Rozrywka

Kto jest kim w zespole Johnny’ego Deppa Hollywood Vampires: Oto lista dat tras koncertowych i jak kupić bilety

Johnny Depp po raz kolejny zebrał swoich dawnych wyjadaczy i zachwycił swoich fanów wiadomością, że jego zespół, The Hollywood Vampires, powraca razem i przygotowuje się do zagranicznej trasy koncertowej. W skład zespołu wejdą Joe Perry, Alice Cooper, Tommy Henriksen i nikt inny jak Johnny Depp. Supergrupę założyli w 2012 roku Depp, Alice Cooper i Joe Perry. Ta wiadomość pojawia się po procesie, w którym Depp wydaje się płynnie żeglować po oczyszczeniu swojego nazwiska ze wszystkich zarzutów, które narzuciła jego była żona Amber Heard.

Choć zespół wystąpi dopiero w czerwcu 2023 roku, fani mieszkający w Niemczech i Luksemburgu będą mieli szczęście zobaczyć na żywo aktora „Piraci z Karaibów”. 58-letni aktor szlifował swoje umiejętności, rozbijając występy Jeffa Becka, zaskakując swoich fanów i śpiewając kilka razy ich utwór „Isolation”. Odkąd Depp wygrał proces i otrzymał 8,35 miliona dolarów odszkodowania netto, żyje jak prawdziwa gwiazda rocka, w tym brudne, drogie kolacje, pokazy i zmiana wyglądu!

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„Byłem naprawdę poruszony”: Camille Vasquez ujawnia, jak matka doprowadziła ją do płaczu podczas procesu Depp v Heard

„Prawnicy Deppa będą czytać”: Amber Heard ryzykuje KOLEJNY proces sądowy z podobno książką informacyjną

Kiedy Johnny Depp rozpocznie trasę koncertową z Hollywood Vampires?

Zespół ogłosił swój występ na wszystkich swoich kontach w mediach społecznościowych. Bilety trafią do sprzedaży w poniedziałek 27 czerwca o godzinie 11:00 czasu środkowoeuropejskiego. Zespół będzie koncertował w 2023 roku i wystąpi w Rudolf Weber-Arena w Oberhausen w Niemczech 20 czerwca, Rockhal Esch-sur-Alzette w Luksemburgu 21 czerwca w Olympiahalle w Monachium w Niemczech 24 czerwca w Stadtpark w Hamburgu w Niemczech 27 czerwca, Citadel Music Festival, Zitadelle Spandau, Berlin, Niemcy 28 czerwca, Lato w mieście Zitadelle Mainz, Mainz, Niemcy 30 czerwca. Aby uzyskać bilety, informacje i nie tylko, możesz przejść na stronę www.HollywoodVampires.com.

Grupa przyjaciół miała wyruszyć w trasę w marcu 2021 roku, ale nie mogła z powodu ograniczeń Covid-19. Zespół opublikował na Instagramie, mówiąc: „Jesteśmy bardzo rozczarowani, aby ogłosić, że Hollywood Vampires muszą odwołać naszą przełożoną trasę po Wielkiej Brytanii i Europie tego lata. Staraliśmy się, aby tak się stało, ale niestety ze względu na niepewność ograniczeń w podróżowaniu z Covid-19, to po prostu niemożliwe. Pełne zwroty kosztów będą honorowane.”

Kim są członkowie zespołu Hollywood Vampire?

Grupa składa się obecnie z czterech członków. Alice Cooper jest wokalistką i działa w branży od ponad 54 lat. Następnie mamy Joe Perry’ego, który jest głównym gitarzystą zespołu, Tommy Henriksen gra na basie, a Johnny Depp występuje jako gitarzysta rytmiczny i wokalista. Cooper, jeden z członków założycieli zespołu, jest znany ze swojej obecności na scenie i iluzji scenicznych oraz ogólnego talentu, jaki ma na scenie. Joe Perry jest uznanym przez krytyków muzykiem i najbardziej znanym jako członek-założyciel, gitarzysta prowadzący, a także wokalista wspierający i okazjonalny wokalista zespołu Aerosmith. Podobnie jak reszta muzyków, gitarzysta basowy Tommy ma również doświadczenie z innym zespołem z Niemiec o nazwie Warlock.

Alice Cooper i Johnny Depp zagrają razem?

Johnny Depp i fani zespołu nie mogli się powstrzymać od radości z ogłoszenia, świętującego zwycięstwo aktora. Jeden z użytkowników powiedział: „Obecnie w trasie z Jeffem Beckiem, Hollywood Vampires właśnie ogłosiło daty koncertów w 2023 roku i wkrótce zaczynają się zdjęcia do jego następnego filmu. Trzy tygodnie temu dzisiaj Johnny Depp w końcu uzyskał sprawiedliwość i ile to już dobrych kilku tygodni. być dla niego szczęśliwszym. Jeden z użytkowników żartował, że Heard ma również zespół, mówiąc: „Nowy zespół Amber Heard otworzy show”.

Jeden z fanów hardcorowego rocka Hollywood Vampire napisał na Twitterze: „Moja żona i ja nie przegapiliśmy trasy Hollywood Vampires i jesteśmy podekscytowani widząc, że będą koncertować w 2023 roku. Jeśli kochasz Rock n’ Roll, Hollywood Vampires nie zawiedzie. , wybierz „Rise” z tekstami napisanymi z dzienników Johnny’ego Deppa”. Inny użytkownik powiedział: „Ostatni raz widziałem Alice Cooper na koncercie wiele lat temu. Gdybym nadal był w Europie, chciałbym wziąć udział w tym wydarzeniu, może kiedyś zobaczę ich oraz Alice i Johnny’ego grających”.

Zapalony Johnny Depp napisał na Twitterze: „Film kręcony w przyszłym miesiącu i daty tras koncertowych ogłoszone z @hollywoodvamps na rok 2023, 3 tygodnie temu jury przywróciło mu jego życie i zamierza ponownie żyć pełnią życia, i mamy rację z tobą Johnny na każdym kroku! #JohnnyDepp wygrał #JohnnyDepp” Inny użytkownik powiedział: „Johnny Depp jest właściwie w trasie ze swoim zespołem, na wypadek gdybyś nie słyszał. Podczas gdy Amber jest w programie talk-show, dyskredytując jury i osądzaj, i nadal go zniesławia, żyje swoim życiem i nawet nie wypowiedział jej imienia”.

Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych w Internecie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button