Rozrywka

Księżniczka Charlotte i książę Jerzy uroczo prawie tęsknią za królewskim ukłonem i ukłonem po pogrzebie królowej – WIDEO

Księżniczka Charlotte i książę Jerzy prawie przegapili ważny królewski moment, gdy stali w poniedziałek z księżną Walii, królową małżonką Camillą i Sophie Wessex przed Opactwem Westminsterskim.

OBEJRZYJ: Pocieszający uśmiech Meghan Markle do siostrzenicy księżniczki Charlotte

Rodzina czekała, aż trumna królowej opuści gotycki kościół i rozpocznie procesję do Wellington Arch, gdzie starsi członkowie rodziny królewskiej dygnęli zgodnie. Wygląda jednak na to, że młody książę George i księżniczka Charlotte nie otrzymali królewskiej notatki, a chwilę później ukłonili się i dygnęli po tym, jak Charlotte zauważyła Sophie w ostatniej chwili, szybko zanurzając się w uroczą dygnięcie, gdy książę George poszedł w ich ślady z ukłonem głowy.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Opóźnione ukłony księżniczki Charlotte, gdy przegapia ważny moment

Królewskie rodzeństwo pomagało sobie nawzajem, towarzysząc swoim rodzicom, księciu i księżnej Walii, na pogrzebie prababki. W innym momencie w Wellington Arch, oboje zostali sfilmowani, jak wymieniają słowa, czekając na umieszczenie trumny na królewskim karawanie, gdzie wyraźnie widać Charlotte mówiącą: „Musisz się pokłonić” George’owi, który wydaje się słuchać jego siostra z uwagą.

Charlotte i George podążyli za rodziną w słodkim momencie

OBEJRZYJ: Moment, w którym książę Jerzy i księżniczka Charlotte idą za trumną swojej prababci

WIĘCEJ: Dlaczego Prince George nosił marynarkę wojenną na pogrzebie królowej

Pogrzeb królowej odbył się w Opactwie Westminsterskim w centrum Londynu. Trumna królowej została przetransportowana na lawecie do opactwa, ciągnięta przez marynarki (żeglarzy) za pomocą lin.

Rodzeństwo należało do najmłodszych żałobników na pogrzebie królowej

W programie telewizyjnym, który obejmował dwuminutową narodową ciszę, król Karol i starsi członkowie rodziny królewskiej podążali za trumną przed nabożeństwem w opactwie Westminster.

Upewnij się, że nigdy nie przegapisz KRÓLEWSKIEJ historii! Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać wszystkie wiadomości o gwiazdach i królach bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button