Rozrywka

Lauren Conrad: 25 rzeczy, których o mnie nie wiesz („Jestem doskonała w Tetris”)

Ufając swojemu partnerowi. Lauren Conrad wyłącznie powiedział Nas tygodniowo że najlepszą radą, jaką otrzymała, była wskazówka od męża.

Przeczytaj artykuł

„Dostałem w życiu wiele niesamowitych rad. Ale kiedy po raz pierwszy spotkałam mojego męża [William Tell], powiedział mi, że zawsze pakuje kostium kąpielowy, bez względu na to, dokąd się wybiera” – ujawnił 36-letni projektant. „Myślałem, że to naprawdę głupie, ale nigdy nie wiadomo, kiedy będziesz potrzebować kostiumu kąpielowego. Było wiele przypadkowych okazji, kiedy gdzieś pojechaliśmy i żałuję, że nie spakowałam kostiumu kąpielowego tylko po to, aby dowiedzieć się, że mój mąż to zrobił, a ja nie. Zajmuje bardzo mało miejsca. Spakuj ten kostium kąpielowy.

The plaża Laguna alum — który niedawno współpracował z Planet Oat Oatmilk — poślubił gitarzystę we wrześniu 2014 roku i dwóch wspólnych synów: Liama ​​(5 lat) i Charlie (2 lata)

Z jej reality TV dni dawno za nią (wyszła Wzgórza 2009) Conrad spędza teraz leniwe niedziele z rodziną w Kalifornii i marzy o wakacjach w Wielkiej Brytanii

„Chciałbym pojechać na angielską wieś. Mój mąż i ja naprawdę się wciągnęliśmy Świat ogrodnika podczas pandemii, ponieważ potrzebowaliśmy czegoś spokojnego i łatwego do oglądania” – powiedziała Nas. „Teraz mówimy o pójściu tylko po to, żeby zobaczyć ogrody. (Wiem. Jesteśmy dziką parą!)”

Sprawdź jej ulubione jedzenie, ukryte talenty i nie tylko:

1. Moją przekąską są owoce i surowe orzechy. Robię też koktajl z zieleniną i mlekiem owsianym Planet Oat, który jest idealnym sposobem na rozpoczęcie dnia.

2. Jeśli nie staram się być zdrowy, moją przekąską są słone.

3. Moim największym wrażeniem był moment, w którym usiadłem obok Mark Wahlberg w samolocie. Bardzo się podkochiwałem. Byłem tak zdenerwowany, że ledwo mogłem mówić.

4. Niedziele spędzam z mężem i chłopcami. To nasz leniwy dzień.

Przeczytaj artykuł

5. Aby czerpać inspirację dla mojej marki modowej, mój zespół i ja zawsze obserwujemy trendy i tworzymy różne historie nastrojów i kolorów.

6. Najczęstszą rzeczą, jaką ludzie mówią mi na ulicy jest: „Wyglądasz jak Lauren Conrad”.

7. Moje zakochanie w celebrytach było Justin Timberlake.

8. Mój pierwszy samochód to 4Runner. Moi rodzice kupili go na policyjnej aukcji. Był wgnieciony.

9. Moją pierwszą pracą była rola woźnego na festiwalu Pageant of the Masters, festiwalu w Laguna Beach w Kalifornii, gdzie ludzie odtwarzają dzieła sztuki, pokrywając się farbą i nieruchomo.

10. Moja najlepsza rada to: bądź miły dla wszystkich, w tym dla siebie.

11. Uważam, że to zabawne, kiedy ludzie układają fajny strój, ale jest naprawdę pognieciony. Prasowanie zajmuje tylko kilka minut!

12. Mój ulubiony film to Brudny Taniec.

13. Szczerze, nie mam ulubionej książki wszech czasów. Może jeszcze tego nie czytałem.

14. Marynarka oversize sprawia, że ​​czuję się pewnie. Sprawiają, że każdy strój wygląda na dopracowany.

15. Ulubionym daniem mojego syna Liama ​​jest linguini i małże.

16. Jednym z produktów do makijażu, bez którego nie mogę żyć, jest Shiseido UV Protective Stick Foundation.

17. Uwielbiam moją frytownicę powietrzną. Używam tego codziennie. (Jestem podstawowa.)

18. Jestem doskonały w Tetris.

Przeczytaj artykuł

19. Moim najbardziej dumnym momentem z mojego czasu w telewizji reality jest, kiedy odszedłem. Nikt nie chciał, żebym odeszła Wzgórzaale wiedziałem, że to jest dla mnie najlepsze.

20. Moją ulubioną piosenką z byłego zespołu mojego męża, Something Corporate, jest „Obudziłem się w samochodzie”.

21. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę, jak moje dzieci dorastają i jakie emocje to przyniosą.

22. Jednym z najlepszych komplementów, jakie otrzymałem, było to, że mój syn powiedział mi, że uważa, iż wyglądam ładniej bez makijażu.

23. Chciałbym pojechać na angielską wieś.

24. Otrzymałem w życiu wiele niesamowitych rad. Ale kiedy pierwszy raz spotkałam mojego męża, powiedział mi, że zawsze pakuje kostium kąpielowy, bez względu na to, dokąd się wybiera. Było wiele okazji, w których żałuję, że nie spakowałem jednego.

25. Najlepsza wskazówka dotycząca planowania imprezy: Przygotuj się z wyprzedzeniem, aby móc cieszyć się własną imprezą.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button