Rozrywka

Księżniczka Charlotte może być kluczowym powodem, dla którego królowa odmawia abdykacji, mówią wtajemniczeni

Księżniczka Charlotte może być jednym z głównych powodów, dla których królowa odmawia abdykacji, twierdzą członkowie rodziny królewskiej.

Jej Wysokość, która niedawno obchodziła swoje 96. urodziny, jest najdłużej panującym monarchą w Wielkiej Brytanii, dochodząc do prawie 70 lat na tronie.

Jednak w ostatnich miesiącach wycofała się z większości publicznych zaangażowania ze względu na problemy zdrowotne i problemy z mobilnością.

Oznaczało to, że po raz pierwszy od 1963 roku i dopiero po raz trzeci podczas jej panowania została zmuszona do opuszczenia państwowego otwarcia parlamentu, przy czym dwa pierwsze były wynikiem ciąży.

Mimo to nie wykazuje żadnych oznak ustąpienia w najbliższym czasie i jest nastawiona na abdykację i przekazanie tronu księciu Karolowi z bardzo konkretnego powodu.

Królowa niedawno skończyła 96 lat, ale nic nie wskazuje na to, że ma abdykować (Zdjęcie: Getty Images) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Źródło powiedział Daily Mail w 2019 roku: „Nie sądzę, żeby ona nigdzie się nie wybierała, w najbliższym czasie.

„Myślę, że królowa widzi, co ci chłopcy i ich żony przynoszą… Księżniczka Charlotte, już w wieku trzech lat, wie, jak działać w tłumie.

„Może teraz dzięki swoim wnukom widzi sposób na pozostanie na szczycie tej fali”.

Księżniczka Charlotte może być jednym z kluczowych powodów, dla których królowa nie chce abdykować.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Wynika to z nowego, bombowego badania, które sugeruje, że jeden na trzech Brytyjczyków uważa, że ​​Jej Wysokość powinna przejść na emeryturę.

Ankieta YouGov sugerowała, że ​​mogło dojść do wyraźnej zmiany opinii publicznej na temat tego, czy monarcha powinna pozostać głową państwa do końca życia.

Jedna trzecia uczestników uważa, że ​​królowa powinna przekazać koronę swojemu najstarszemu synowi, księciu Karolowi, który w zeszłym tygodniu zastąpił matkę podczas uroczystego otwarcia parlamentu.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button