Rozrywka

„Ktoś powinien zostać zwolniony”: fani wyrzucają Verzuz za opóźnienia i zły dźwięk w bitwie Omarion vs Mario R&B

Verzuz ogłosił w sobotę, 18 czerwca, że ​​przyjmą inne podejście, stawiając w starciu dwie legendy R&B — Omarion i Mario. Obaj wokaliści zdominowali scenę, a ogłoszenie natychmiast wprawiło fanów w szał. Wydarzenie, które jest teraz na żywo, można transmitować na YouTube, Triller, Twitter, Facebook i Instagram. Wydarzenie zostało uświetnione przed bitwą Ray J & Bobby V z Pleasure P & Sammie.

Odbywające się w Los Angeles wydarzenie zaplanowano na 18:00 czasu PT, 21:00 czasu wschodniego. Zarówno Omarion, jak i Mario przeciwstawiają sobie swoje dyskografie, które są solidne jak skała. Największym hitem Mario był „Let Me Love You”, który został wydany w 2004 roku, a Omarion ma na swoim koncie dwa albumy z kilkoma mocnymi utworami. Założyciele tego rozrywkowego podmiotu, Timbaland i Swizz Beatz, rozpoczęli to w 2020 roku i umieścili w tym samym pomieszczeniu legendy, takie jak Snoop Dogg i zmarły DMX, Raekwon i Ghostface Killah, Nelly i Ludacris, Method Man i Redman oraz Alicia Keys i John Legend i wiele innych.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Omarion vs Mario: kto wygra bitwę Verzuz? Fani żartują „to będzie najszybszy w historii”

8Ball i MJG czy UGK, kto wygrał bitwę Verzuz? Internet denerwuje się z powodu tłumu „100% śmieci”

Obejrzyj transmisję na żywo tutaj:

Fani byli wściekli z powodu opóźnień

Podczas gdy impreza spełniła pewne realistyczne oczekiwania, fani byli wkurzeni, gdy nie było wokalistów, a impreza nie rozpoczęła się na czas. Jeden użytkownik powiedział: „Wszyscy moglibyście po prostu powiedzieć 11 na pierwszym miejscu w głównym wydarzeniu #OmarionVsMario #Verzuz”. Inny użytkownik napisał na Twitterze: „Teraz to #Verzuz #OmarionVsMario pokazuje mi, że kobieta we mnie jest gotowa do wyjścia do łóżka. Yall trwa zbyt długo.

Jeden rozzłoszczony użytkownik napisał na Twitterze: „Mam nadzieję, że #Verzuz będzie tak długi, jak przed występem, bo inaczej wielu ludzi poczuje się oszukany #OmarionVsMario” Kolejny niespokojny widz, który najwyraźniej czekał trochę za długo na tweetowanie z głównym wydarzeniem: „Mogę wziąłem 2 godzinną drzemkę przed VERZUZ #OmarionVsMario”

Fani reagują na Omarion vs. Mario

Cóż, prędzej czy później śpiewacy musieli zmierzyć się ze sobą i tak się stało. Napięcie było wyraźne i żaden z nich nie miał łatwo spaść. Jednak fani byli bardzo wkurzeni, kiedy zaczęli występować z powodu pomieszanego systemu dźwiękowego. Nie mogli się doczekać, kiedy zalają Twittera swoją troską o dźwięk i rzucili się na Verzuz za to, że ich fani czekali tak długo tylko po to, by dać im ten rodzaj dźwięku. Jeden z użytkowników powiedział: „Każdy dźwiękowiec jest dla verzuz, musi zostać ZWOLNIONY! #OmarionVsMario #VerzuzTV” Inny sfrustrowany użytkownik napisał na Twitterze: „Oboje potrafią śpiewać, ale ten system dźwiękowy to bałagan! #Verzuz #OmarionVsMario”

Jeden z użytkowników powiedział: „Jeśli nie zrozumieją tego cholernego dźwięku. Mieli całe dziesięć godzin, żeby to naprawić, Ktoś powinien zostać zwolniony #versuz #OmarionVsMario”. Inny użytkownik zwrócił uwagę na to, że problemy z dźwiękiem występują od jakiegoś czasu w Verzuz i powiedział: „Nie byłby to Verzuz bez jakiegoś rodzaju problemu technicznego/dźwiękowego. #Verzuz #OmarionVsMario”Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button