Rozrywka

Kupowanie własnej choinki było ważne dla Paula McCartneya po rozpadzie Beatlesów

W 2020 roku Taylor Swift i Paul McCartney zasiedli do rozmowy dla Rolling Stone. Podczas wywiadu obaj artyści omówili swoje kariery, proces pisania piosenek i sposób, w jaki stworzyli swoje albumy 2020, folklor oraz McCartney III. W wywiadzie dla Rolling Stone, McCartney również krótko omówił swoje życie po rozpadzie Beatlesów.

Sir Paul McCartney | Jim Dyson/Getty Images

Co Taylor Swift i Paul McCartney myśleli o kwarantannie koronawirusa?

W wywiadzie dla Rolling Stone McCartney i Swift omawiali tworzenie muzyki podczas pandemii koronawirusa (COVID-19). Oboje podzielili się również tym, jak zmieniło się ich życie w wyniku kwarantanny.

„Ponieważ w życiu jest wiele rzeczy arbitralnych. Całkowicie i całkowicie arbitralnie. I [the quarantine] naprawdę rzuca światło na to, a także wiele rzeczy, które zlecamy na zewnątrz, a które możesz zrobić sam” – powiedział Swift McCartney.

McCartney zgodził się, mówiąc: „Uwielbiam to. Dlatego powiedziałem, że żyję prosto. To jest jak sedno tego. Przy tak wielu rzeczach coś idzie nie tak i mówisz: „Och, znajdę kogoś, kto to naprawi”. A potem jest jak: „Nie, pozwól mi na to spojrzeć…”

” src=”https://www.youtube.com/embed/A_MjCqQoLLA?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: Dave Grohl powiedział, że Taylor Swift uratował go na jednej z imprez Paula McCartneya — nigdy nie zgadniesz, co śpiewali razem

Jak wyglądało życie Paula McCartneya po rozpadzie Beatlesów

McCartney, John Lennon, George Harrison i Ringo Starr przez kilka lat występowali jako Beatlesi. Do dziś The Beatles są nadal uważani za jeden z najsłynniejszych zespołów wszech czasów. The Beatles rozpadli się w 1970 roku, a po rozpadzie zespołu McCartney rozpoczął karierę solową jako piosenkarz i autor tekstów.

Rozmawiając ze Swiftem, McCartney wspomniał, jak wyglądało jego życie po rozpadzie Beatlesów, mówiąc:

— „Może uda mi się umieścić to zdjęcie”. To nie czarna magia. Okres po Beatlesach, kiedy zamieszkaliśmy w Szkocji na naprawdę — mówiąc o przysadzistej — małej farmie. To znaczy, widzę teraz zdjęcia i nie wstydzę się, ale prawie się wstydzę. Bo to tak: „Boże, nikt tu nie jest posprzątany”.

Ale to była naprawdę ulga. Ponieważ kiedy byłem z Beatlesami, założyliśmy Apple Records i gdybym chciał choinkę, ktoś by ją po prostu kupił. Po chwili pomyślałem: „Nie, wiesz co? Bardzo chciałabym kupić naszą choinkę. Bo wszyscy tak właśnie robią. Więc schodzisz na dół — „Ja to wezmę” — i zaniosłeś go z powrotem. To znaczy, jest mały, ale jednocześnie jest ogromny”.

„src=”https://www.youtube.com/embed/Auta2lagtw4?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: The Beatles: John Lennon i Paul McCartney użyli tych 2 słów w swoich tytułach i tekstach piosenek, aby połączyć się z fanami

Dlaczego Paul McCartney tworzy muzykę

W wywiadzie Rolling Stone ze Swiftem McCartney powiedział, że stara się tworzyć muzykę, która jego zdaniem „pomoże” ludziom.

„Myślę, że miłość do słów to wspaniała rzecz, zwłaszcza jeśli zamierzasz napisać tekst, a dla mnie to jest jak: „Co to powie tej osobie?” Często czuję, że piszę do kogoś, kto nie radzi sobie tak dobrze. Więc staram się pisać piosenki, które mogą pomóc” – powiedział McCartney Swift.

POWIĄZANE: Co The Rolling Stones Brian Jones zapytał Johna Lennona o „Love Me Do” The Beatles

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button