Rozrywka

Lamor Whitehead: „Kontrowersyjny” pastor z Nowego Jorku chwyta kobietę za szyję i spycha ją z kazalnicy podczas kazania

BROOKLYN, NOWY JORK: Wstrząsający film pokazuje kontrowersyjnego pastora z Brooklynu chwytającego wierną kobietę i wypychającego ją z ambony podczas niedzielnego nabożeństwa. Biskup Lamor Whitehead, lat 44, został złapany in flagrante delicto podczas transmisji na żywo swojego kościoła podczas kazania w Leaders of Tomorrow International Ministries na Canarsie.

REKLAMA

Podczas kazania kobieta ze zboru przerwała mu, a następnie poprosił ją o wygłoszenie kazania. Jednak, kiedy próbowała przejść obok ambony, Whitehead złapał ją za szyję i wypchnął z ramy. Następnie wznowił swoje kazanie, jakby nic się nie stało.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

Kim jest David Stocker? W skandalicznym życiu prywatnym pastora playboya, który zmuszony jest ustąpić

Pastor z Kansas City przeprasza zgromadzenie BERATING za to, że nie kupił mu NOWEGO ZEGARKA!

REKLAMA

Co wydarzyło się podczas kazania?

Podczas kazania widać, jak Whitehead mówi do swojej kongregacji: „Wszystko, co słyszymy, to, że biskup Whitehead jest kłamcą, wszystko, co słyszymy, to Apostoł Główny, Apostoł Biskup Whitehead to oszust. Wszystko, co słyszymy, to to, że Liderzy Jutra upadną”. Whitehead zasugerował, że ludzie, którzy wysuwają te zarzuty, „robią teraz zdjęcia i strzelają, teraz nagrywają ekran”.

REKLAMA

Wydawało się, że nagle zatrzymał się w pewnym momencie, by posłuchać kogoś z tłumu, a potem powiedział do swojej kongregacji: „Niech nagrywają, niech nagrywają”. Słychać było jak kobieta krzyczała na niego, po czym powiedział: „Chcesz przyjść nauczać? ​​Chcesz przyjść nauczać, chodź tutaj. Uczynię cię sławnym, tak Panie”.

Po kilku tam iz powrotem kobieta, którą później popchnął, pojawiła się z lewej strony ekranu. Potem popchnął kobietę dalej i powiedział: „Podejdź tutaj, podejdź tutaj. Wyciągnij ją”. Później powiedział kobiecie poza ekranem: „Naciśnij, jakie zarzuty chcesz, nie wejdziesz w moją przestrzeń. Czuję się zagrożona”. Chwilę później wrócił do ołtarza i spokojnie powiedział: „Wróćmy do słowa Bożego”.

REKLAMAWedług TMZ, Whitehead i kobieta, która pozostaje niezidentyfikowana, przybyli na lokalny posterunek na przesłuchanie później. Podobno nie został oskarżony w związku z incydentem.

REKLAMA

Whitehead później zwrócił się do Facebooka, aby spróbować wyjaśnić, co się stało. Na filmie widać, jak jedzie do domu swoim Rolls Roycem ze swoim garniturem Diora obok niego. Zasugerował, że kobieta groziła jego rodzinie. „Wiem, że każdy buduje narrację, ale tak właśnie jest” – powiedział, dodając: „Mieliśmy w kościele kilku gości, którzy zostali wysłani przez dwóch nikomu – dwóch blogerów, którzy są nikim”. wysłany do mojego kościoła, aby zakłócić mój kościół” – twierdził.

REKLAMA

Następnie wyjaśnił, że ma „pozwy sądowe, a kiedy odwet jest odwetem, tak właśnie jest”. „Przyszli na wideo i to była cała konfiguracja” – powiedział Whitehead, twierdząc, że kobieta, którą pchnął, oskarżała jego żonę i dziecko. „Wtedy podjąłem działania, złapałem młodą kobietę i wyprowadziłem ją” – powiedział, dodając. „’Jestem dżentelmenem, jestem pro-kobietą”.

REKLAMA

Whitehead twierdził, że zrobił „co każdy człowiek i każdy pastor zrobiłby” w takiej sytuacji. Zaprzeczył „uduszenia jej”. „Chcą tylko zwolenników” – powiedział o blogerach, którzy rzekomo zaaranżowali incydent. „Kiedy ludzie są nieistotni, muszą teraz tworzyć treści”.

„To atak na to, kim jestem” – powiedział. Nie jestem osobą, która próbowałaby kogoś skrzywdzić”. Następnie ostrzegł: „Nie będziesz groził ani nie narażał żadnego z moich członków. Nikt nie położy ręki na mojej rodzinie. Będę chronił moją rodzinę”. Według Daily Mail, Whitehead wcześniej wniósł dwa pozwy sądowe o 40 milionów dolarów odszkodowania przeciwko dwóm YouTuberom, DeMario Jives i Larry Reid, w Nowym Jorku na początku tego miesiąca, po tym, jak podobno oskarżyli go o kradzież. ze swojego zboru.

REKLAMA

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button