Rozrywka

Księżniczka Charlotte mówi księciu George’owi, aby pokłonił się trumnie królowej – WIDEO

Urocza chwila między rodzeństwem, księciem Jerzym i księżniczką Charlotte, została zauważona przez królewskich fanów o orle oczach. Para była w Wellington Arch po nabożeństwie pogrzebowym Jej Królewskiej Mości w Opactwie Westminsterskim, gdzie można było zobaczyć siedmioletnią Charlotte, mówiącą swojemu starszemu bratu, że musi się pokłonić, gdy mija ich trumna królowej.

WIĘCEJ: Jak księżna Kate uspokoiła swoje dzieci podczas rozdzierającego serce pogrzebu

Para została sfilmowana podczas wymiany słów, gdy czekali na umieszczenie trumny na królewskim karawanie, gdzie wyraźnie widać Charlotte mówiącą: „Musisz się pokłonić” George’owi, który wydaje się uważnie słuchać swojej siostry.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Księżniczka Charlotte każe księciu George’owi się pokłonić

Drugi w kolejce do tronu rzeczywiście ukłonił się, gdy trumna minęła parę, a widzowie zabrali się na Twittera, by pochwalić słodką wymianę między bratem a siostrą. Jedna osoba napisała: „Mogą dodać lekkości w najbardziej uroczystych chwilach. Jej mówienie starszemu bratu, co ma robić, jest po prostu urocze”, podczas gdy inna osoba dodała: „Cieszę się, że mogą się nawzajem oprzeć o wsparcie i w przyszłości spojrzy na to wstecz, ciesząc się, że wzięli w nim udział razem.”

Para wzięła udział w pogrzebie z rodzicami

Młodszy brat pary, pięcioletni książę Ludwik, nie uczestniczył w pogrzebie ich prababki, ponieważ prawdopodobnie uznano go za zbyt młodego, aby wziąć udział w ceremonii.

Księżna Walii otworzyła o tym, jak jej dzieci radzą sobie ze śmiercią królowej na przyjęciu zorganizowanym dla dygnitarzy Wspólnoty Narodów przed pogrzebem królowej.

ZOBACZ: Lady Amelia Windsor przywdziewa uderzające nakrycie głowy na pogrzeb królowej

WIĘCEJ: Czy król Karol III będzie nosił tę samą koronę, co królowa podczas swojej koronacji?

Australijski gubernator generalny David John Hurley powiedział: „Młodszy zadaje teraz pytania typu:„ Czy myślisz, że nadal możemy grać w te gry, kiedy pojedziemy do Balmoral ”i takie rzeczy, ponieważ jej tam nie będzie?” ’

George i Charlotte podążyli za trumną z księciem i księżną Walii

Poruszając doświadczenia księcia Jerzego, Kate powiedziała, że ​​jej najstarszy „teraz zdaje sobie sprawę, jak ważna była jego prababka i co się dzieje”.

Upewnij się, że nigdy nie przegapisz KRÓLEWSKIEJ historii! Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać wszystkie wiadomości o gwiazdach i królach bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button