Rozrywka

Lakers spodziewają się osiągnąć pozycję docelową, poziom doświadczenia z nr 35 Draft Pick

Getty Jemaree Bouyea jest potencjalnym draftem Lakersów w drugiej rundzie.

NOWY JORK — Jak donosiliśmy na Heavy.com 6 czerwca, Lakersi chcieli kupić sobie drogę do drugiej połowy tegorocznego draftu NBA, a w czwartek się to udało, wybierając numer 35. z rąk Magica w celu uzyskania gotówki i przyszłego drugiego gracza.

Teraz pytanie brzmi, co zrobią z nim Lakers?

Zespół dał pewne wskazówki co do swoich zamiarów poprzez rodzaj graczy, których wybrali do trenowania podczas procesu wstępnego – głównie starszych, bardziej dopracowanych studentów, którzy mogli pozostać na liście i natychmiast wnieść swój wkład w latach 2022-23. Lakers nie potrzebują korzyści — potrzebują młodych graczy, którzy potrafią dodać trochę energii zespołowi.

Byliby szczęśliwi, gdyby odeszli z młodym ochroniarzem.

Jak powiedziało Heavy.com na początku tego miesiąca jedno ligowe źródło: „Widzą napis na ścianie, potrzebują młodych graczy. Często są jednym z zespołów, które chcą kupić drugą rundę, gdy mają faceta, którego lubią, tak jak zrobili to z Talen Horton-Tucker. Można się bezpiecznie założyć, że w tym roku będą chcieli kupić drugiego gracza, wysłać gotówkę i przyszły wybór, ponieważ chcą odmłodzić się, jakkolwiek to możliwe”.

W 2019 roku Lakers zapłacili Magicowi 2,2 miliona dolarów za prawa do Hortona-Tuckera, a w 2020 roku wysłali drugą rundę w umowie.

Polerowany Gonzaga PG najlepszym pretendentem?

Wśród skautów i menedżerów ligowych, jednym z popularnych nazwisk w drugiej rundzie późnej pierwszej/wczesnej drugiej rundy był rozgrywający Gonzaga Andrew Nembhard, który grał dwa sezony na Florydzie, zanim ukończył juniorskie i starsze lata w Bulldogs. Nembhard zdobył średnio 11,3 punktu i 5,8 asysty jako senior, strzelając 38,3% z linii 3 punktów.

„Jeśli chodzi o facetów, którzy są dopracowani, prawdopodobnie jest na szczycie w tym drafcie” – powiedział Heavy.com jeden z skautów. „Widziałem, jak drużyna bierze go pod koniec pierwszej rundy, ponieważ jest gotowy do szybkiego wejścia i obsadzenia roli. Nie będzie gwiazdą, ale może być solidnym wsparciem ze skoku, kimś, kto nie popełnia wielu błędów i wygrywa zwycięskie zagrania. Dobrze strzelił piłkę jako senior i to była jedna z największych dziur w jego grze.

Jemaree Bouyea Potencjalny wybór Lakers za 35

Lakers z pewnością będą mieli oko na Nembharda, ale jednym facetem, którego odkryli, który jest również gotowy na dodatkowe minuty w tym sezonie, jest rozgrywający z San Francisco Jemaree Bouyea, który ma metr osiemdziesiąt wzrostu i jest piąty rok seniorem. , ma już 23 lata. Bouyea zdobywał średnio 17,3 punktu w każdym ze swoich dwóch ostatnich sezonów.

Spodziewaj się również, że Lakers będą mieć oko na szanse w pierwszej rundzie, które przejdą do drugiej rundy, szczególnie tych doświadczonych: wysportowany młodszy obrońca Christian Braun z Kansas, napastnik Wake Forest Jake LaRavia, skrzydłowy G-League MarJon Beauchamp i napastnik Ohio State EJ Wśród nich Liddell.

Lakers weszli w ostatni sezon z najstarszym składem w NBA, zdecydowanie w wieku 30 lat, znacznie przed 28,3 lat średnią dla drugiego najstarszego zespołu, Brooklyn Nets. Zespół chętnie doda młodszych, bardziej głodnych graczy do swojego miksu w przyszłym sezonie.

Więcej ciężkich wiadomości o Lakers

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button