Rozrywka

Laura Linney ujawnia, że ​​„Ozark” miał alternatywne zakończenie: ta postać miała przetrwać

Ozark zakończyło się najbardziej tragicznie, ale Laura Linney niedawno ujawniła, że ​​istnieją alternatywne zakończenia serialu Netflix. Dowiedz się, co mogło się wydarzyć w ostatnim sezonie Ozark. W jednej alternatywnej wersji przetrwa główna postać.

Laura Linney jako Wendy Byrde | Netflix

Laura Linney nie obejrzała zakończenia „Ozark”

Ozark Sezon 4 zakończył się tym, że Byrdes przeżyli, a Ruth Langmore, Julia Garner, została zastrzelona przez matkę Javi (Alfonso Herrera), Camilę (Veronica Falcón). Program od początku mocno wskazywał na śmierć Ruth – wiedziała, że ​​zabicie Javi będzie miało konsekwencje, ale i tak zrobiła to, by pomścić Wyatta (Charlie Tahan).

Ruth (Julia Garner) w ostatnich chwilach życia w ostatnim sezonie „Ozark”
Julia Garner jako Ruth Langmore | Tina Rowden/Netflix

Ozark na tym się jednak nie skończyło. Ostatnie momenty serialu pokazują, jak Jonah (Skylar Gaertner) strzela do prywatnego detektywa Mela Sattema (Adam Rothenberg) po tym, jak odkrywa dowód morderstwa Bena (Tom Pelphrey).

W wywiadzie dla Vulture Linney przyznała, że ​​nie widziała ostatniego odcinka Ozark. „Jestem bardzo zła w obserwowaniu siebie” – powiedziała. „Jestem szczególnie kiepski w oglądaniu rzeczy, które naprawdę lubiłem robić, ponieważ to się zmieni, gdy tylko to zobaczę”.

„Ozark” miał alternatywne zakończenie

Odpowiadając na to samo pytanie, Linney powiedziała, że ​​nie wie „co wybrali” na zakończenie Ozark — dlatego nie mogła komentować. Zapytana o inne zakończenia, również nie komentowała.

„Nie, nie zrobię tego” – odpowiedziała. „Takie właśnie jest moje doświadczenie w robieniu tego. Jaki jest jego ogólny wynik lub jak wpływa na innych ludzi, nie mam na ten temat planu. Nie myślę o wynikach — na przykład, co to wszystko znaczy, co to wszystko robi”.

Zamiast skupiać się na końcu, Linney skupiła się na „małych, maleńkich chwilach prowadzących do [the end]”. Jej zdaniem „…to będzie cokolwiek to jest i nie mam z tym nic wspólnego. To nie jest moja praca”.

Ruth początkowo miała przetrwać w finale „Ozark”

Jak ujawnił showrunner Chris Mundy The Wrap, była wersja programu, w której Ruth przeżyła na końcu. Początkowo ostatni sezon Ozark miał być 10 odcinków zamiast 14. W tej wersji Javi zmarł na samym końcu, a Ruth przeżyła. Rozwijający się do 14 odcinków serial zmienia to wszystko.

„Po prostu coraz wyraźniej stawało się coraz jaśniejsze, że w ten sposób została przedstawiona najbardziej prawdziwa historia” – wyjaśnił Mundy.

„Wtedy trochę nienawidziliśmy faktu, że to była najbardziej prawdziwa historia. Rozmawialiśmy o wersjach, w których żyła i wyprowadziła się poza stan, i znajdujemy ją w połowie kraju i w wielu innych rzeczach, ale to było podczas przerwy w finałowej siódemce, kiedy zaczęliśmy zdawać sobie sprawę, że historia, którą Opowiadanie przez 43 odcinki naprawdę wskazywało na ten drugi koniec, a potem było wiele namiętnych kłótni ze strony wszystkich.

Chris Mundy, Wrap

Laura Linney „absolutnie” zagrałaby więcej sezonów „Ozark”

Nie ma planów na przyszłe sezony Ozark. Jednak Linney „absolutnie” wróciłaby do serialu, gdyby wróciła.

„Mam prawdziwe wycofanie się z Ozark”, powiedziała Sępowi. „Wszystko w tym działało. Wszyscy właściwi ludzie byli na właściwych pozycjach. Wszyscy mieli podobny punkt widzenia. Wszyscy mieli podobną etykę pracy”.

Doszła do wniosku: „Czuję się, jakbym właśnie wylądowała w garnku miodu. Bardzo za tym tęsknię.”

Oglądaj każdy sezon Ozark na Netflixie.

POWIĄZANE: „Ozark”: 3 lekcje, których fani nie zapomną dzięki serialowi Netflix

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button