Rozrywka

Kyrie Irving, LeBron James rozpoczęli dyskusje na temat Lakers Reunion: Report

Getty Images LeBron James z Los Angeles Lakers jedzie do kosza z Kyrie Irving z Brooklyn Nets.

Supergwiazda Los Angeles Lakers, LeBron James, ma długą historię z gwiazdą Brooklyn Nets, Kyrie Irving. Irving i LeBron byli kolegami z drużyny na Cleveland Cavaliers, gdy Kyrie była bohaterem finałów NBA 2016 po trafieniu w meczu z 3 punktami w meczu 7 przeciwko Golden State Warriors. Znawca NBA, Marc Stein, ujawnia, że ​​Kyrie i LeBron przeprowadzili już wstępne rozmowy na temat ponownego spotkania z Lakersami.

„W obiegu krążą wiarygodne plotki, że Irving, na początek, rzeczywiście miał niedawny kontakt z gwiazdą Los Angeles Lakers, LeBronem Jamesem, jego byłym kolegą z drużyny z Cleveland, aby prawdopodobnie omówić potencjalny zjazd w Hollywood” – pisze Stein na swoim koncie Substack.

„Powiedziano mi jednak, że sugerowanie, że Lakers ścigają Irvinga, byłoby przesadą”.

RAPORT: „W obiegu krążą wiarygodne pogłoski, że Kyrie Irving rzeczywiście miała niedawny kontakt z LeBronem Jamesem, aby prawdopodobnie porozmawiać o potencjalnym spotkaniu w Los Angeles”.

No to ruszamy.

(przez @TheSteinLine) pic.twitter.com/HwbjJIpuKU

— Legion Hoops (@LegionHoops) 22 czerwca 2022

Najnowsze wiadomości Nets prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Nets tutaj!

Dołącz do Heavy on Nets!

NBA Source nazywa sieci „S***show”

Kiedy Kevin Durant dołączył do Nets w 2019 roku po trzech kolejnych wyjazdach na finały NBA z Golden State Warriors, większość ludzi myślała, że ​​to zła decyzja. Ale Durant miał szansę napisać swoje dziedzictwo na Brooklynie z Kyrie, a kiedy dokonali wymiany na gwardzistę All-Star Jamesa Hardena w styczniu 2021 roku, natychmiast stali się ulubieńcami tytułu.

Ale ostatnie dwa sezony były pełne zamieszania dla KD i Nets. Kontuzje Hardena i Irvinga w play-off 2021 doprowadziły do ​​wczesnej eliminacji przez Milwaukee Bucks. Następnie, w 2021 r., odmowa Irvinga na zaszczepienie się doprowadziła do tego, że Harden zażądał wymiany w połowie sezonu. Po tym, jak w tym roku został zmieciony przez Celtics w play-offach, cała konstrukcja Sieci jest pod mikroskopem. Jedno ze źródeł powiedziało Steve’owi Bulpettowi Heavy NBA Insider, że obecna sytuacja Netsów to „*** show”.

„To taki cholerny pokaz. Współczuję KD. Jest świetnym graczem. Ale nigdy nie widziałem, żeby ktoś w NBA został pobity tak, jak KD został pobity przez Boston i nie mam na to żadnej reakcji. Na przykład, on nie może zamachnąć się na kogoś łokciem? Tylko z własnej frustracji? źródło NBA powiedział Bulpett.

„Łatwo jest założyć go (trenera Steve’a) Nasha i umieścić go na braku doświadczenia Nasha, że ​​nie umieszcza ich we właściwym miejscu. Ale KD grał w wystarczająco dużych meczach i ma wystarczająco dużo autonomii, by robić to, czego chce – czego potrzebuje. Wyglądało na to, że był tam dość sfrustrowany.

Droga Kyrie do Lakersów nie będzie łatwa

20 czerwca NBA Insider Shams Charania z „The Athletic” poinformował, że Irving i Nets wpadli w „impas” w rozmowach o nowej umowie. Jeśli Irving zdecyduje się zostać wolnym agentem tego lata, Lakers, Los Angeles Clippers i New York Knicks mają być jego głównymi zalotnikami. Ale znawca mówi, że z trzech drużyn Lakers mają najtrudniejszą drogę do lądowania Irvinga.

„Dla Lakers prawdopodobną ścieżką do przejęcia Irvinga – i ponownego połączenia go z LeBronem Jamesem – byłby wybór Irvinga w celu ułatwienia wymiany, ponieważ Lakersi nie mogą realistycznie wyczyścić miejsca na limit, aby sami go podpisać, a podpis i handel wyzwalają twardą nakładkę, co znacznie utrudnia pozyskanie Irvinga” – pisze Charania.

„Gdyby Irving się zgodził, dyrektor generalny Lakers, Rob Pelinka, musiałby spełnić zasady dopasowywania wynagrodzeń zawarte w układzie zbiorowym pracy, co oznacza, że ​​gdyby 36,6 miliona dolarów Irvinga było jedyną otrzymywaną pensją, Lakers mogliby wysłać od 29,3 miliona do 45,8 miliona dolarów do Sieci i/lub trzecia drużyna w transakcji prawnej.”

Stephen Curry, Klay Thompson i Draymond Green wyruszyli w rewanżową trasę w drodze po tytuł z Warriors w tym sezonie po dwuletniej przerwie. Czy LeBron i Kyrie to duet, który powstrzyma powtórkę?

CZYTAJ DALEJ: Sieci uderzają bombą prawdy o związku Kyrie Irving i Kevina Duranta

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button