Rozrywka

Kształtna osoba wpływowa mówi markom, które nie produkują ubrań dla puszystych, żeby „pocałowały ją**”

Kształtny influencer zaatakował sprzedawców, którzy nie sprzedają asortymentu plus size w internetowej przemowie.

Kanadyjska gwiazda mediów społecznościowych, Kenzie Brenna, która ma 392 000 obserwujących na Instagramie, powiedziała, że ​​denerwuje ją to, że niektóre marki są szczęśliwe, mogąc robić „za duże” ubrania dla „szczupłych ludzi” – ale nie produkują asortymentów plus size.

Gwiazda Body Positive udokumentowała swój punkt widzenia, publikując lustrzane selfie swoim obserwatorom.

To sprawiło, że pokazała swoje krzywe w szarym sportowym staniku i czarnej spódnicy, którą odciągnęła, co oznaczało, że błysnęła jej tyłkiem.

Nad zdjęciem napisała: „Firmy, które nie robią plus size, ale chętnie produkują 'oversize’ ubrania, mogą szczerze pocałować mnie w dupę”.

Powiedziała, że ​​wiele z nich robi ubrania „nadwymiarowe” dla „szczupłych ludzi” – ale nie rób ubrań w dużych rozmiarach (Zdjęcie: instagram.com/kenziebrenna) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Kontynuując to, Kenzie napisała w podpisie: „Szczerze, zdjęcie mówi wszystko. Prawdopodobnie jeden z moich największych zwierzaków wkurza się w modzie.

„„Przepraszamy, że nie robimy rozszerzonych rozmiarów, ale będziemy produkować ubrania oversize dla szczupłych osób, co oznacza, że ​​wiemy, że MOŻEMY zrobić rozszerzone rozmiary, których po prostu nie chcemy”.

Fani szybko wesprzeli Kenziego w poście, który zebrał ponad 12 000 polubień.

Jeden z nich napisał: „TO. To zawsze mnie wkurza. Mogą uszyć „chłopaka” dopasowane lub za duże ubrania, ale broń Boże, robią coś więcej niż rozmiar 12.

Gwiazda mediów społecznościowych była chwalona za komentarze przez obserwujących (Zdjęcie: instagram.com/kenziebrenna) Jest znana z pozytywnych postów dotyczących ciała (Zdjęcie: instagram.com/kenziebrenna)

Podczas gdy inny dodał: „Czuję się głupio, że nigdy nie pomyślałem o połączeniu tych dwóch faktów. Masz całkowitą rację”.

Trzeci również wtrącił: „I że odzież oversize w rozmiarze small nie ma wzrostu ceny, mimo że używa się 'więcej materiałów’, jednak gdy firma produkuje oficjalnie odzież powiększoną lub w rozmiarze plus, koszty prawie zawsze rosną”.

Kenzie jest często chwalona przez fanów za inspirujące posty i wiadomości, które na nich udostępnia.

Niedawno powiedziała też swoim internetowym obserwatorom, że ich wartość „nie leży” w rozmiarach, które są napisane na ubraniach i zapewniła ich, że są „skurwysyni”.

Otrzymuj wszystkie najważniejsze wiadomości dotyczące stylu życia prosto do swojej skrzynki odbiorczej. Zapisz się na bezpłatny biuletyn Daily Star Hot Topics

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button