Rozrywka

Lakers ćwiczą byłego nr 2 Draft Pick Bust przed bezpłatną agencją: Raport

Getty Derrick Williams, który pracował dla Lakers.

Daj kredyt Lakers. Po całkowitym flopie i sprowadzeniu wielu znanych graczy w zeszłym sezonie, do tej pory byli znacznie bardziej otwarci na pokonanie krzaków, aby tym razem znaleźć bardziej głodnych, bardziej zmotywowanych graczy. Mówi się, że na przykład chcą zawrzeć umowę, aby dostać się do drugiej rundy czwartkowego draftu do NBA.

I odbyli trening z co najmniej jednym facetem, który kiedyś był wielkim wydarzeniem podczas wieczoru draftu, byłym numerem 2, Derrickiem Williamsem. Według JD Shawa z HoopsRumors.com miało to miejsce we wtorek, dwa dni przed projektem.

Williams był numerem 2 w drafcie NBA 2011 po Kyrie Irving, napastniku kombinacji 6 stóp i 8, który ma teraz 31 lat. Grał w każdym meczu jako debiutant w Minnesocie w latach 2011-12, ale pojawiły się pytania dotyczące jego etyki pracy, a średnio zdobył 8,8 punktu na zaledwie 41,2% strzelania. Przebił się przez sześć organizacji w siedmiu sezonach NBA, a swoją karierę w lidze zakończył dwoma występami dla Lakers na 10-dniowym kontrakcie w marcu 2018 roku.

W ostatnich czterech sezonach był w czterech europejskich zespołach, ostatnio w Maccabi Tel Aviv, gdzie odegrał rolę siniaka z ławki, zdobywając ponad 40% swoich trzech punktów.

Darren Collison również wśród zaproszonych na trening

Williams nie był osamotniony jako były Laker, który wrócił, by spojrzeć na zespół – także w treningu był Darren Collison, którego związek z zespołem sięga początku 2020 roku, kiedy zespół rozważał wypisanie go z emerytury jako po terminie dodatek.

Collison nie grał od 2018 roku, kiedy Lakers podpisali z nim kontrakt w grudniu zeszłego roku na grę w trudnej sytuacji. Zdobył łącznie cztery punkty w trzech meczach z Lakersami, aw wieku 34 lat nie jest jasne, czy ma jeszcze wiele do zaoferowania drużynie NBA.

Inni gracze z doświadczeniem w NBA również pokazali swoje umiejętności dla Lakersów podczas treningu, w tym czteroletni weteran Sindarius Thornwell; jednorazowy najlepszy rekrut (i kolega z drużyny Bena Simmonsa w LSU) Antonio Blakeney, który spędził dwa lata z Bulls; i Jaylen Adams, były rozgrywający z St. Bonaventure, który pracował w Atlancie i Milwaukee. Najciekawszym w tej grupie może być Francuz, siedmiostopowy Olivier Sarr, który dla zespołu Thunder rozegrał 22 mecze, mając z drużyną dwustronny kontrakt.

Zagrali również Justin Tillman, Romeo Weems, LJ Figueroa i Craig Randall II z G-League. Randall był w zeszłym roku najbardziej udoskonalonym graczem G-League.

Lakers szukający więcej serca, zgiełku

Lakers wybierają bardziej strategiczne podejście do budowania składu w tym sezonie, po sprowadzeniu sześciu potencjalnych graczy Hall of Fame do zeszłorocznej drużyny. Drużyna ma nadzieję stworzyć skład, który będzie miał lepszą atletykę i intensywność defensywy, ale także kilku graczy chętnych do wniesienia energii w drużynie, która zbyt często była zbyt fajna, aby grać z twardością i wytrzymałością.

W tym celu oczekuje się, że Lakers utrzymają Stanleya Johnsona, który w zeszłym roku grał dobrze w ograniczonej okazji w zeszłym roku, w przyszłym sezonie. Wenyen Gabriel też mógłby pozostać na miejscu, a Lakers mają otrzymać większą rolę w tym sezonie zeszłorocznego debiutanta, Austina Reavesa.

Więcej ciężkich wiadomości o Lakers

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button