Rozrywka

Kto odszedł jako zwycięzca 8. sezonu „MasterChef Junior”? (SPOILERY)

Ostrzeżenie o spoilerze: Ten artykuł zawiera główne spoilery dotyczące finału 8 sezonu MasterChef Junior.

8. sezon MasterChef Junior jest jednym z najtrudniejszych do tej pory. Dla szefów kuchni było kilka chaotycznych wyzwań, takich jak gotowanie dla tłumu na renesansowych targach i udział w pojedynku tag teamowym z supergwiazdami WWE.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Chociaż te wyzwania zbiły z tropu wielu młodych zawodników, dwóch utalentowanych szefów kuchni rozkwitało w kuchni i zapewniło sobie miejsce w pierwszej dwójce: Grayson Price i Liya Chu. W finale 8. sezonu obaj finaliści walczyli po raz ostatni.

Teraz, z 100 000 $, zupełnie nowym sprzętem kuchennym i wycieczką do Las Vegas na obiad z Gordonem Ramsayem w jego restauracji na linii, który wspiął się na szczyt i wygrał MasterChef Junior Season 8? Czytaj dalej aby się dowiedzieć!

Źródło: FoxArticle kontynuuje pod ogłoszeniemCo się wydarzyło w finale 8 sezonu „Masterchef Junior”?

Stawka była niesamowicie wysoka w finale 8. sezonu MasterChef Junior. Gdy ich rodziny i dawni szefowie kuchni dopingowali ich, Grayson i Liya otrzymali zadanie stworzenia przystawki i deseru, które najlepiej reprezentują ich samych. Grayson pochodzi z Austin, gdzie z pewnością musi zachować dziwność, ale czy ta dziwność rozszerzyła się na jego ostatnie danie?

Tak się stało, ponieważ Grayson wylądował na dziczyznie, która jest dość trudnym mięsem. Niestety, pojawiła się nieprzyjemna sytuacja z jego ziemniakami, a Grayson trochę się wzruszył. Na szczęście tata był tam, żeby mu przez to omówić.

Jeśli chodzi o Liya, zdecydowała się uhonorować swoje chińskie dziedzictwo daniem wykorzystującym tradycyjne chińskie składniki. Minęła minuta, zanim Liya włożyła swoją kaczkę na patelnię, ale kiedy wszystko się zaczęło, od tego momentu płynęła całkiem gładko. Grayson’s Togarashi Dusted Polędwica z Dziczyzny z Wędzonym Ubitym Ziemniakiem, Jeżyną Gastrique i Shishito Peppers był hitem wśród Aarona i Daphne, chociaż Daphne uważała, że ​​ziemniaki mogą być nieco bardziej kremowe.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Nie płaczę oglądając Masterchef Junior

— Meme 💜 (@JaNIYAH_Mommie) 24 czerwca 2022 r. Źródło: Twitter/@JaNIYAH_Mommie

Liya wybrała Spiced Duck Breast z Scallion Pancakes i Miso Bakłażanem. Po raz kolejny sędziowie nie mieli nic dobrego do powiedzenia na temat tego pomysłowego dania. Nawet dwuznaczny komplement Aarona dotyczący zwodniczo prostego, ale złożonego, nie bolał tak bardzo. Teraz przejdźmy do deserów. Grayson wyciągnął twaróg Texas Ruby Red Grapefruit z finansistą z kopru włoskiego i sorbetem z kwiatu grochu, pozornie znikąd i chociaż był pyszny, obaj sędziowie uznali, że jest trochę ciężki w stosunku do pyłku.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Liya podrzuciła panna cottę kokosową panna cottę z coulis z marakui i sezamem tuille i jesteśmy bardzo zawstydzeni, że każdego wieczoru jemy głównie oreo. Po raz kolejny prosta, ale złożona jest tutaj nazwa gry. Sędziowie naprawdę wydają się błądzić po stronie naczynia, które nie wygląda na skomplikowane, ale eksploduje w ich ustach. A zwycięzcą jest…

Kto wygrał 8. sezon „Masterchef Junior”?

W końcu sędziowie okrzyknęli Liyę zwycięzcą MasterChef Junior. Jej deser naprawdę wydawał się być czynnikiem decydującym o wyborze Liyi na zwycięzcę. Sędziowie byli zszokowani.

Liya nie tylko otrzymała zwyczajową główną nagrodę w wysokości 100 000 dolarów i trofeum MasterChef Junior, ale także otrzymała zupełnie nowe sprzęty kuchenne i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, aby zjeść obiad z Gordonem w jego restauracji w Las Vegas.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Twitter/@MasterchefJrFOX

Lija Chu

W wywiadzie udzielonym Lohud w czerwcu 2022 r. Liya opowiadała o swojej miłości do gotowania, która tak naprawdę pochodzi od jej rodziców. „Zacząłem gotować w wieku około 9 lat, ale zawsze obserwowałem moich rodziców gotujących w ich restauracjach i uczyłem się głównie od nich, ponieważ zawsze gotują w domu i czasami lubię się wtrącać. Lubię gotować z nimi i bądź obok nich.” Jak urocza jest ta odpowiedź?

Jeśli chodzi o czas spędzony w Masterchef Junior, Liya powiedziała, że ​​najlepszą częścią było podróżowanie do różnych miejsc i poznawanie nowych ludzi. Mimo, że jest to program konkursowy, wyszła też z kilkoma przyjaciółkami, takimi jak Eva, która mieszka niedaleko niej w Nowym Jorku. Miejmy nadzieję, że wkrótce mogą się spotkać na dobry posiłek, którego większość z nas nie byłaby w stanie przygotować jako dorośli.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button