Rozrywka

Kto jest właścicielem Tanka w „FBI: International”?

„FBI: International” to jeden z nielicznych programów z gatunku policyjnych procedur, który przełamuje bariery geograficzne i przynosi fascynujące historie. Stworzony przez błyskotliwe umysły Dicka Wolfa i Dereka Haasa seria skupia się przede wszystkim na międzynarodowym „Fly Team” FBI, który działa w Europie i neutralizuje zagrożenia wobec amerykańskich interesów.

Siedziba zespołu znajduje się w Budapeszcie i udaje się do wielu krajów w całej Europie, aby radzić sobie z zagrożeniami. Zespół składa się głównie z siedmiu członków, ale jest jeden, który stał się ulubieńcem fanów, gdy tylko widzowie go obejrzeli. Tak, masz rację, zgadując, że mówimy o nikim innym, jak o Tanku, sznaucerze olbrzymim, który pozostaje z drużyną i pomaga w eliminowaniu niektórych z najbardziej niebezpiecznych umysłów.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Czy „FBI: International” jest kręcony w Europie?

Jaka rasa psów występuje w „FBI: International”?

REKLAMA

Sznaucer olbrzym o imieniu Green gra Tank w „FBI: International” (CBS)
Sznaucer olbrzym o imieniu Green gra Tank w „FBI: International” (CBS)

Pies został wprowadzony w sezonie 1 popularnej serii i zobaczył, jak zwierzę biega tam iz powrotem z zespołem, aby rozwiązać przestępstwa. Ale kto jest właścicielem Tanka i kiedy zwierzę zostało po raz pierwszy przyjęte do zespołu? Spójrz.

REKLAMA

Kto jest właścicielem Tanka w „FBI: International”?

W jednym z wcześniejszych odcinków pierwszego sezonu agent specjalny Scott Forrester szukał utalentowanego i lojalnego członka zespołu. Wkrótce dowiaduje się, że zwłoki psa o imieniu Tank odchodzą na emeryturę i są wysyłane na bardziej zielone pastwiska. Natychmiast nawiązał kontakt ze zwierzęciem i postanowił zatrudnić do drużyny czworonożnego agenta specjalnego. Zapytany, dlaczego Forrester zdecydował się wziąć Tanka jako swojego partnera, przyznał, że wziął zwierzę, aby pomóc mu uniknąć emerytury. Można więc śmiało powiedzieć, że Scott Forrester jest właścicielem Tanka w „FBI: International”.

W miarę upływu sezonu widzieliśmy, jak Tank towarzyszył Forresterowi i zespołowi w prawie każdym przypadku. Jednak po bombardowaniu w serialu sprawy stały się dość intensywne. Forrester zabrał Tanka do weterynarza i weterynarz powiedział mu, że przyczyną pogorszenia się stanu psa nie jest bombardowanie. Zamiast tego znalazł guzek w gardle psa i przeprowadził dalsze testy, jeśli guzek był rakowy. Sprawy pogorszyły się, gdy testy wykazały, że Tank miał podobny guzek w jelitach.

REKLAMA

Kadr z „FBI: International” (CBS)
Kadr z „FBI: International” (CBS)

Weterynarz zadzwonił do Forrestera i chciał mu powiedzieć, że będą musieli wykonać pilną operację, aby uratować psa, ale agent specjalny był tak zajęty sprawą, że nie mógł odebrać telefonu. Na szczęście agent specjalny Jamie Kellet porozmawiał z weterynarzem i dał mu pozwolenie na operację. W końcowych momentach odcinka widzieliśmy, jak Forrester wracał z misji i dowiadywał się, że jego pies przeszedł operację. Końcowe ujęcia pokazały również, że pies przeszedł udaną operację i został podłączony do kroplówki.

Ale fani nie mają się czym martwić, ponieważ Luke Kleintank, który gra Scotta Forrestera w serialu, potwierdził, że Tank pojawi się w sezonie 2 i pozostanie częścią zespołu. Jest to więc sytuacja korzystna dla wszystkich.

REKLAMA

„FBI: Internationa” powraca do CBS z sezonem 2 we wtorek, 20 września, o godzinie 21:00 czasu wschodniego.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button