Rozrywka

Kumpel Johnny’ego Deppa: Amber Heard to „socjopatyczny kucyk pokazowy”, który próbuje go zniszczyć

Więcej informacji: johnny depp Jennifer Grey mówi, że Depp był „tak piękny, że był nieludzki” Gwiazdy stają po stronie w procesie Johnny’ego Deppa-Amber Hearda Byli mężowie, chłopaki i dziewczyny Amber Heard: Pełna historia randek Amber Heard wydaje się wzdrygać, gdy Johnny Depp idzie w stronę jej w sądzie

Jeden z najbliższych przyjaciół Johnny’ego Deppa uważa, że ​​Amber Heard jest „socjopatycznym kucykiem z serialu”, który jest zdecydowany zniszczyć gwiazdę.

Gina Deuters – żona długoletniego partnera biznesowego i asystenta Deppa, Stephena Deutersa – zajmowała miejsce w pierwszym rzędzie podczas burzliwego 15-miesięcznego małżeństwa aktora z Heardem i twierdzi, że jest on prawdziwym ofiara w toczącej się walce prawnej.

W swoim jedynym wywiadzie od czasu, gdy została zmuszona do ustąpienia ze stanowiska świadka, Deuters powiedziała wyłącznie Page Six, że wierzy, iż Heard żyje w dramacie.

„Była jedna rzecz, którą Amber powiedziała na weselu. W pewnym sensie pochyliła się we mnie i powiedziała: „Czy ty i Stephen kiedykolwiek się kłócicie?”. Odpowiedziałem: „Czasami się kłócimy”, a ona na to: „Nie, Gina, jak naprawdę walczyć?” I to było trochę denerwujące. [I thought]„Lubisz to?” – wspominał Deuters, który zna Deppa od prawie 20 lat.

„Myślę, że jest część Bursztynu, która” [believes] walka to pasja. To znaczy iskry, fajerwerki [in the relationship]. [Amber] jest kimś, kto zawsze jest przyzwyczajony do otrzymywania tego, czego chce. Jest całkiem uprawniona i myślę, że postawiła duże żądania w ich rozwodzie.”

Gina Deuters, długoletnia przyjaciółka Johnny’ego Deppa, wierzy, że Amber Heard zamierza go zniszczyć po ich gorzkim rozwodzie. Getty

Odzwierciedlając zarzuty Deppa na rozprawie, twierdził Deuters: „Kiedy” [Amber] odmówiono jej tych żądań, czuję, że powiedziała: „Nie dostanę tego, czego chcę, więc zamierzam cię zniszczyć”.

Deuters powiedziała nam, że jej mąż po raz pierwszy nazwał Hearda „socjopatycznym kucykiem pokazowym” po tym, jak nieświadomie został mediatorem w małżeństwie Deppa i Hearda w jego ostatnich trudnych dniach.

„Mój mąż nazwał ją socjopatycznym kucykiem pokazowym i na pewno tego nie żałuje” – wyjaśniła. „W końcu Stephen był mediatorem dosłownie… nikt inny nie chciał mieć do czynienia z Amber, a Stephen byłby jedyną osobą, z którą mogłaby porozmawiać”.

Depp, lat 58, jest obecnie w sądzie i pozywa Heard, lat 36, w związku z artykułem w Washington Post, który napisała w 2018 r., w którym nazwała się ofiarą przemocy seksualnej. Choć aktorka nie wymieniła Deppa z imienia i nazwiska, gwiazda „Piraci z Karaibów” twierdzi, że nadszarpnęło to jego reputację i karierę.

Deuters, na zdjęciu na czerwonym dywanie w 2020 roku z Deppem i mężem Stephenem, zna aktora od prawie 20 lat.Getty Images dla ZFF

Deuters niedawno zajęła stanowisko w obronie Deppa, ale nie miała szansy na przedstawienie jej pełnych zeznań ławie przysięgłych w Wirginii, ponieważ jej zeznanie zostało usunięte z rejestru.

Nakazano jej opuścić sąd 14 kwietnia po tym, jak interweniowała koleżanka Hearda, Eve Barlow, a Deuters przyznał się przed sędzią, że widziała w Internecie nagrania z procesu.

W rozmowie z Page Six, Deuters określił czasy Deppa z Heardem jako „mniej związku, a raczej inwazji Bursztynów”.

„Od razu zaczęła przenosić przyjaciół do jego posiadłości” – powiedziała. „To było dość szokujące, jak w końcu odizolowała go od rodziny i przyjaciół – zdecydowanie czuło się, jakbyśmy go stracili”.

Depp i Heard na londyńskiej premierze swojego filmu „The Rum Diary” w 2011 roku. Była para powiedziała wcześniej, że po raz pierwszy spotkali się podczas trasy prasowej filmu.

