Rozrywka

Lady Gaga zrobiła żart Cheyenne Jacksona na planie „AHS” – „Miałem dużo energii nerwowej”

Aktor Cheyenne Jackson przypomniał sobie niepokój, którego doświadczył przed spotkaniem z Lady Gagą na amerykański horror set – i jak Gaga zrobił mu psikusa, co natychmiast uspokoiło jego nerwy.

„Miałem dużo nerwowej energii wchodząc na takie show”, wspominał na Za aksamitną liną z Davidem Yontef podcast. „Nigdy nie zrobiłem czegoś takiego. Ale wiedziałem, jak się zachowywać, wiedziałem, jak być, i wiedziałem, jak stworzyć postać. Więc pomyślałem, po prostu przejdźmy do tego. Byłem głównie zdenerwowany spotkaniem z nią tylko dlatego, że byłem jej fanem i chciałem się tego szybko pozbyć, abyśmy mogli stworzyć naszą relację na ekranie. I pamiętam, jak powiedziałam mojemu mężowi, pomyślałam, po prostu: „Dzisiaj ją spotykam”.

Lady Gaga sprawiła, że ​​Cheyenne Jackson pomyślała, że ​​jest już w roli

„A ja jestem taki zdenerwowany” – wspominał. „On jest jak, po prostu bądź sobą. Wspaniale. W porządku. Więc jestem w przyczepie, szykuję się i powiedzieli, że chce się spotkać, wiesz? A więc wchodzę i wchodzę na plan, a ona jest w pełni postacią hrabiny i ma blond włosy, białe brwi i ramię – była po prostu fantastyczna. A ona lubi wyciągnąć rękę i powiedziała: „Will Drake”. A ja pomyślałem, o mój Boże, s***, czy ona jest w pełni taka w charakterze? Czy ja też mam to robić?

Cheyenne Jackson i Lady Gaga |Frederick M. Brown/Getty Images

„Jak, miałem całą tę panikę w głowie, a ona mówi: „Tylko żartuję. Nazywam się Stephanie. A ona od samego początku była po prostu cholernie fajna. Nie ma innego sposobu, aby to powiedzieć. Nie ukrywała, że ​​jest w tym nowa i chce być świetna. Patrzyłbym, jak otwarcie po prostu mówi Kathy Bates, Sarah Paulson lub komukolwiek podobnemu, pomóż mi, jeśli nie jestem we właściwym miejscu, wiesz, po prostu wszystko, co możesz przekazać.

Cheyenne Jackson i Lady Gaga są teraz przyjaciółmi

Jackson przypomniał sobie, jak Gaga miała żarłoczny apetyt na naukę i porzucanie wszystkiego wokół niej. „Była gąbką i była świetna, a potem zdobyła Złoty Glob. I wiesz, teraz jest wielką gwiazdą filmową i nic dziwnego. Więc było świetnie. Pozostaliśmy przyjaciółmi, a ona jest, naprawdę, jedną z naszych wielkich artystek”.

” src=”https://www.youtube.com/embed/QyJ_q-wLbKo?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Chociaż Jackson jest wyszkolonym aktorem, wiele nauczył się od Gagi o aktorstwie. „Pierwszą rzeczą, jaka przychodzi mi do głowy, jest po prostu wolność twojego ciała. Wiesz, że jest taka wolna i taka wygodna ze swoim ciałem. Nawet jeśli ma momenty, w których jej nie ma, udaje” – powiedział.

Pomogła mu przejść przez nagą scenę

Wykorzystał podejście Gagi do nagiej sceny, którą miał w amerykański horror. „Nigdy wcześniej nie robiłem sceny nago. Nigdy nie robiłem takiej sceny – powiedział. „Pomyślałem: OK, zaczynamy. A Matt Bomer tam był i jakby robił swoje i to było bardzo onieśmielające. A potem idę z nią na plan, a ona jest jak mama. Ona jest jak laska teatralna, która podcina mamę. Po prostu się mną zaopiekowała. Opiekowała się wszystkimi. Nawet nie myślałem o byciu nagim”.

” src=”https://www.youtube.com/embed/_xk_K4qGzro?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

„Ona po prostu sprawia, że ​​czujesz, że wszystko będzie dobrze i będzie dobrze” – dodał. „I objąć siebie, a nawet jeśli części twojego ciała, o których myślisz, że nie są idealne, po prostu je posiadaj i kochaj siebie. I naprawdę, naprawdę nauczyłem się tego od niej, ponieważ była po prostu taka wygodna, wiesz?

POWIĄZANE: Jak poprzednie role Lady Gagi przygotowały ją do nadchodzącej roli w „House of Gucci”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button