Rozrywka

Kym Herjavec udostępnia słodkie zdjęcie bliźniaków Hudson i Haven na wakacjach

Getty Kym i Robert Herjavec.

Kym Johnson Herjavec udostępniła fanom zbyt urocze zdjęcie.

Była zawodowa tancerka „Dancing With the Stars” zdobyła nagrodę lepszą niż trofeum lustrzanej kuli, kiedy poślubiła swojego partnera z sezonu 20 DWTS, milionera „Shark Tank” Roberta Herjaveca, w 2016 roku. Dwa lata później para celebrytów powitała bliźniaków Hudsona Roberta i Haven Mae, za Closer Weekly. Nazwali nawet absolwenta DWTS Carson Kressley ojcem chrzestnym swoich bliźniaków.

Od tego czasu w kanale mediów społecznościowych Kym Herjavec nie brakuje uroczych zdjęć. Po świętowaniu urodzin bliźniaków w kwietniu, słynna rodzina wybrała się na wystawną letnią wycieczkę do Włoch, co zaowocowało nieco wakacyjnym albumem na Instagramie. Na nowym zdjęciu z pitstopu na Capri fani mogli zobaczyć, jak blisko są 4-letnie bliźniaki Herjaveca.

Bliźniaczy syn i córka Kym Herjavec pozowali razem na wakacjach na wyspie Capri

Na zdjęciu na Instagramie opublikowanym 23 czerwca 2022 r. Hudson i Haven zostali sfotografowani razem, gdy stali wzdłuż nierównej linii brzegowej i patrzyli na zbiornik wodny przed wycieczką eksploracyjną na Capri. Brat opiekuńczy obejmował siostrę ramieniem, gdy patrzyli na wodę.

„Sprawdźmy to, sis #exploringcapri” – napisał Herjavec.

Fani zareagowali na zdjęcie w sekcji komentarzy.

„Najlepsi przyjaciele!!! Ich więź jest niesamowita! Taki słodki!!” napisał jeden fan.

„Każda rodzina powinna dzielić tyle miłości i życzliwości” — napisał inny.

„Bardzo kochające rodzeństwo” – zgodził się trzeci fan.

Bliźniaczki Kym Herjavec mają uroczą więź

Podobnie jak większość bliźniaków, rodzeństwo Herjavec ma silną więź. Podczas słynnej rodzinnej podróży do Włoch zawodowa tancerka DWTS opublikowała nagranie wideo, w którym jej bliźnięta trzymają się za ręce podczas spaceru po targowisku w Portofino. W klipie można było usłyszeć małe dzieci pytające: „Gdzie jest sklep z zabawkami Daddy?”

„Dwóch najlepszych przyjaciół wybiera się na spacer po Portofino!! Viva Italia!!” Robert Herjavec napisał o filmie.

„Trzymaj się za rękę. Chodź”, zadźwięczała koleżanka z DWTS, Amanda Kloots.

Pomimo bliskiej więzi, w wywiadzie dla Hollywood Life, Kym Herjavec powiedziała, że ​​jej dzieci mają „bardzo różne osobowości”.

„Haven, nasza mała dziewczynka, jest szefem” – powiedziała. „Myślę, że to dziewczyna. A Hudson jest po prostu najszczęśliwszym dzieckiem. Po prostu uwielbia swoją siostrę i ją kocha. Ale oboje są po prostu tacy słodcy i czarujący, i zaczynają wchodzić w interakcje, więc fajnie jest to zobaczyć”.

W osobnym wywiadzie dla Brief Take australijska tancerka powiedziała, że ​​bliźniaczki kochają zarówno muzykę, jak i „kochają tańczyć”, ale powstrzymała się od przewidywania, że ​​pójdą w jej ślady, aby zostać profesjonalnymi tancerzami w sali balowej.

„Myślę, że skończą bardziej w sali konferencyjnej”, dodał. „To super słodkie, oboje uwielbiają chodzić do biura Roberta i siedzieć z nim podczas pracy. Miejmy nadzieję, że po prostu będą zadowoleni z tego, co postanowią zrobić. Pozwólmy im po prostu spróbować różnych rzeczy: piłki nożnej, tańca, muzyki, po prostu pozwólmy im spróbować wszystkiego”.

CZYTAJ DALEJ: Kym Herjavec udostępnia bliźniakom Hudson & Haven zdjęcia z 4 urodzin

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button