Rozrywka

Kumple od 70 lat! Queen podzieliła te same urodziny i miłość do przepisów na marmoladę z Adele Hankey z Północnej Dakoty

PARK RIVER, PÓŁNOCNA DAKOTA: Adele Hankey, pochodząca z Północnej Dakoty, została korespondencyjnie z królową w 1953 roku. Fakt, że oboje mieli te same urodziny, doprowadził do rozwoju tego wyjątkowego związku, który trwał 70 lat, tak samo czas, kiedy królowa Elżbieta II rządziła krajem.

REKLAMA

Hankey napisała zmarłą monarchini swój pierwszy list wkrótce po jej koronacji 2 czerwca 1953 r., jak podaje KFYR. Była zaskoczona otrzymaniem w odpowiedzi kartki urodzinowej od królowej, ponieważ oboje urodzili się 21 kwietnia 1926 roku. Powiedziała publikacji: „Mogłam wyskoczyć z butów”. Hankey, który uwielbia pisać, współpracował z Walsh County Press, Walsh County Records i Dakota Country Magazine. Jest również znana ze swoich przepisów inspirowanych naturą, a nawet ma własną książkę kucharską.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

Urocze listy królowej z dzieciństwa do jedynej przyjaciółki Soni Hodgson ujawniają jej fascynację zabawkowymi końmi i „niegrzecznym” kucykiem

Pożegnanie z Gan Gan: Książę Jerzy i księżniczka Charlotte Pójdą za trumną królowej na pogrzebie

REKLAMA

Dwie kobiety Taurus korespondowały przez lata, ale oprócz dzielenia tych samych urodzin, interesowały się również gastronomią. Hankey stwierdził: „Przepisy, które lubiła królowa, były z marmoladą. I ja też. Co powiesz na to?”

REKLAMA

Hankey przyznaje, że będzie tęsknić za kontaktem z rodziną królewską i nie ma żadnej wiedzy o tym, ile listów wymienili przez lata. – Och, absolutnie. Tęsknisz za swoimi długopisowymi kumplami – zauważyła.

REKLAMA

Pogrzeb zmarłej królowej rozpocznie się 19 września o 6 rano (ET) w Opactwie Westminsterskim. Analitycy branżowi przewidują, że dostroi się 4,1 miliarda widzów z całego świata, a jeśli ta prognoza się powiedzie, wydarzenie to będzie miało najwyższą oglądalność na świecie spośród wszystkich transmisji. Nadchodzące uroczyste wydarzenie zapoczątkuje „nową erę”, według analityka telewizyjnego Carolina Beltramo w wywiadzie dla WatchTVAbroad.com.

REKLAMA

Zdjęcie z długą ekspozycją ukazujące członków społeczeństwa przechodzących obok trumny królowej Elżbiety II, owiniętej w Royal Standard z koroną cesarską oraz kulą i berłem Władcy, leżące w stanie na katafalku w Westminster Hall w Pałacu Westminster 15 września 2022 r. w Londynie w Anglii.  Członkowie społeczeństwa mogą składać wyrazy szacunku Jej Królewskiej Mości Elżbiecie II przez 23 godziny dziennie od godziny 17:00 14 września 2022 r. do 06:30 19 września 2022 r. Królowa Elżbieta II zmarła w zamku Balmoral w Szkocji we wrześniu 8, 2022, a jej następcą zostaje jej najstarszy syn, król Karol III.
Zdjęcie z długą ekspozycją przedstawiające członków społeczeństwa przechodzących obok trumny królowej Elżbiety II w Pałacu Westminsterskim 15 września 2022 r. w Londynie w Anglii. (Zdjęcie: Danny Lawson – WPA Pool/Getty Images)

Beltramo powiedział: „Taka jest miłość i podziw dla królowej Elżbiety II na całym świecie, że jej pogrzeb ma być największym wydarzeniem telewizyjnym na żywo w historii. były widziane na taką skalę”.

REKLAMA

Beltramo dodał: „Chociaż jest to smutna okazja, można im wybaczyć, że są oczarowani spektaklem, który rozbrzmiewa echem w całej historii. Tylko z tego powodu zostaną przyciągnięci, by być świadkami świtu tej nowej ery w ich miliardach. Nie mniej niż 4,1 Oczekuje się, że miliard ludzi dostroi się w poniedziałek, aby być świadkiem tego historycznego momentu, gdy połowa ludzi na planecie Ziemia zatrzymuje się, aby złożyć wyrazy szacunku”. Cały serwis żałobny będzie emitowany na żywo w Wielkiej Brytanii w BBC One, BBC News i BBC iPlayer oprócz głównych i cyfrowych sieci ITV.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button