Rozrywka

Kto zastrzelił Lil Tjaya? NY raper, 21 lat, wciąż w niebezpieczeństwie po nagłej operacji

Amerykański raper Lil TJay został zastrzelony 22 czerwca w środę w rejonie Edgewater w New Jersey. Źródła organów ścigania ujawniły, że raper został zabrany na pilną operację po domniemanym strzelaniu, ale zakres jego ran i obrażeń nie został ujawniony. Podczas gdy TJay, którego prawdziwe nazwisko brzmi Tione Merritt, wciąż jest w niebezpieczeństwie, raporty mówią, że jest lepszy niż wcześniej i oczekuje się, że wkrótce wyzdrowieje. Wstępne raporty mówią, że tej nocy doszło do dwóch strzelanin.

Wiadomość pochodzi z biurka TMZ, którego źródła „ścigania” jako pierwsze opowiedziały o incydencie. Strona informuje, że były dwa miejsca strzelanin, jedno w restauracji Chipotle, a drugie na pobliskiej stacji Exxon Gas. Wspomniano również o drugiej ofierze, ale nie udostępniono żadnych innych konkretnych informacji. Wiadomość została później zaktualizowana przez witrynę, która twierdziła, że ​​21-letni raper wydawał się radzić sobie nieco lepiej, ale jeszcze nie wyszedł z lasu. Policja działała szybko i ciężko pracowała nad śledztwem. Wkrótce Prokuratura Okręgowa Bergen nazwała to usiłowaniem napadu na rapera i 2 jego przyjaciół.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Tory Lanez trollował, gdy upuszczał wideo „City Boy Summer” wśród kontrowersji Megan Thee Stallion

Kim jest Bryannita Nicholson? GF Erica Holdera mówi, że załadował broń, by zabić Nipsey Hussle w jej samochodzie

Prokurator Mark Musella wyjaśnił, że strzelanina miała miejsce w 14 The Promenade, Edgewater, NJ w środę, 22 czerwca 2022 r., około godziny 12:08 i że Departament Policji Edgewater odpowiedział na wezwanie pomocy alarmowej pod numer 911 informujące o strzelaninie. W komunikacie prasowym napisano: „Funkcjonariusze odpowiedzieli również na stacji Exxon znajdującej się przy 478 River Road w Edgewater, gdzie zlokalizowali kolejną 22-letnią ofiarę z raną postrzałową. Obie ofiary zostały przetransportowane do szpitala rejonowego, gdzie są leczone. ”

Lil Tjay bierze udział w gali iHeartRadio Music Awards 2022 w The Shrine Auditorium w Los Angeles w Kalifornii 22 marca 2022 roku.

Policja Edgewater i prokuratura okręgowa Bergen skontrolowały również czerwonego dodge’a durango z dziurą po kuli w oknie kierowcy oraz zakrwawionym ręcznikiem.

Kto zastrzelił Lil Tjaya?

Bronx.news12.com twierdzi, że urzędnicy aresztowali 27-letniego Mohameda Konate z Nowego Jorku pod zarzutem napadu z bronią w ręku i usiłowania zabójstwa oraz oskarżają mężczyznę o strzelanie do rapera. Zidentyfikowali także przyjaciół Tjaya, którzy byli z nim – Jeffrey Valdez (24 lata) i Antoine Boyd (22 lata), do których też strzelano. W tym procesie Konate zranił Tjaya wieloma strzałami i Boydem. Prokuratura zwróciła się do swoich mediów społecznościowych, aby wyjaśnić, że co najmniej jedna ofiara nie była zagrożona. „Aktualizacja w sprawie śledztwa #BCPONJ i @EdgewaterPolice w sprawie strzelaniny w Edgewater w stanie New Jersey: według wstępnego śledztwa nie wydaje się, że jest to działanie przypadkowe, a jedna ofiara została ulepszona od stanu krytycznego do stabilnego. Inni przyjęci do szpitala z urazami nie zagrażającymi życiu w stanie dobrym.”

Ale to późniejsze ogłoszenie nie mówiło bezpośrednio, czy gwałciciel był tym, który doznał poważniejszych obrażeń między dwiema ofiarami.

Nowojorski raper ma 7 milionów obserwujących na Instagramie i wydał dwa albumy studyjne za pośrednictwem Columbia Records, z których każdy znalazł się w pierwszej piątce listy Billboard 200. Jego piosenka z 2021 r. z piosenkarką 6lack „Calling My Name” zadebiutowała na trzecim miejscu na liście Billboard Hot 100. Ostatni artykuł Tjaya na Instagramie z wtorku 21 czerwca mówił: „Tylko dlatego, że byłeś w pobliżu jakiejś osoby, nie masz prawa do owoców pracy tej osoby. Zazdrość jest zawsze wysoka Bądź bezpieczny Otchea”.Nagranie wideo z monitoringu ze stacji Exxon na River Road, które nie zostało jeszcze upublicznione, pokazuje, że jedna z ofiar została wyjęta z białego samochodu ochrony i umieszczona w karetce pogotowia. To ten sam samochód, który patroluje City Place. Ten człowiek został po raz pierwszy zauważony przez Petera Ditkasa i Luigiego Manciniego, kończących szkołę średnią, mówiących: „Był brzuchem na tylnym siedzeniu, po prostu spędzał czas. Myśleliśmy, że jest pijany”.

Dla Konate, jeśli zostanie skazany, trzy zarzuty usiłowania zabójstwa i napadu z bronią w ręku są najmniejszymi zarzutami. Jednak znajomi Tjaya, Valdez i Boyd, również zostali aresztowani po incydencie pod zarzutem posiadania broni i oboje byli przetrzymywani w więzieniu hrabstwa Bergen, według prokuratorów. Od godziny 20:00 w środę 22 czerwca Konate oczekiwała na ekstradycję do New Jersey.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button