Rozrywka

Kyle Abrams z Love Is Blind ujawnia, że ​​​​rozstali się z Deepti Vempati: „Postanowiliśmy pójść własnymi drogami”

Idąc do przodu. Miłość jest ślepa gwiazda Kyle Abrams ujawnił, że on i Deepti Vempati zadzwonili do niego po potwierdzeniu ich romansu Miłość jest ślepa: po zmianie — i od tego czasu znalazł nową miłość.

Przeczytaj artykuł

„Rozumiem, że wielu z was jest ciekawych tego, gdzie stoimy dzisiaj z Deepti”, 30-letni Abrams napisał na Instagramie w poniedziałek, 19 września. Po Alter został nakręcony, postanowiliśmy rozejść się na początku lata. Dziękuję wszystkim, którzy śledzili naszą podróż przez trudną bezbronność i wspierali nas po drodze”.

Pochodzący z Illinois ujawnił, że „odkąd nawiązał nowy związek”, który „zamierza zachować na razie w tajemnicy”.

„Co przyniesie przyszłość, nie mam pojęcia. Idąc dalej planuję żyć każdego dnia w teraźniejszości bez żadnego żalu” – zakończył swój post.

Kyle i Deepti, lat 31, po raz pierwszy wywołali spekulacje na temat randek po tym, jak pracownik budowlany przyznał, że jego „największym żalem” nie było oświadczanie się analitykowi danych podczas ponownego spotkania serialu reality w sezonie 2 w marcu.

„Powinienem był bardziej się postarać [Deepti]— powiedział wtedy Kyle. „Bardzo ją kocham, jest najlepsza. I chciałbym zobaczyć co było przede mną i to jest mój największy żal. Przykro mi.”

Chociaż deklaracja mogła zszokować widzów, Deepti ze swojej strony nie była zaskoczona głębią jego uczuć do niej. „Wiele osób nie wie, że Kyle i ja mieliśmy naprawdę głęboką więź w strąkach” – powiedziała Nowy Jork Magazyn w marcu 2022 r. „Był moim numerem 2, więc nie było to nic dziwnego. Mamy tę fundamentalną więź. To było ciepłe i takie słodkie słyszeć.

Para nadal podsycała plotki, że może być między nimi coś więcej niż tylko przyjaźń, publikując razem wiele filmów TikTok. Po premierze zjazdu Kyle otworzył się wyłącznie na Nas tygodniowo o jego żalach związanych z jego czasem spędzonym w kapsułach.

Przeczytaj artykuł

„Myślę, że bardziej bym się starał z moimi dwiema innymi miłościami” – powiedział w marcu. „Czułem, że zrezygnowałem w szczególności z jednej osoby i powinienem był spróbować o wiele bardziej. Właściwie to bardzo żałuję.

W czerwcu Deepti dzielił się wyłącznie z Nas że ona i Kyle próbowali dowiedzieć się, gdzie stoją ze sobą.

– Mogę tylko powiedzieć, że wiesz, przechodzimy przez to. Właśnie to rozgryzamy” – wyjaśniła. „Myślę, że później zobaczycie więcej naszej historii. [Kyle is] jeden z moich najlepszych przyjaciół, więc to wszystko, co mogę powiedzieć. Zachowywała się nieśmiało, gdy zapytano ją, czy para nadal jest „w strefie przyjaciół”, mówiąc Nas ze śmiechem: „Może, może nie. Musisz się dowiedzieć.

Po miesiącach drażnienia się ze swoim związkiem, dwójka ostatecznie potwierdziła, że ​​zamierzają spróbować miłości w Love Is Blind: After the Alter, którego premiera odbyła się w piątek, 16 września.

Przez trzy odcinki duet przyznawał się do silnych uczuć do siebie, ale obawiał się, że romans zrujnuje ich przyjaźń. Jednak po weekendzie spędzonym z innymi członkami obsady, para zdecydowała, że ​​chce przenieść sprawy na wyższy poziom.

Przeczytaj artykuł

„Chcę po prostu rozpocząć związek – jak prawdziwy związek z tobą” – przyznał Kyle, gdy oboje stłoczyli się blisko siebie na chłodnym chicagowskim balkonie. „I bądź ekskluzywny, zamiast po prostu w stanie zawieszenia”.

Po tym, jak Deepti zapytał: „Naprawdę spróbujemy tego?” Kyle odpowiedział: „Tak, jasne. Chcę.” Osobowość telewizyjna ze swojej strony zgodziła się: „Ja też chcę”, powiedziała.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button