Rozrywka

Lawsy zaskakuje wiekiem, że ma 27 lat, chociaż fani uważają, że jest młodszy

Niedawny wywiad sprawił, że internet płonął spekulacjami na temat prawdziwego wieku rapera Lawsy’ego, który twierdzi, że ma 27 lat.

We wtorek, 2 sierpnia 2022 r., wschodząca gwiazda Lawsy rozmawiała z gospodarzem Our Generation Music (OGM) Hakeemem Rowe o wszystkim, od jego ostatnich hitów wirusowych po spekulacje na temat jego wieku.

Często opisywany jako „nastoletni” raper, istnieje powszechne przekonanie, że Lawsy jest nastolatkiem, potencjalnie nawet jest licealistą. Ale Lawsy ma na ten temat wiele do powiedzenia.

Przyjrzyjmy się, co raper miał do powiedzenia o swoim wieku, a następnie fanach, którzy wrócili z opiniami na temat jego prawdziwego wieku.

Zrzut ekranu z teledysku Lawsy Hotel na YouTube DotComNirvan, źródło: DotComNirvan

Lawsy twierdzi, że ma „27 lat”

Pierwsze pytanie, jakie gospodarz OGM, Hakeem Rowe, zadał Lawsy’emu w wywiad skoncentrowany na jego wieku. Pytając, ile ma lat, raper odpowiedział: „Mam 27 lat”.

Hakeem, zszokowany tym odkryciem, zadaje pytania Lawsy’emu i mówi: „Pokaż mi teraz swój dowód tożsamości”.

Lawsy nadal twierdzi, że ma 27 lat, chociaż seria pytań zadanych przez Hakeema Rowe’a naruszyła to stwierdzenie. Lawsy nie przyniósł dowodu osobistego na rozmowę, nie wiedział, kiedy ukończył szkołę średnią i nie wiedział, kiedy nastąpi jego powrót do szkoły średniej.

Kiedy Hakeem mówi, że wygląda na 14 lat, Lawsy odpowiada: „14 to szaleństwo”.

  • MLB: Vin Scully i Chick Hearn, dwa legendarne głosy LA, zapamiętane przez fanów

Co Lawsy powiedział w przeszłości o swoim wieku?

Od czasu, gdy w tym roku zyskał sławę, pojawiło się wiele spekulacji na temat prawdziwego wieku Lawsy’ego. Raper z Północnej Karoliny zwykle milczy na ten temat, chociaż poruszył go w niektórych swoich tekstach.

W swojej piosence „F *** Not Fight” Lawsy śpiewa: „Ona mówi, że jestem za młoda, więc to tajemnica”. W „Partner in Crime” Lawsy śpiewa: „Fałszywy identyfikator w klubie, kochanie”.

W zeszłym miesiącu fani TikTok twierdzili, że Lawsy obecnie uczęszcza do ich liceum. Oznaczałoby to, że Lawsy ma od 14 do 18 lat.

Ale Lawsy sprawił, że fani uwierzyli, że w przeszłości ma 27 lat. W lutym tego roku a Użytkownik Twittera zamieszczony na temat zarzutu, że Lawsy ma 27 lat w szoku. Było to w odpowiedzi na komentarz Lawsy’ego w odpowiedzi na jeden z jego fanów na TikTok. Kiedy komentator zapytał, ile lat ma raper, Lawsy odpowiedział, że ma 27 lat.

Fani Lawsy odrzucają jego twierdzenia o wieku po wywiadzie

Po jego wywiadzie dla OGM powróciła kwestia prawdziwego wieku Lawsy’ego.

Na oficjalnym poście OGM na Instagramie promującym wywiad wielu komentatorów twierdziło, że obecnie uczęszczają do szkoły średniej z Lawsym.

Jeden z komentatorów twierdził: „Nie masz 27 lat, jesteś pierwszoklasistą w moim liceum”. Dzięki temu Lawsy miałby od 14 do 15 lat. Inny zgodził się, że Lawsy jest studentem pierwszego roku.

Lawsy nie obalił jeszcze zarzutów użytkowników mediów społecznościowych, że wciąż jest nastolatkiem i jest licealistą.

  • MUZYKA: Komentarze Lil Uzi Verta o „opuszczaniu Ziemi” powracają, gdy raper w końcu kończy 27 lat

Czy masz coś do powiedzenia na temat tego artykułu?

Ewa spędza dni na pisaniu o wszystkim, co związane z kulturą. Od wiadomości o celebrytach po muzykę, film i telewizję, Eve obejmuje wszystkie podstawy. Kiedy nie pisze, możesz znaleźć ją tworzącą muzykę lub doskonalącą sztukę domowego makaronu.

Dlaczego Chris D’Elia zrobił sobie nos? Wyjaśnienie operacji „odchylonej przegrody”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button