Rozrywka

Kto powinien wygrać „Survivor 42”? Fani biorą udział w finale 6

CBS Ostatnie 7 rozbitków z „Survivor 42”.

Ponieważ pozostały dwa odcinki „Survivor 42”, fani są przygotowani na trzygodzinny finał sezonu, który odbędzie się 25 maja. Do tego czasu jednak w grze pozostaje sześciu graczy, a fani są chętni, aby wyrazić swoją opinię na temat każdego pozostałego zawodnika i ich szanse.

Oto, co musisz wiedzieć w przedostatnim odcinku sezonu, który nadawany jest w środę:

Pojawiają się trzej zdecydowani faworyci

Członkowie CBSTaku Omar Zaheer, Maryanne Oketch i Lindsay Dolashewich w odcinku 6 „Survivor 42”.

Wielu fanów mogło zauważyć, że Taku 4 – Omar Zaheer, Maryanne Oketch, Lindsay Dolashewich i Jonathan Young – dostali się do finałowej szóstki całkowicie nietknięci, gdy Ika i Vati zostali zdziesiątkowani od czasu fuzji, podczas gdy prawie żaden z pozostałych uczestników nie wydawał się nawet zauważyłem. Może to świadczyć o strategicznej sprawności czterech zawodników, ponieważ trzech z nich wyłoniło się jako główni pretendenci do zwycięstwa.

W niedawnej ankiecie publiczności przeprowadzonej przez GoldDerby na krótko przed 11 odcinkiem, Omar zdmuchnął wszystkich pozostałych, przy czym 43% respondentów uważa, że ​​ma największą szansę na wygraną, a następnie Maryanne z 25%. Wygrał także w tym tygodniu Player of the Week, sondaż fanów przeprowadzony przez Inside Survivor Martina Holmesa, zdobywając 45% głosów.

To nie jest niespodzianka. Omar był chwalony przez fanów za wiele wielkich ruchów, które wykonał przez cały sezon, w tym między innymi uratowanie sojuszników Maryanne i Jonathana przed pewną eliminacją podczas fuzji poprzez pomyślne oddanie głosu na 22-letnią Lydię Meredith, bez nawet sam mógł oddać głos.

Niektórzy fani posunęli się nawet tak daleko, że nazwali go „ojcem chrzestnym”, tytułem zwykle nadawanym tylko krzepkim siłaczom ze wschodniego wybrzeża, takim jak Rob Mariano czy Domenick Abbate, ze względu na jego mistrzostwo w kontrolowaniu rozgrywki. Do tej pory prawie raz był po prawej stronie głosów i prawie za każdym razem prowadził oskarżenie przeciwko osobie, która ostatecznie zostałaby wyeliminowana.

CBSLindsay Dolashewich i Maryanne Oketch w „Survivor 42”.

Pomimo jej bardzo stonowanej edycji przez większość sezonu, Lindsay Dolashewich wydaje się być trochę silną zawodniczką. Nic dziwnego, że zajęła drugie miejsce w plebiscycie na Gracza Tygodnia, z wynikiem 41%. W poprzednim tygodniu, w którym Lindsay i Omar zaaranżowali ślepą stronę Hai Giang, ona również zajęła drugie miejsce (po raz kolejny za Omarem), z 25%. Ponadto Lindsay została wymieniona przez wielu jurorów jako ich faworyt do wygranej, co oznacza, że ​​z pewnością zdobędzie przynajmniej kilka głosów, jeśli dotrwa do końca.

Pomimo edycji w ostatnich odcinkach, która wydaje się pokazywać, jak Maryanne i Romeo Escobar są na zewnątrz, jest to prawdopodobnie tylko fasada, biorąc pod uwagę bardzo ścisłe więzi, jakie Maryanne nawiązała ze swoimi byłymi członkami Taku, w szczególności Omarem i Lindsay. Ponadto, pomimo swojej dynamicznej osobowości, wykazano, że Maryanne ma również bardziej sprytną, strategiczną stronę. Wyraźnie dobrze to ukrywa, co bez wątpienia przyniesie jej korzyść.

Ponadto Maryanne i Lindsay są jedynymi zawodniczkami w sezonie, które nie widziały zwycięzcy płci męskiej od siedmiu sezonów (biorąc pod uwagę, że zawodniczki „42” nie są świadome zwycięstwa Eriki Casupanan), co może dać im przewagę w finale Rada Plemienna. Co więcej, w sezonie, w którym względy rasowe i kulturowe odegrały stosunkowo dużą rolę, zarówno występ Maryanne, jak i Lindsay w ich dynamicznym odcinku 9. Rada Plemienna może działać na ich korzyść wśród jury, które wydaje się wysoko cenić takie czynniki.

Mike Turner otrzymał największą edycję

57-letni Mike Turner, mimo że w zeszłym tygodniu został wyeliminowany przez Dreę jako „prawdopodobnie” wygrywający, jeśli dotrwa do końca, nie był tak bardzo na celowniku publiczności. Otrzymał jednak największą dotychczasową edycję, jak do tej pory – jak również prawdopodobnie jedną z najlepszych – otrzymał 43 zwierzenia w porównaniu z 36-cim Omara, który zajął drugie miejsce. Chociaż liczba zwierzeń i ogólna edycja niekoniecznie wskazują na zwycięstwo (patrz Erika w zeszłym sezonie), z pewnością może być (patrz m.in. Tony Vlachos w poprzednim sezonie).

Jonathan, pomimo swojej sprawności w wyzwaniach i popularności wśród fanów, zwłaszcza na początku, wydaje się, że wypadł z łask i nie jest już uważany za głównego pretendenta do zwycięstwa wśród większości fanów lub analityków. To samo wydaje się dotyczyć Romeo, który jest powszechnie postrzegany przez fanów i kolegów jako leniwy i biedny strateg.

Czy w końcu Taku naprawdę zabierze go do domu? „Survivor” może być znany z obalania oczekiwań, ale w tej chwili wydaje się, że jest to bezpieczny zakład dla „Survivor 42”.

„Survivor” emitowany jest w środy o 20:00 na antenie CBS. Finał trzygodzinnego sezonu 42 odbędzie się w środę, 25 maja 2022 r.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button