Rozrywka

Lauren Conrad ujawnia, że ​​„skończyła” z Reality TV: „Dużo się dzieliłam”

Nic nie pozostało niezapisane. Lauren Conrad mogła zacząć od występu w MTV plaża Laguna oraz Wzgórzaale na zawsze „skończone” jest śledzone przez wszystkie kamery.

Przeczytaj artykuł

„Dużo się dzieliłem” – powiedział 36-letni Conrad Nas tygodniowo w czwartek, 28 czerwca, promując swoje przepisy na wyskakującym okienku Planet Oat Marketplace w Nowym Jorku. „Czuję, że prywatność to tylko przywilej [now]. Doceniam to.”

Projektantka mody była podstawą MTV przez lata po tym, jak wyrobiła sobie nazwisko na plaża Laguna. Spektakl miał premierę w 2004 roku, a także wystąpił Stephen Colletti, Kristin Cavallari, Lo Bosworth i więcej, gdy pokonywali wzloty i upadki liceum.

Lauren Conrad na Międzynarodowym Dniu Kobiet The Little Market w Los Angeles, 8 marca 2022 r. Rob Latour/Shutterstock

Po dwóch sezonach jako twarz mydła rzeczywistości dla nastolatków, Conrad wylądowała sama Wzgórza — spin-off, który towarzyszył jej, gdy uczęszczała do szkoły mody w Los Angeles. Po pięciu latach Conrad ustąpił w przedostatnim sezonie, by jej miejsce zająć Cavallari, lat 35.

Podczas gdy niektórzy z byłych członków obsady kalifornijskiego mieszkańca wciąż są zanurzeni w świecie reality TV, Conrad powiedział Nas że „skończyła” z tym życiem. Ona i jej mąż William Tell przez chwilę rozważali powrót do światła reflektorów, aby Conrad mógł podkreślić jej interesy, ale ostatecznie „po prostu nie czuł się dobrze” dla ich rodziny.

„Jeśli mogę to zrobić nie w ten sposób, to wolałabym” – przyznała.

The Lauren Conrad Beauty autorka może obecnie nie żyje dla kamer, ale nadal musi zmagać się z tym, czy – i kiedy – udostępni swoje archiwa Laguna Beach i Hills swoim synom Liamowi Jamesowi, lat 4 i Charliemu Wolfowi, lat 2.

„Przejdziemy przez ten most, kiedy tam dotrzemy” – powiedziała Nas w czwartek. „Nie wiem [but] Myślę o tym. Ja na to: „Och, kiedy to się pojawia?”. czuję się jak [they’re] zbyt młody. To mylące. Zobaczymy dalej.

Na razie przedsiębiorca koncentruje się głównie na znalezieniu równowagi między byciem mamą, żoną i właścicielem firmy – coś, w czym wreszcie czuje, że robi się coraz lepiej.

Przeczytaj artykuł

„Pracującym mamom naprawdę ciężko jest wygospodarować czas dla siebie” – wyjaśniła. „Myślę, że wygląda to inaczej niż każda osoba. Wciąż się nad tym zastanawiam, ale zdecydowanie jestem w znacznie lepszym miejscu niż kilka lat temu”.

Bycie mamą w podróży jest właśnie powodem, dla którego Conrad zdecydował się na współpracę z Plant Oat Marketplace — oferują pyszne produkty roślinne, które ułatwiają życie, zwłaszcza każdemu z ograniczeniami dietetycznymi, takim jak Conrad i jej potomstwo.

„Cała nasza rodzina jest wolna od nabiału i nie jemy tony mięsa, więc zawsze szukam alternatyw i różnych przepisów” – wyjaśniła Nas w czwartek. „Byłem bardzo podekscytowany pracą nad nimi z Planet Oat, ponieważ narzeczona mojego brata ma alergię na orzechy. Więc kiedy jesteśmy wszyscy razem, są to idealne składniki, które sprawiają, że są bezpieczne dla wszystkich”.

Przeczytaj artykuł

Jeśli chodzi o dbanie o siebie, Conrad ma prosty przepis na relaks.

„To nie zajmuje dużo. Chcę tylko kieliszek wina i nikt mi nie przeszkadza” – powiedziała. „Potrzebuję około 30 minut i po prostu zostaw mnie w spokoju”.

Sprawozdawczość Christiana Garibaldi

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button