Rozrywka

„Księżycowy rycerz” Marvela: 2. sezon serialu Disney+ może się nie wydarzyć

Widzowie z niecierpliwością czekają na informacje o sezonie 2 po szokującym finale serialu Disney+ Księżycowy rycerz 4 maja 2022 roku. Serial szybko stał się klejnotem w już lśniącej koronie epizodycznych treści Marvela ze względu na złożoną fabułę i zasługującą na nagrodę rolę Oscara Isaaca jako Księżycowy Rycerz (w niepełnym wymiarze godzin) główny bohater, Mark Spector. Jednak w przeciwieństwie do innych serii Marvela, takich jak Loki które zostały szybko odnowione na kolejny sezon, nie ma żadnych wiadomości na temat Księżycowy rycerz sezon 2, pozostawiając wielu do zastanowienia się, czy to się kiedykolwiek zdarzy.

Oscar Issac jako Księżycowy Rycerz | Zdjęcie dzięki uprzejmości Marvel Studios

Co to jest Marvel Księżycowy rycerz o?

” src=”https://www.youtube.com/embed/x7Krla_UxRg?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Postać Izaaka żyje z dysocjacyjnym zaburzeniem tożsamości. Na wskroś Księżycowy rycerz Sezon 1, bezwzględny amerykański bohater Isaac’a, Mark Spector, dzieli czas z łagodnym Brytyjczykiem Stevenem Grantem, aw porywającym finale sezonu pojawia się trzecia osobowość: bezwzględnie brutalny Jake Lockley. I chociaż seria reżyser i producent wykonawczy Mohamed Diab twierdzi, że Księżycowy rycerz nie jest dokładnym przedstawieniem zaburzenia tożsamości dysocjacyjnej, występ Izaaka jako niespokojnego, obdarzonego supermocą trio jest naprawdę niezwykły.

Czemu Księżycowy rycerz sezon 2 może się nie wydarzyć

Obecnie nie ma słowa o kolejnym sezonie serialu Disney+ Księżycowy rycerz. Jednak w wywiadzie dla Deadline Diab zauważył, że „Marvel nie idzie w konwencjonalny sposób, więc nawet jeśli podoba im się postać i chcą rozszerzyć świat, może to być sezon 2, może to być samodzielny film, lub może dołączyć do podróży innego superbohatera.”

Zdecydowanie największym dotychczas wyznacznikiem losów serialu może być to, że po zakończeniu Księżycowy rycerz sezon 1, Isaac nie ma już kontraktu z Marvelem. Ale jak wskazuje Variety w swoim wywiadzie z Diabem, Marvel niedawno opublikował na Twitterze informację o ostatnim odcinku Księżycowy rycerz sezon 1 jako „finał sezonu”, a nie „finał serii”, dając fanom dodatkową nadzieję.

Przyszłość Księżycowy rycerz

Chociaż Marvela Loki to nadal najsilniejsza seria Marvela Disney+ z ponad 2,5 milionami debiutów, donosi GameMe Księżycowy rycerz Związany z Sokół i Zimowy Żołnierz za miejsce numer dwa na platformie. To prawdopodobnie oznacza, że ​​Marvel stara się kontynuować Księżycowy rycerz w takiej czy innej formie.

Ponadto, chociaż nie jest jasne, czy Księżycowy rycerz nadejdzie sezon 2, podobno Marvel tworzy historię dla Synowie północy. Nowa drużyna superzdolności przypomina Avengersów Marvela, ale ma nadprzyrodzone moce i zawiera Moon Knight, Ghost Rider, Punisher, Blade, Doctor Strange, Morbius i nie tylko. Jak dotąd niewiele wiadomo o projekcie i nie jest jasne, czy historia pojawi się w serialach za pośrednictwem Disney+, czy w kinach.

Zapytany o swoją przyszłość jako Moon Knight i możliwość Księżycowy rycerz sezon 2, Izaak był szczególnie niezobowiązujący. „Jeśli jest jakaś przyszłość, myślę, że zależy to tylko od tego, czy ludziom się to spodoba, czy ludzie chcą zobaczyć więcej i czy znajdziemy historię, którą warto opowiedzieć”, powiedział Isaac Variety. A kiedy aktor został zapytany o możliwą rolę Moon Knighta w: Synowie północy, aktor po raz kolejny się odwrócił, mówiąc GameMe +: „Pomysł jest naprawdę interesujący. Ale musiałoby być tak, czy jest coś ciekawego do opowiedzenia o tej postaci w tamtym świecie?”

Czytając komentarze aktora, wydaje się, że Isaac jest otwarty na pomysł kontynuowania historii Moon Knighta, jeśli historia jest warta zachodu, co dobrze wróży Księżycowy rycerz fanów na całym świecie.

POWIĄZANE: „Moon Knight” sezon 2: Oscar Isaac potwierdza, że ​​„nie ma oficjalnych planów”, ale chciałby kontynuować

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button