Rozrywka

Kyrie Irving i Kevin Durant Change Course on Nets Future

Zdjęcie: Sarah Stier/Getty Images Kyrie Irving i Kevin Durant chcą poprowadzić Nets z powrotem do postsezonu, wygrywając z Cavs.

Choć przez cały rok krążyło o tym, Kyrie Irving i Kevin Durant dołączyli do Brooklyn Nets w 2019 roku, co było dla wielu fanów pewnym szokiem. Kyrie zagwarantował, że ponownie podpisze kontrakt z Boston Celtics w wolnej agencji, a Durant był świeżo po trzech kolejnych wyjazdach na finały NBA z Golden State Warriors, zdobywając w tym czasie dwa tytuły i dwa finałowe MVP. Ale Irving i Durant wybrali Nets, ponieważ chcieli stworzyć nową kulturę na Brooklynie i mieć szansę na stworzenie własnego dziedzictwa.

Ale era Kyrie i KD na Brooklynie była co najmniej rozczarowująca. Nie udało im się wystąpić w finale konferencji w ciągu trzech sezonów razem jako koledzy z drużyny, aw tegorocznych playoffach zostali zmiecieni w pierwszej rundzie przez Boston Celtics. Kiedy Kyrie tyka zegar, by zdecydować się na ostatni rok jego umowy, znawca NBA Shams Charania z „The Athletic” mówi, że Durant już zaczął rozważać swoje opcje, jeśli chodzi o jego przyszłość z Nets.

„Gwiazda Brooklyn Nets, Kevin Durant, monitoruje sytuację Nets w zakresie niepewności związanej z franczyzą, źródła potwierdziły w The Athletic w czwartek”, pisze Charania w „The Athletic”. „Ta decyzja otwiera teraz drogę Kyrie Irving do poszukiwania nowego domu poprzez opt-in i wymianę”.

Źródła: Kevin Durant monitoruje sytuację Brooklyn Nets i rozważa opcje dotyczące jego przyszłości.

To teraz otwiera drogę Kyrie Irving do poszukiwania nowego domu poprzez wyrażenie zgody i wymianę.

— Shams Charania (@ShamsCharania) 23 czerwca 2022

Najnowsze wiadomości Nets prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Nets tutaj!

Dołącz do Heavy on Nets!

Insider ujawnia listę preferowanych miejsc docelowych Kyrie

Irving ma czas do 29 czerwca na przystąpienie do ostatniego roku swojego kontraktu. Jeśli zdecyduje się tego nie robić, w lipcu zostanie wolnym agentem. Chociaż Irving był zdecydowany w swoim zaangażowaniu w franczyzę, gwardia All-Star dokonała już wcześniej zaskakujących wyborów. Przede wszystkim wymuszenie wymiany z Cleveland Cavaliers po trzech wyjazdach na finały NBA w latach 2015-2017.

Insider NBA Adrian Wojnarowski mówi, że gwiazda Nets już sporządziła listę preferowanych miejsc docelowych, jeśli on i Nets nie mogą dojść do porozumienia w sprawie warunków potencjalnej nowej umowy.

„Jeśli Kyrie Irving nie może dojść do porozumienia w sprawie pozostania z Brooklynem, ma listę drużyn, które chciałby, aby wzięli pod uwagę przy podpisywaniu i wymianie, w tym Lakers, Clippers, Knicks, Heat, Mavs i 76ers. Żadna z tych drużyn nie ma miejsca na podpisanie kontraktu bez pomocy Netsa” – napisał Wojnarowski 23 czerwca na Twitterze.

„Są to zespoły, którymi Irving jest zainteresowany, ale niekoniecznie jest priorytetem dla nich wszystkich, podają źródła”.

Źródła ESPN: Jeśli Kyrie Irving nie może dojść do porozumienia w sprawie pozostania z Brooklynem, ma listę drużyn, które chciałby, aby wzięli pod uwagę przy podpisywaniu i wymianie, w tym Lakers, Clippers, Knicks, Heat, Mavs i 76ers. Żadna z tych drużyn nie ma miejsca na podpisanie kontraktu bez pomocy Netsa.

— Adrian Wojnarowski (@wojespn) 23 czerwca 2022

Irving może zgodzić się na współpracę MLE z Lakers

Sieci znalazły się w zmowie z Irvingiem. A im więcej czasu mija, tym większe prawdopodobieństwo, że 1 lipca zostanie wolnym agentem. Żeby sytuacja była jeszcze bardziej niepokojąca, pieniądze nie wydają się być czynnikiem motywującym Irvinga do jego nowej transakcji. Fakt, że Nets może zaoferować Irvingowi najwięcej pieniędzy, daje im niewielką lub żadną dźwignię w tej sytuacji.

„W idealnym świecie Nets znajdują sposób na zawarcie umowy, która nadal daje im pewną przewagę, aby zdobyć Kyrie Irving na korcie w przyszłym sezonie, ale z pewnością, jeśli jest gotów wziąć znacznie mniej pieniędzy, mógłby chodzić” – pisze Wojnarowski. na ESPN.

„Mógłby być może podpisać ten wyjątek w wysokości 6 milionów dolarów z Lakersami. To byłaby obniżka płac o 30 milionów dolarów, ale szczerze mówiąc, w zeszłym roku stracił około 17 milionów dolarów za to, że nie był zaszczepiony i nie znalazł się w składzie Nets.

Nets oficjalnie weszło w kryzys, ponieważ przyszłość ich serii wisi na włosku.

CZYTAJ DALEJ: Zachodni finalista może być zagrożeniem dla wylądowania sieci Kyrie Irving, mówi dyrektor NBA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button