Deuters powiedział nam, że początkowo stwierdziła, że ​​Heard jest „zimny” i była zdziwiona jej zachowaniem.

„Kiedy spotkali się po raz pierwszy, opisałabym ją jako „żonę ze Stepford”. Piekła ciasteczka i zdejmowała mu buty po pracy. To wszystko było dość dziwne” – wspomina.

„Wiedząc, że Amber była taką pewną siebie feministką, dziwne, że zachowywała się dość służalczo, jak miła rola w stylu małej gospodyni domowej. [But] to było wszystko na początku – to zmieni się dość szybko”.

W 2015 roku Deuters i jej mąż pomogli zorganizować oba śluby między Deppem i Heardem. Obaj związali węzeł w domu zmarłej matki Deppa, Betty Sue w Los Angeles, a następnie odbyła się ceremonia na jego prywatnej wyspie na Bahamach w 2015 roku.

Depp i Heard na rozdaniu Grammy w lutym 2016 r. Heard złożył pozew o rozwód zaledwie trzy miesiące później, twierdząc, że była ofiarą przemocy domowej.WireImage

„[Amber was] absolutna kontrola — cała sprawa z małżeństwem była pospieszna — twierdził Deuters. „To po prostu wydarzyło się tak szybko, że szczerze mówiąc, rodzina Johnny’ego nie została powiadomiona, a niektórzy z nich nie mogli zdążyć na czas”.

O wydarzeniu na Bahamach Deuters powiedział, że „bardzo czułem się” jak przejęcie władzy.

„To było przyjęcie Amber Heard w przeciwieństwie do ich ślubu. Pamiętam, jak jej ojciec wygłaszał przemówienie i poruszał się po okolicy [of the island], mówiąc coś w stylu: „Słuchaj kochanie, wszystko to jest teraz twoje” – wspominała. „Moje serce trochę zamarło. Czy byli bardziej podekscytowani całym bogactwem, w które się wżenili, czy może chodziło o miłość?”

„Kiedy widzisz przyjaciela lub ukochaną osobę, która wchodzi w związek, który według ciebie nie jest dla nich zdrowy, jest to trudne, ponieważ nie możesz go dokładnie zatrzymać” – kontynuował Deuters.

„Przez lata widziałem, jak bardzo się pogarsza fizycznie i emocjonalnie. Na samym końcu był bardzo zdenerwowany rozpadem małżeństwa. Bardzo cierpiał przez to.”

Heard złożył emocjonalne zeznanie w sądzie w zeszłym tygodniu na temat jej rzekomego nadużycia z rąk Depp.POOL/AFP za pośrednictwem Getty Images

Deuters upierała się, że nigdy nie była świadkiem, jak Depp zachowuje się agresywnie w stosunku do kobiety, mówiąc: „Byłem z nim, kiedy pił, brał narkotyki i palił trawkę, a jego zachowanie wcale nie stało się nieprzyjemne. Nigdy nie widziałem, żeby tracił panowanie nad sobą”.

Opisując aktora jako „cennego przyjaciela”, kontynuowała: „Z pewnością ich związek był niestabilny, ale po prostu wiem, że Johnny nie uderzyłby kobiety.

„Mogę spać w nocy, wiedząc, że wspieram mojego przyjaciela. Absolutnie uważam, że padł ofiarą przemocy domowej i zasługuje na sprawiedliwość”.

„Po prostu wiem, że Johnny nie uderzyłby kobiety”, powiedział Deuters podczas rozmowy z Page Six.POOL/AFP za pośrednictwem Getty Images

We wcześniejszych zeznaniach Heard żywo opisał swoje rzekome nadużycia z rąk Deppa. Aktorka szlochała, opisując wszystko, od rzekomych gróźb Deppa, że ​​ją zabije, po „przeszukania jamy ustnej” i różne przypadki napaści na tle seksualnym.

Oczekuje się, że Heard ponownie zajmie stanowisko w poniedziałek na przesłuchanie. Rzecznik aktorki odmówił komentarza.

Tymczasem Depp nie żałuje procesu, według Deutersa.

„Tak, to jak ponowne otwieranie starych ran. Ale walka o oczyszczenie jego imienia jest ostatecznie dla jego dzieci, tak bolesna i brzydka, jak jest” – wyjaśniła. „On jest tutaj” [in the UK] w tej chwili widzieliśmy go… i już widzę, że z jego ramion zdjęto ciężar po złożeniu zeznania”.

Dodała: „Teraz rozumiem, dlaczego chciał kamery; aby publiczność mogła go usłyszeć, a inni bezpośrednio opowiadali o swoich doświadczeniach. W końcu poczuł, że jego głos został usłyszany, a to wiele dla niego znaczy.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button