Rozrywka

Kym Herjavec udostępnia urocze wideo, na którym tańczą jej bliźniaki

Getty Kym Johnson i Robert Herjavec pozują ze swoimi bliźniakami, Haven i Hudson.

Bliźniacy Kym Herjaveca zaczynają zabawę taneczną.

Była tancerka zawodowa „Dancing With the Stars”, która poślubiła swojego partnera z sezonu 20 DWTS, milionera „Shark Tank” Roberta Herjaveca, w 2016 roku, udostępniła urocze wideo swoich 4-letnich bliźniaków, Hudsona Roberta i Haven Mae, w zajęcia taneczne – i porównała ich do rodzeństwa celebrytów, Dereka i Julianne Hough.

Według Gold Derby rodzeństwo Hough dorastało jako tancerze i zdobyło łącznie osiem trofeów lustrzanych w „Dancing With the Stars”. Ale czy Herjavecowie będą następni?

Fani zareagowali na słodkie wideo bliźniaków Herjavec

W filmie udostępnionym na jej stronie na Instagramie bliźniaczki Kym Herjavec uważnie śledziły odliczanie i wykonywały kroki taneczne w czymś, co wyglądało na studio tańca. „Otwórz tunel… zamknij tunel” – powtórzyli bliźniacy.

Ale w pewnym momencie mały Hudson spojrzał w kamerę i otworzył usta, by ziewnąć, gdy jego siostra posłusznie skupiła się na swoich krokach.

Kym podpisała ten słodki film z żartobliwym ostrzeżeniem dla Houghsów.

„Uważaj @derekhough i @juleshough W mieście jest inny duet Brother Sister” — napisała. Mama dwójki dzieci również zawierała emoji z płaczem i śmiechem w odniesieniu do znudzonej twarzy Hudsona.

Fani zareagowali w sekcji komentarzy, skupiając się na przezabawnym ziewnięciu Hudsona i tym, jak Haven był bardziej w tańcu.

„Kochający entuzjazm Hudsona” — napisał jeden z fanów.

„To dla mnie ziewnięcie. Lol – załamał się inny.

Ale inni byli bardziej pewni, że Hudson w końcu się odrodzi.

„Przyszłe dwts pros sezon 50”, jeden z fanów napisał o bliźniakach.

„Te dwie ślicznotki to całkowita rywalizacja dla @derekhough i @juleshough” — zgodził się inny fan.

Kym Herjavec ujawniła wcześniej, że jej bliźniaki interesowały się tańcem w młodym wieku

Od dawna fani wiedzą, że „Taniec z gwiazdami” zawsze był sprawą rodzinną. Oprócz rodzeństwa Hough, które zarówno brało udział w konkursie towarzyskim dla celebrytów, jak i służyło jako sędzia, bracia Maksim i Val Chmerkovskiy byli zawodowymi tancerzami w programie. Rodzice absolwenta DWTS, Marka Ballasa, Corky i Shirley, są również profesjonalnymi tancerzami.

W programie jest również kilka par małżeńskich, w tym Maks Chmerkovskiy i Peta Murgatroyd, Val Chmerkovskiy i Jenna Johnson oraz Pasha Pashkov i Daniella Karagach. W 2016 roku zawodowa tancerka Sasha Farber oświadczyła się nawet swojej długoletniej miłości, Emmie Slater, na żywo w sali balowej DWTS.

Ale jakie są szanse, że bliźniacy Herjavec pójdą w ślady swojej słynnej mamy, aby podtrzymać rodzinną tradycję taneczną? W 2019 roku Kym powiedziała Us Weekly, że od czasu, gdy jej dzieci były niemowlętami, zarówno ona, jak i jej mąż „wstawali i tańczyli z dziećmi”.

„Uwielbiają tańczyć” – powiedziała dwukrotna mistrzyni DWTS o swoich bliźniakach. „Kochają muzykę. … Zrobią arabeskę.”

W tym czasie Kym zauważyła, że ​​jej córka była bardziej fanką tańca niż jej syn. „Podejdzie do baletu i włoży nogę za nią” – powiedziała o Haven.

Absolwentka „Tańca z gwiazdami” dodała, że ​​chociaż zawsze myślała, że ​​jej dzieci będą zainteresowane tańcem, gdy dorosną, planowała „zajmować je i robić wszystko, aby zobaczyć, co im się podoba”.

CZYTAJ DALEJ: Kym Herjavec udostępnia bliźniakom Hudson & Haven zdjęcia z 4 urodzin

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button