszłości spojrzy na to wstecz, ciesząc się, że wzięli w nim udział razem.”

Księżniczka Charlotte z Meghan Markle, księżną Kate i Camillą Queen Consort

Młodszy brat pary, czteroletni książę Ludwik, nie uczestniczył w pogrzebie ich prababki, ponieważ prawdopodobnie uznano go za zbyt młodego, aby wziąć udział w ceremonii.

CZYTAJ: Najważniejsze kamienie milowe księżniczki Charlotte na pogrzebie królowej

Księżna Walii otworzyła o tym, jak jej dzieci radzą sobie ze śmiercią królowej na przyjęciu zorganizowanym dla dygnitarzy Wspólnoty Narodów przed pogrzebem królowej.

Książę Jerzy i księżniczka Charlotte oddali hołd prababci

Poruszając doświadczenia księcia Jerzego, Kate podobno powiedziała australijskiemu gubernatorowi generalnemu Davidowi Johnowi Hurleyowi, że jej najstarszy syn „teraz zdaje sobie sprawę, jak ważna była jego prababka i co się dzieje”.

Upewnij się, że nigdy nie przegapisz KRÓLEWSKIEJ historii! Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać wszystkie wiadomości o gwiazdach i królach bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button