Aktualności

Kyle Busch maluje przerażający obraz tego, co wydarzyło się podczas zdjęć do Mall of America: „Jest chaos”

Kyle Busch długo będzie pamiętał rok 2022 z różnych powodów. Na torze umknęło mu kilka wyścigów, takich jak Las Vegas i Gateway, podczas gdy niespodziewanie odniósł swoje samotne zwycięstwo, gdy Chase Briscoe rzucił Tylera Reddicka na ostatnim zakręcie błockiej nawierzchni.

Poza torem jego rozmowy o kontrakcie z Joe Gibbs Racing stały się gorącym tematem, a on i jego żona Samantha powitali w rodzinie swoją pierwszą córkę. W zeszłym tygodniu Busch i jego rodzina stworzyli przerażające wspomnienie, o którym wkrótce chcieliby zapomnieć, gdy byli w centrum handlowym Mall of America w Minnesocie, gdy rozległy się strzały.

Kyle Busch opowiada o tym, co wydarzyło się w Mall of America?

W czwartek Kyle Busch i jego rodzina byli w ogromnym Mall of America w Minnesocie, w którym znajduje się wiele parków rozrywki z karuzelami. Dwukrotny mistrz serii Cup i jego siedmioletni syn Brexton byli razem, podczas gdy jego żona Samantha i nowa córka Lennix były w innej części dużego kompleksu.

„Brexton i ja byliśmy w kolejce na przejażdżkę. Byliśmy następni na tej przejażdżce, a ona zadzwoniła do mnie” – wspomina Busch. „Odebrałem i przeskoczyliśmy od razu, jadąc na przejażdżkę i wyszliśmy prosto z powrotem, a potem po prostu zostaliśmy razem przy telefonie.

„Powiedziała mi: „Jest aktywny strzelec. W centrum handlowym padły strzały. W tym momencie aktywny strzelec lub ktoś strzelający do innej osoby, cokolwiek, oddano strzały. Nie wiesz. Więc to jest najstraszniejsza część. Nie masz pojęcia, co się dzieje. Więc pytam ją: „Gdzie jesteś? Z jakiego sklepu pochodzi? Na jakim jesteś poziomie?

– Tyle rzeczy do wymyślenia. Czy wchodzę prosto w to? A może wychodzę z tego? Jest chaos. W ten sposób biegają ludzie. W ten sposób biegają ludzie. I martwisz się, kiedy ludzie na ciebie biegną, OK, czy oni przed czymś uciekają? Więc czy idę prosto na linię ognia? Po prostu nie masz pojęcia. Więc twoja głowa jest na krętliku. Twoje oczy są szeroko otwarte.

Busch w środku wymagającego sezonu

Kyle Busch podczas prezentacji kierowców przed galą M&M’s Fan Appreciation 400 w NASCAR Cup Series 24 lipca 2022 r. na torze Pocono Raceway. | Zdjęcie: Rich Graessle / Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images

Kyle Busch jest jedynym aktywnym kierowcą wielokrotnym mistrzem Cup Series z 60 zwycięstwami na swoim koncie. Jednak częstotliwość tych zwycięstw znacznie spadła w ciągu ostatnich kilku sezonów, odnotowując jedno każdego roku od 2020 roku.

W tym sezonie Busch kilkakrotnie walczył i nie doszedł do skutku. Cofnął się do wygranej na błocie Bristolu. Co ciekawe, to nie o jego występie w wyścigach mówi się w tym roku w mediach i większości fanów, ale o jego przyszłości.

Od kwietnia jego przyszłość z Joe Gibbs Racing stała pod wielkim znakiem zapytania. Przedstawiciele Toyoty i zespołu upierali się, że ciężko pracują, aby sfinalizować umowę i byli pewni, że tak się stanie. Nie ma.

W ostatnich tygodniach Busch przyznał, że jest gotów pójść na ustępstwa, rozumiejąc, że rynek nie jest już taki, jak kiedyś i trudno jest znaleźć zastępczego sponsora dla M&M’s, które każdego roku wydają miliony dolarów.

Podczas gdy 37-latek miał chwile wyrażania frustracji, gdy mówił o swojej wyścigowej przyszłości, ostatni tydzień w Minnesocie pomógł spojrzeć na sprawy z innej perspektywy.

„Starasz się żyć mądrze i najlepiej, jak potrafisz, i dobrze się bawić, robiąc to, nie odczuwając przy tym lęku” – powiedział.

Ma właściwe nastawienie, zwłaszcza po tym wszystkim, przez co przeszedł w 2022 roku.

Tak jak Transmisje sportowe na Facebooku. Śledź nas na Twitterze @kasa_kasa i zapisz się do naszego Kanał Youtube.

POWIĄZANE: Denny Hamlin i Kyle Busch zostali odrzuceni przez inny zespół, co spowodowało dyskwalifikację, według kierowcy serii pucharowej

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button